dogrywka 1. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne3 : 2
19:45

Koniec spotkania! Liverpool po dramatycznym meczu zdobył pierwsze od 6 lat trofeum!

19:44

Anthony Gerrard, podobnie jak jego kuzyn, Steven, nie trafia rzutu karnego i to Liverpool tryumfuje w Pucharze Ligi!

19:42

Strzał Gesteda obroniony, ciągle 1:1 i Liverpool wraca do gry!

19:42

Kuyt pewnie i jest 1:1.

19:41

Cowie i Cardiff prowadzi 1:0 w karnych!

19:41

Adam wysoko ponad bramką, cóż za nieskuteczność!

19:40

Miller trafia w słupek, ciągle 0:0!

19:38

Heaton broni strzał Gerrarda!

19:36

Rozpoczynamy rzuty karne, pierwszy Steven Gerrard.

121'

Koniec dogrywki, o tym kto zdobędzie Puchar Ligi zdecydują rzuty karne.

120'

Jedna minuta doliczona, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli rzuty karne.

118'

A jednak Cardiff gra do końca! 2:2 po golu Turnera!

112'

Liverpool spokojnie broni się już przed atakami Cardiff.

107'

Gol dla Liverpoolu! Kuty!!! Joker w talii Dalglisha strzela bramkę kilka minut po wejściu na boisko.

106'

Blake za McNaughtona.

106'

Rozpoczyna się ostatnie 15 minut meczu.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

103'

Dirk Kuyt w miejsce Carrola.

99'

Za Marka Hudsona wchodzi kuzyn Stevena Gerrarda, Anthony Gerrard.

98'

Żółta kartka dla Kissa za faul na Bellamym.

91'

Od razu wstrzelić próbował się Suarez, jednak Heaton zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

91'

Wracamy do gry.

90'

Zmiana. Kiss za Masona.

94'

No i doliczony czas nie przyniósł rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka.

90'

Cztery minuty doliczone. Czy to wystarczy, by uniknąć dogrywki?

88'

No i stanął przed szansą po rzucie wolnym Miller, który jednak uderzył w dogodnej okazji ponad bramką.

87'

Jeszcze rzut wolny dla Cardiff, będzie jedna z ostatnich prób wrzutki w pole karne w regulaminowym czasie gry.

82'

Glen Johnson próbował akcji indywidualnej, minął dobrze rywala, jednak oddał dosyć niecelny strzał, który nie mógł zagrozić bramce Cardiff.

78'

Downing oddał płaski strzał, jednak Heaton ponownie popisał się dobrą interwencją. Liverpool ciągle w ataku.

74'

Przed kolejną szansą na bramkę stanął Skrtel, jednak tym razem bramkarz Cardiff zdołał wybronić jego strzał.

70'

W natarciu Liverpool, Cardiff zepchnięte do głębokiej defensywy. To pachnie bramką.

67'

Piłkarze Cardiff zabrali się do ataków, jednak na razie obrona Liverpoolu radzi sobie doskonale z wszelkimi próbami.

60'

Jest wyrównująca bramka dla Liverpoolu! Suarez uderzył w poprzeczkę, piłka odbiła się w pole karne, gdzie Sktrel nie miał problemu z dobitką.

58'

Bellamy za Hendersona.

55'

Piłkarze Cardiff wyraźnie szanują piłkę i starają się kraść minuty. Nawet ataki przeprowadzają jakby bez nadziei na okazję bramkową, za to bardzo powoli. Teraz akcja zakończona wrzutką, z którą bez problemu poradził sobie Reina.

52'

Żółta kartka dla Hendersona.

52'

Adam uderzył z dystansu, ale piłka została wybita na rzut rożny. Suarez sygnalizował zagranie ręką w polu karnym, ale sędzia pozostał niewzruszony.

50'

Po błędzie Hudsona strzał zdołał oddać Suarez, ale dobrą interwencją popisał się Heaton. Carrol miał jeszcze szansę na dobitkę, ale nic z tego nie wyszło.

47'

Bardzo szybko Liverpool wywalczył rzut rożny w dogodnej pozycji. Wykonywał Downing, jednak obrońcy wybili piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

18:00

Zespoły wracają już na boisko. Czy Liverpool będzie w stanie odwrócić losy meczu?

46'

I sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania. Cardiff dosyć niespodziewanie prowadzi z Liverpoolem 1:0.

46'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Agger uderzał piłkę głową, ale bramkarz Cardiff obronił piłkę intuicyjnie!

41'

Peter Whittingham wrzucał z rzutu wolnego prosto w ręce Reiny.

39'

Bezpańska piłka wpadła pod nogi Gerrarda który kropnął nad bramką Cardiff! Liverpool dąży do wyrównania!

36'

Liverpool próbuje, ale póki co bez skutku.

32'

Kolejny strzał z dystansu, Tym razem uderzał Charlie Adam i także obok bramki.

31'

Jose Enrique oddał ładne uderzenie, ale nad bramką.

29'

Downing wrzuca w pole karne, ale piłkę wybijają defensorzy Cardiff.

24'

Carroll po raz kolejny obok bramki.

24'

Gestede na spalonym.

22'

Liverpool próbuje odpowiedzieć, ale uderzenie Aggera zostało zablokowane.

19'

Świetna bramka Millera! Reina bez żadnych szans!

19'

Kenny Miller!

19'

Johnson wrzuca w pole karne Cardiff gdzie czyha Carroll który uderza piłkę głową prosto w bramkarza Cardiff.

16'

Carroll uderza po raz kolejny głową, ale obok bramki Cardiff. Liverpool coraz bliżej zdobycia bramki.

12'

Kropnięcie Suareza zablokowane.

11'

Bardzo ładna akcja Cardiff! Kenny Miller dostał bardzo dobre podania i kropnął minimalnie obok bramki.

9'

Downing uderzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

8'

Liverpool próbuje konstruować składne akcje, ale póki co każda z nich kończy się na polu karnym Cardiff.

5'

Carroll uderza piłkę głową, ale obok bramki.

2'

Glen Johnson w poprzeczkę!

17:01

Początek spotkania. Rozpoczęło Cardiff.

16:57

Oba zespoły już na murawie. Za kilka chwil rozpocznie się to wielkie widowisko!

16:48

Mecz rozpocznie się za kilkanaście minut. Dodatkowym smaczkiem tego spotkania jest to, że w zespole Cardiff gra młodszy kuzyn Stewena Gerrarda, Anthony.

16:47

Witam serdecznie w relacji live ze spotkania finałowego Curling Cup gdzie Liverpool zmierzy się z Cardiff City.