Koniec meczu! Za uwagę dziękują Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Kolejarza, spokojnie broni Witan.

Zmiana w miejsce Wolańskiego, Konrad Cebula.

Żółta kartka dla Wolańskiego.

87'

Bardzo dużo strat zaliczają piłkarze Zawiszy.

85'

Strzał sprzed pola karnego Błąda, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, ale szybko naprawia swój błąd.

84'

Strata piłki przez Błąda.

83'

Rzut rożny pewnie wychwytuje Sobański.

81'

Piłkarze Kolejarza bardzo mądrze się bronią.

77'

Z dystansu uderzał Błąd nad bramką.

75'

Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawia się Dawid Rupa, który wchodzi w miejsce Michała Chrapka.

76'

Rzut rożny dla Zawiszy, zakotłowało się pod bramką Sobańskiego, piłka wybita w aut. Szybko rozegrana akcja dwukrotnie bardzo groźnie uderza Ekwueme, kapitalnie broni Sobański!

74'

Żółty kartonik dla Kowalczyka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

73'

Bardzo dużo chaosu w poczynaniach Zawiszy.

72'

Ładna akcja Błąda z Leśniewskim, napastnik Zawiszy gra prostopadłą piłkę Błądowi jednak ten odpuścił i piłkę ze spokojem wyłapał Sobański.

69'

Mimo przewagi jednego zawodnika, gospodarze rozgrywają bardzo chaotycznie piłkę,

66'

Dobre wyjście z bramki Witana, który przerywa akcję Kolejarza.

65'

Kolejna szansa Zawiszy, zakończona tym razem minimalnie niecelnym strzałem Błąda.

65'

Kolejna dobra okazja Zawiszy. Prawą stroną biegł Błąd i zagrał do Cupera, który dośrodkował w pole karne Kolejarza. Żaden z Bydgoszczan nie zamykał jednak akcji.

62'

Po bramce na remis, Kubot stawia na atak, na boisku pojawia się Wójcicki w miejsce Kukola.

61'

Rzut rożny dla Zawiszy i Oleksy głową zdobywa wyrównanie.

59'

Kibice domagają się lepszej gry swoich zawodników, padają z trybun niecenzuralne słowa.

58'

Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Zawiszę.

58'

Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Nitkieicz.

56'

Rzut pośredni z pola karnego dla Zawiszy!!

52'

Strzał niecelny Kowalczyka.

50'

Rzut wolny dla Zawiszy, Kolejarz mądrze się broni.

49'

Nieporozumienie Cupera z Błądem i Zawisza traci szansę na dobrą akcję.

49'

Goście próbowali wywalczyć rzut rożny, ale tym razem dobrze zachowali się obrońcy Zawiszy.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania. Zapraszamy

46'

Na boisku w miejsce Pawła Strąka pojawia się Adrian Błąd. Janusz Kubot stawia na atak.

19:25

Zawiszanie zawodzą, brakuje koncepcji w rozgrywaniu ataków, nie klei się gra, natomiast goście mądrze się bronią i liczą na kontrataki. Szybko strzelona bramka ustawiła nieco zawody.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Faul przed polem karnym, kartka dla Cichego.

46'

..., a za Szufryna - Bocian.

46'

Druga karetka również odjeżdża z zawodnikiem gości.

46'

Zawistowskiego na boisku zastąpił Ekwueme...

46'

W dalszym ciągu na boisku leży zawodnik Kolejarza.

46'

Zawistowski wstał o własnych siłach z bandażem na głowie wsiada do karetki.

46'

Ostry faul na Zawistowskim... karetka proszona do zawodnika.

42'

Brakuje koncepcji gospodarzą na skonstruowanie ofensywnej akcji...

38'

Przemysław Cecherz w dzisiejszym spotkaniu z trybun przekazuje wskazówki swoim zawodnikom.

37'

Dobre zagranie do Zawistowskiego, jednak ten nie sięgnął piłki.

36'

Faulowany był Leśniewski. Grę szybko wznowili Bydgoszczanie i wywalczyli rzut rożny, po którym Zawisza nie zagroził Kolejarzowi.

34'

Za uderzenie łokciem kartką ukarany Nitkiewicz.

34'

Piłkarze Zawiszy oddali piłkę, na boisku z powrotem pojawia się na boisku Stefanik.

33'

Na boisku leży Stefanik. Przerwana gra.

30'

Strata przy wyprowadzaniu piłki Masłowskiego, zakotłowało się przed polem karnym Zawiszy lecz Chrapek bardzo nie celnie.

30'

Faulowany Gevorgyan.

29'

Żółtą kartką został ukarany Kukol' za ostry faul w środku pola.

31'

Faulowany był Gevorgyan. Rzut wolny wykonywał Zawistowski, ale bez problemów piłkę złapał Sobański.

31'

25'

Kolejarz bardzo dobrze broni się przed akcjami Zawiszy.

24'

Atakują piłkarze ze Stróża, ale brakuje ostatniego podania.

22'

Dla odmienności rzut rożny dla Kolejarza, piłka wybita przed pole karne, uderza Chrapek bardzo niecelnie.

18'

Rzut wolny dla Zawiszy wykonywał Zawistowski, ale żaden z Bydgoszczan nie skierował piłki w stronę bramki.

17'

Dobra akcja gości zakończona strzałem na bramkę Witana, który broni z problemami .

16'

Dużo chaosu na boisku.

15'

Źle wykonany rzut rożny przez Zawiszę.

12'

Niecelny strzał Masłowskiego.

10'

Zawiszanie chcą szybko zmienić wynik spotkania, wciąż atakują drużynę gości.

8'

Po rzucie rożnym kolejna szansa dla Zawiszy zakończona minimalnie niecelnym strzałem.

7'

Akcja prawą stroną przeprowadzona przez Bydgoszczan, kończy się groźnym dośrodkowaniem. Na nieszczęście dla Niebiesko-czarnych piłkę sprzed bramki wybił na rzut rożny obrońca gości.

4'

Odpowiedzieć próbował Leśniewski, ale strzał napastnika Zawiszy był bardzo zły.

4'

Rzut z autu krótko rozegrany, z prawej strony dośrodkował wzdłuż bramki Chrapek, nikt nie przeciął podania a akcje zamknął nie pilnowany Wolański.

4'

GOOOOL!

4'

Strata Skrzyńskiego bez konsekwencji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczynamy spotkanie Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże.

18:26

Zawodnicy wychodzą na boisko.

18:23

Sędziowie czekają na zawodników w tunelu.

18:22

W porównaniu z ostatnimi spotkaniami na stadionie Zawiszy trybuny świecą pustkami...

18:18

Obie jedenastki zakończyły rozgrzewkę, za kilka minut rozpocznie się spotkanie przy ul.Gdańskiej.

18:18

Zachęcamy do typowania wyniku meczu w komentarzach.

18:10

Ławka rezerwowych Zawiszy: Pejkow, Stefańczyk, Drzymont, Błąd, Mąka, Ekwueme, Wójcicki.

18:07

Ławka rezerwowych Kolejarza: Zarychta, Cebula, Bocian, Gajtkowski, Rupa.

18:01

Skład Kolejarza:Sobański - Szufryn, Nitkewicz, Stefanik, Chrapek, Markowski, Cichy, Gryźlak, Kowalczyk,o Walęciak, Wolański.

18:00

Skład Zawiszy: Witan - Cuper, Oleksy, Skrzyński, Hrymowicz, Kukol, Masłowski, Gevorgyan, Zawistowski, Strąk, Leśniewski.

17:55

Trwa rozgrzewka obu drużyn.

17:54

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi meczu.: /klub/zawisza-bydgoszcz/zawisza-kolejarz-live-odbudowac-zaufanie-kibicow,artykul.html?material_id=4f892c03fbaedda506000000

17:52

Witamy z Bydgoszczy! Już za niecałe 40 minut zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże.