2 : 2
GKS BełchatówGKS Bełchatów
1. połowa0 : 2
95'

Koniec meczu! Podział punktów w Białymstoku. Jagiellonia-GKS Bełchatów 2:2. Relację prowadził Michał Kopciński.

90'

Sędzia przedłuża drugą połowę o 4 minuty.

89'

Groźne uderzenie Wrońskiego broni Słowik.

85'

Nieuznany gol Frankowskiego! Sędzia uznał, iż napastnik"Jagi" był na spalonym.

84'

Wroński ukarany "żółtkiem".

83'

Po dośrodkowaniu Bożoka z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Simić.

80'

Piłkę po strzale Norrambueny z najwyższym trudem nad poprzeczkę przenosi Stachowiak.

79'

Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów</p><p>

77'

I kolejna zmiana Simić za Buzałę.

76'

Żółta kartka dla Bożoka

73'

Zmiana. Wroński za Wacławczyka.

71'

W tej akcji kolejny raz ukazał się geniusz Frankowskiego.

70'

Wymiana piłki między zdobywcą bramki i Frankowskim. Dżalamidze podał do "Franka", który odegrał Gruzinowi w fantastyczny sposób przerzucając piłkę ponad głowami rywali. Pewny strzał i mamy 2:2.

68'

Wyrównujący gol!

66'

Fatalnie w ostatnim fragmencie gry prezentuje się Plizga- raz za razem "popisuje się" niecelnymi podaniami.

64'

Od kilku minut białostocczanie trzymają rywali w hokejowym zamku.

62'

Posiadanie piłki: 71%-29% dla gospodarzy.

60'

Zmiana w drużynie gości.Bożok za Witasika.

58'

57'

Statystyka strzałów:Jagiellonia 13 w tym 4 celne, GKS 2, oba w światło bramki.

55'

Uderzenie Plizgi wysoko nad bramką

54'

Groźna akcja gospodarzy- strzał Dzalamidze w ostatniej chwili zablokowany.

51'

Dobry strzał z dystansu Pejovicia. Broni Stachowiak.

49'

Po nieudanym strzale Pejovicia piłka znalazła się pod nogami Kupisza, który odegrał do "Franka". Ten umieszcza futbolówkę w siatce.

46'

I gol kontaktowy!Wejście smoka Frankowskiego!

46'

Od 46 minuty na boisku widzimy Frankowskiego, który zastąpił Ukaha.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

18:57

Po 45 minutach mamy niespodziankę w Białymstoku. Gospodarze są zespołem dużo gorszym niż bełchatowianie, którzy nawet w osłabieniu potrafili utrzymać, a nawet poprawić wynik. Czekamy na drugą połowę.

47'

Koniec I połowy. Jagiellonia Białystok-GKS Bełchatów 0-2.

44'

Kompromitujące błędy linii obrony gospodarzy. Przypatrywali się oni rajdowi Gonzaleza, który podał do Madeja, a ten ogrywając rywali podał do Wacławczyka, który pewnie pokonuje Słowika.

44'

I kolejny gol dla gości!

43'

Bardzo nieudana proba mierzonego strzału Norrambueny.

40'

Szybka akcja gospodarzy zakończona strzałem Kupisza. Uderzenie przeleciało jednak wysoko nad bramką gości.

37'

Żółta kartka dla Ukaha za faul na Wacławczyku.

36'

Teraz Jagiellonia powinna odważniej zaatakować rywala.

35'

35'

Bardzo głupie zachowanie Wróbla- w sytuacji bez piłki kopie (lub też robi zamach) Norrambuenę. Sędzia nie ma wątpliwości- wyrzuca gracza gości z boiska.

32'

Czerwona kartka dla Wróbla!

30'

Niecelny strzał z 20 metrów Dawida Plizgi- jest on w dzisiejszym meczu bardzo aktywny.

25'

Mocny strzał Pejovicia z najwyższym trudem broni golkiper Bełchatowa!

24'

Wyjątkowo zaspali obrońcy Jagielonii- po kilku podaniach sam przed bramkarzem znalazl sie Wróbel, który umieścił futbolówkę w siatce.

23'

22'

Gol dla Bełchatowa!

20'

Żółty kartonik dla Plizgi.

18'

Chwila przerwy na boisku- urazu nabawił się Zając.

15'

Korner dla bełchatowian.

14'

Pierwsze minuty dla Jagiellonii- zawodnicy tego klubu przeważają w posiadaniu piłki i optycznie sprawiają lepsze wrażenie.

10'

Pierwsza żółta kartka dla Witasika za faul na Plizdze.

9'

Kolejny groźny strzał Kupisza- z trudem piłkę paruje Stachowiak.

6'

Strzał Plizgi z rzutu wolnego trafia w boczną siatkę.

5'

Faul Wilusza na Kupiszu na 17. metrze- może być groźnie.

3'

Pierwsza próba szybkiego ataku gości, Buzała na spalonym.

1'

Pierwszy, niecelny strzał Dzalamidze.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra.

17:56

Już za kilka minut pierwszy gwizdek arbitra.

17:46

Goście potrzebują punktów- do pierwszej niezagrożonej spadkiem pozycji tracą aż 9 "oczek"

17:33

Jagiellonia słabo radzi sobie na własnym boisku, a Bełchatów na wyjazdach- dodatkowo Jagiellonia aż 7-krotnie w tym sezonie remisowała- wszystko wskazuje dziś na remis. Czy rzeczywiście tak będzie?

17:26

Rezerwowi GKS: Damian Podleśny, Miroslav Bożok, Adrian Basta, Marko Simić, Paweł Giel, Seweryn Michalski, Łukasz Wroński.

17:25

Rezerwowi Jagiellonia: Krzysztof Baran, Luka Gusić, Tomasz Zahorski, Adam Dźwigała, Łukasz Tymiński, Maciej Gajos, Tomasz Frankowski.

17:22

Po 13 kolejkach białostocczanie zajmują 10 lokatę w tabeli,GKS otwiera strefę spadkową- jest 15-ty.

17:19

Znamy już wyjściowe składy obu zespołów,

17:15

Już o 18 w Białymstoku zacznie się spotkanie 14. kolejki Ekstraklasy, w którym miejscowa Jagiellonia zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Na relację live zaprasza Michał Kopciński.