Rzut wolny dla Zawiszy na wysokości pola karnego Warty

Błażej Jankowski strzelał na bramkę to powinno być 1:0!

79'

W miejsce Reissa na boisko wchodzi Artur Marciniak

77'

Wrzutka Ekwueme spada na głowę Zawistowskiego ten jednak myli się w doskonałej sytuacji

75'

Ależ okazja Zawiszy! Wrzucał Oleksy w kierunku Zawistowskiego ten jednak nie znalazł się przy piłce

73'

Faul Zawiszy i Warta ma rzut wolny na wysokości pola karnego rywali

72'

Warta próbuje atakować, Zawisza również ale oba zespoły robią to nieudolnie

70'

Ekwueme wchodzi w miejsce Masłowskiego

70'

Dla Kosznika za faul

69'

Ekwueme szykuje się do wejścia na boisko

68'

Jakóbowski wchodzi w miejsce Giela

64'

Foszmańczyk wbiegł w pole karne ostatecznie uderzenie Grzeszczyka broni Witan

61'

Kukol wchodzi na boisko w miejsce Wójcickiego

61'

Niecelne uderzenie Warciarzy, zakołotowało się pod bramką Zawiszy

60'

Na boisko wpadła teraz niekontrolowana reklamówka foliowa ;)

59'

Aut dla gości, którzy w ostatnich minutach zdecydowanie dominują na boisku

57'

Przepraszamy za drobne usterki techniczne spowodowane przeciążeniem serwerów

55'

Witan pewnie łapie dośrodkowanie w wykonaniu Piotra Reissa

53'

Reiss wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny

52'

Katastrofalne uderzenie Leśniewskiego z dystansu

52'

A Jurij Szatałow cały czas mocno pokrzykuje na swoich podopiecznych

51'

Sporo kibiców Warty na trybunach, fani Zawiszy poza boiskiem dopingują swój zespół

50'

Pierwsze 5 minut przebiega o dziwo pod dyktando gospodarzy. Zawisza źle weszła w drugą połowę

49'

Beznadziejne podanie Foszmańczyka, kogo szukał tym podaniem pomocnik Warty?

48'

Niecelne uderzenie Foszmańczyka z narożnika pola karnego

47'

Reiss minimalnie za mocno podał piłkę do Giela i z kontrą rusza Zawisza

47'

Rzut rożny dla Warty, jednak piłkarze z Bydgoszczy wybili piłkę

46'

18:06

W miejsce Bereszyńskiego na boisko wchodzi Magdziarz

18:03

Piłkarze obu ekip wychodzą na drugą połowę tego spotkania

45'

Koniec pierwszej połowy jak na razie mamy 0:0

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy

44'

Jeden z kibiców Zawiszy znalazł sobie miejsce do oglądania tego meczu na lampie ;)

43'

Teraz bramka musi być śpiewają kibice z Bydgoszczy

42'

Masłowski po raz enty dzisiaj faulowany, kolejny stały fragment gry dla Zawiszy

41'

Niecelne uderzenie Zawistowskiego z rzutu wolnego, było jednak bardzo blisko

40'

5 minut pozostaje do końca pierwszej połowy

39'

Dobre dośrodkowanie Kosznika, jednak wybili zawodnicy z Bydgoszczy

38'

Błąd marnuje 200% sytuację!

38'

Bardzo brzydki faul Giela to powinna być ewidentnie kartka

36'

Słowik na raty ale jednak łapie futbolówkę

35'

Masłowski jest dzisiaj jednym z najlepszych zawodników bydgoskiego Zawiszy

35'

Wichtowski strzela w poprzeczkę! Dobitka Giela zablokowana!

34'

Strąk brzydko fauluje Grzeszczyka, rzut wolny dla gospodarzy

33'

Reiss kapitalnie znalazł Foszmańczyka a z linii bramkowej piłkę wybił Oleksy

32'

Kibice Zawiszy "pozdrawiają" PZPN :)

31'

Słowik po raz kolejny pewnie łapie piłkę, jak na razie dobry mecz Słowika

31'

Masłowski świetnie uderzył na bramkę Warty, ale jeszcze lepiej broni Słowik

30'

Bardzo dobre podanie Kosznika spada na głowę Giela, który jednak nie potrafił dobrze skontrować piłkę

29'

Grzeszczyk faulowany 30 metrów od bramki Zawiszy

28'

Dośrodkowanie Zawistowskiego zostaje wybite przez nieźle dysponowanego Kosznika

27'

Warta ani raz nie zagroziła bramce rywali w 27 minutach, katastrofalny mecz Zielonych

25'

Kibice Zawiszy jak na razie spisują się znakomicie nie doszło do żadnych incydentów

24'

Jurij Szatałow cały czas pokrzykuje głośni na swoich podopiecznych a Czesław Owczarek spokojnie siedzi na ławce

24'

Zawistowski został zablokowany przez jednego z zawodników Warty

23'

Niecelne dośrodkowanie zawodników z Bydgoszczy, od bramki grę wznowił Słowik

22'

Dośrodkowanie Masłowskiego wybijają obrońcy z Poznania, a konkretnie Rafał Kosznik

21'

Bereszyński faulował Wójcickiego rzut wolny dla gości

21'

Zawisza stara się organizować atak pozycyjny, jednak Warta na razie nie zawodzi w defensywie

20'

Zawodnicy Zawiszy bardzo mocno uzmysłowili sobie teraz jak mają grać w obronie. Lepiej nie będę cytował słów

19'

Witan pewnie broni uderzenie Reissa z dystansu

18'

Leśniewski ładnie szarpnął lewym skrzydłem, jednak nie pomogli mu źle ustawieni w polu karnym koledzy

17'

Dośrodkowanie Bereszyńskiego do spółki wybijają Drzymont oraz Jankowski

17'

Siadło tempo gry od kilku dobrych minut. Teraz ruszył Bereszyński ale musiał wycofać piłkę

16'

Rzut wolny dla gości, a na trybunach kibice Warty otrzymali pamiątkowe balony ;)

15'

Kwadrans gry za nami, przeważa Zawisza jednak bez konkretnych okazji podbramkowych

14'

Błąd rozpoczął kontrę Zawiszy, jednak Mysiak powstrzymał pędzącego Masłowskiego

13'

Bereszyński przegrywa pojedynek biegowy ze Stefańczykiem na skrzydle

12'

Ładnie przerwali akcje gości obrońcy Warty

11'

Zawisza nigdy nie zginie śpiewają fani klubu z Bydgoszczy

10'

Stefańczyk został poturbowany przez rywali, jednak nie będzie potrzebna pomoc medyczna

10'

Słowik wznawia grę od własnej bramki, jednak było to bardzo niecelne podanie

9'

Zbyt mocne podanie od Kosznika do Bereszyńskiego i piłkę przejmują goście

8'

Foszmańczyk wycofał piłkę do swoich obrońców, a koło nas przeszedł właśnie kontuzjowany Marcin Klatt

7'

Jurij Szatałow krzyczy teraz bardzo głośno na swoich zawodników

7'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Wichtowskiego, od bramki grę wznowi Witan

6'

Warta ogranicza się do przeszkadzania Zawiszy w jej kolejnych atakach

5'

W Poznaniu jest dzisiaj bardzo ciepło, Stefańczyk faulowany przez Bereszyńskiego

4'

Zawisza jak na razie wyraźnie dominuje na boisku, Warta schowała się na swojej połowie

3'

Niecelny strzał Oleksego, który zmarnował fantastyczną okazję

2'

Strąk cofa piłkę do swoich obrońców, spokojna gra Zawiszy od początku tego meczu

1'

Długa piłka do Bereszyńskiego, który jednak stracił piłkę w walce z obrońcami

1'