Robben do Muellera jednak świetnie bramkarz Sommer.

Rafinhia nie pokrył Stockera który strzela bramkę dla Basel.

Goooooooooooooooooooooooooooooooooool! Stocker!

84'

Zoua za Shaqiriego.

83'

Basel zaatakowało Bayern jednak trochę chaosu w polu karnym nie powoduje dobrej sytuacji bramkowej piłkarzy Thorstena Finka.

79'

Mueller do Lahma, który zagrywa do Robbena jednka pomocnik Bayernu zablokowany w polu karnym Basel.

76'

Mueller próbował doskoczyć do piłki po strzele Gomeza jednak faulował bramkarza Basel.

74'

Gomez w pojedynku z Sommerem nie strzela bramki gdyż bramkarz Basel świetnie ustawiony przy słupku bramki.

73'

Mueller zmienia Riberyego.

69'

Bayern dużo strzela jednak najczęściej obrońcy Basel blokują strzały czy Robbena jak również Kroosa.

67'

Stocker za Fabiana Freia.

66'

Robben strzela w mur z rzutu wolnego i próbuje poprawić strzał jednak piłkę ma bramkarz Sommer.

65'

Abraham fauluje Robbena i dostaje żółtą kartkę.

64'

Alaba z przed pola karnego niecelnie strzela. Bayern zaczyna kombinować i dominować tym meczu.

61'

Kroos zagrał klepkę z Gomezem jednak podanie od napastnika Bayernu niecelne.

59'

Gomez wzięty w kleszcze przez obrońców Basel po zagraniu Lahma, jednak nie ma faulu.

58'

Kroos niecelnie z dystansu.

58'

Shaqiri w stylu Messiego wzdłuż pola karnego jednak piłkarz Basel nie miał już miejsca na strzał.

54'

Ribery odważnie między dwóch rywali jednak Bayern bez okazji bramkowej.

52'

Pomocnik Bayernu Alaba próbował pokazać że ma podobne umiejętności co Robben i dryblował w polu karnym. Jednak nie ma rzutu karnego dla gości w tym meczu.

50'

Shaqiri dośrodkowuje do Strellera juz z linii jednak napastnik Basel zdołał jeszcze strzelić. Neuer broni.

48'

Basel przy piłce jednak świetny pressing Bayernu który miał okazje bramkową, Ribery konkretnie.

45'

Rozpoczynamy druga połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Przykład fantastycznego zachowania fair play! Lahm przyznał że wybił piłkę i rzutu rożnego nie powinno być dla Bayernu. Brawa dla obrońcy Bayernu.

43'

Gomez dryblował przed polem karnym i strzelił na bramkę. Jednak strzał napastnika Bayernu wyłapuje Streller.

41'

Kontratak Bayernu. Tymoszczuk niechcący podaje do piłkarza Bayernu który nie miał jak w gąszczu w polu karnym strzelić na bramkę.

39'

Gomez wykorzystał minimalną przestrzeń w polu karnym po zagraniu Rafinhi i minimalnie przestrzelił główkując niecelnie.

36'

Shaqiri znakomicie do wbiegającego przed polem karnym piłkarza Basel jednak nie było strzału na bramkę Neuera.

35'

Basel broni się na własnym polu karnym. Bayern próbuje szybkie kombinacje w których prym wiodą pomocnicy jednak obrońcy Basel są dobrze ustawieni.

32'

Dobrze w tym meczu poczynia sobie Lahm który świetnie podał do Gomeza. Napastnik Bayernu jednak nie zdołał opanować piłki.

31'

Robben sprintem przez całe boisko i podaje do Alaby który strzela z dystansu. Jednak co pewnie nie dziwi kibiców Basel Sommer broni strzał pomocnika Bayernu.

29'

Gomez niedokładnie do Riberyego.

26'

Bayer gra w ataku pozycyjnym jednak Robben przetrzymuje piłkę i zagrania są zbyt przewidywalne i niezbyt trudne.

26'

Piłki zagrywane do Strellera są niekiedy skuteczne gdyz wysoki napastnik zgrywa je do pomocników i po takich zagraniach Basel ma przewagę.

25'

Basel imponuje. Jest to piłka ofensywna bez respektu. To Basel powinno strzelić przynajmniej bramkę.

20'

Bayern pozwala na wszystko Basel! Strzał piłkarza gospodarzy który technicznie posłał piłkę w długi róg Neuera i poprzeczka bramki.

18'

Neuer znakomicie broni! Znakomite okazje Basel! Najpierw świetnie zachował się po próbie lobu i później refleks przy zamieszaniu w polu karnym gdzie również Lahm wybijał z lini bramkowej! Neuer potwierdza że jest wart tych wielkich pieniędzy.

13'

Sommer broni strzał Riberyego! Świetne podanie od Lahma jednak co robią obrońcy Basel to trudno powiedzieć.

12'

Bayer w natarciu. Basel szuka okazji do kontrataku. Często pomocnicy Bayernu Ribbery i Robben wrzucają piłkę w pole karne.

9'

Saquiri zablokowany w polu karnym! Świetne dośrodkowanie jednak nie wykorzystuje pomocnik Basel.

8'

Streller powstrzymany przez Lahma w polu karnym Bayernu.

7'

Bayern dominuje i rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Rafinhia niecelnie dośrodkowuje wprost do Sommera.

4'

Ależ atak Bayernu! Robben do Riberyego który metr przed bramką trafia w prost w bramkarza! Ma refleks ten Sommer.

3'

Sommer znakomicie powstrzymuje Gomeza, który już minął bramkarza jednak tylko pobiegł z piłką do linni przyblokowany przez obrońców.

1'

Fc Basel odważnie podchodzą do obrońców Bayernu.

20:45

Rozpoczynamy mecz!

20:42

Piłkarze wychodzą na murawę stadionu Jakop-Park który gościł uczestników EURO 2008. W tym momencie hymn Ligi Mistrzów.

20:38

Pojedynek zapowiada się interesująco gdyż znacząca postać Basel Xherdan Shaqiri podpisał kontrakt z Bayernem.

20:29

Witam wszystkich sympatyków Champions League i zapraszam na mecz kopciuszka w tej fazie rozgrywek czyli Basel i prawdziwego potentata którego przedstawiać nie trzeba czyli Bayern Monachium, Michał Libuda rozpoczynamy relacje.