Rozpoczyna się ostatnia minuta tego meczu

Paluchowski faulowany 25 metrów przed bramką Warty Poznań

Dla Pawła Magdonia za ostry faul

85'

Warta wyraźnie opadła z sił w ostatnich 10 minutach

84'

Przed chwilą mieliśmy kolejną akcję dla gości, jednak zawodzi dzisiaj gości skuteczność

82'

Ależ zamieszanie ostatecznie mamy czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch zółtych dla Sobieraja

81'

Nowy cytat z ławki Łęcznej: My tu nie gramy tylko robimy obieganki krzywe

80'

Grzeszczyk stracił piłkę na rzecz dwóch rywali

79'

Siadło tempo gry ponownie Warta za pierwszą połowę zasłużyła na 4+ natomiast druga co najwyżej na 3=

77'

Wchodzi Ciarkowski w miejsce Jakóbowskiego

76'

Nikitović dośrodkowywał po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Pielorz, jednak został zablokowany

75'

W miejsce Ngamayamy na boisko wchodzi Bartkowiak

74'

Na boisko wchodzi Tymosiak za Łuczaka

73'

Na spalonym znalazł się Adrian Paluchowski po podaniu od Renusza

72'

Piceluk przegrywa pojedynek sam na sam z Prusakiem!

71'

Nieudana akcja gospodarzy, którzy w tej połowie zdecydowanie oddali pole rywalom z Łęcznej

70'

Dośrodkowanie Nikitovicia wybijają obrońcy Warty a konkretnie Bartczak

69'

Dla Grzegorza Bartczaka za faul

67'

Paluchowski wchodzi na boisko w miejsce El Sidqy'ego

65'

Dla Sobieraja

64'

Adrian Paluchowski wejdzie za chwilę na boisko

63'

Cała ławka zespołu z Łęcznej domagała się karnego jednak sędzia był innego zdania

62'

Kapitalna interwencja Słowika po strzale Pielacha głową!

61'

Piękna centra Reissa do Mysiaka, jednak jego strzał głową okazał się niecelny

60'

Godzina gry za nami i mamy kartkę dla Mysiaka

59'

Jakub Słowik gra dzisiaj bardzo pewnie na przedpolu i łapie kolejne dośrodkowanie rywali

58'

Siadło tempo gry w ostatnich minutach. Najgłośniejszy na stadionie jest szkoleniowiec klubu z Łęcznej

57'

Katastrofalne podanie do Reissa i Łęczna rozpocznie grę od własnej bramki

56'

Rzut wolny dla Warty 20 metrów przed bramką Prusaka

55'

10 minut drugiej połowu za nami, Górnik lekko dominuje jednak pod bramką rywali nadal jest nieskueczny

54'

W miejsce Piotra Giela na boisko wchodzi Paweł Piceluk

53'

Niezwykle pewnie grają dzisiaj defensorzy Warty, nie przepuścili wielu dośrodkowań, swoje robi także Jakub Słowik

52'

Rzut rożny dla Górnika, który drugą połowę zaczął nieco odważniej

50'

Zakotłowało się pod polem karnym Bogdanki, jednak Giel nie zdołał dojść do piłki

49'

Niecelne uderzenie z prawej strony pola karnego oddał Zuber

48'

Jakub Słowik dobrym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką

46'

W miejsce Sołdeckiego na boisko wszedł Pielach

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego spotkania

17:59

Mateusz Pielach wejdzie w drugiej połowie na boisko

45'

Koniec 1 połowy. Warta jak najbardziej zasłużenie prowadzi 2:0 Bogdanką Łęczna

46'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy tego meczu

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

43'

Obie ekipy a w szczególności Warta czekają już na koniec tej części gry

41'

Sędzia odgwizdał bardzo wątpliwego spalonego Giela

40'

Nildo znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, jednak nie trafił w bramkę

40'

Zakotłowało się pod polem karnym Warty, jednak Łuczak został zablokowany

38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostaje wybite przez obrońców z Łęcznej

36'

Jakóbowski powalczył o piłkę ostrym wślizgiem

35'

Zuber podawał pytanie tylko do kogo?

34'

Piotr Giel znalazł się na spalonym, rzut wolny dla gości

33'

Warta spokojnie zdobyła dwie bramki i może kontrolować przebieg pierwszej połowy

31'

Kosznik szarpał za koszulkę, spodenki chyba wszystko co mógł swojego rywala i aż cała ławka z Łęcznej podniosła się

30'

Pół godziny meczu za nami jak na razie Warta zasłużenie prowadzi 2:0

29'

Trener Bogdanki jak tak dalej pójdzie do końca pierwszej połowy straci głos

28'

Kolejny faul Gości, tym razem przewinił Zuber a poszkodowanym Foszmańczyk

28'

Faulował El Sidqy faulował Jakóbowskiego mamy rzut wolny dla gospodarzy

26'

Gospodarze uderzyli w słupek to mogło być 3:0!

25'

Samoloty latają nad stadionem ;)

24'

Kapitalna akcja Foszmańczyka, który wbiegł na pełnej szybkości w ole karne i Warta prowadzi już 2:0!

24'

Kibiców jest dzisiaj około 300 jak 300 Spartan ;)

23'

Większość akcji jak na razie łęcznianie przeprowadzają lewą stroną boiska

22'

Słowik nie opanował piłki i mamy rzut rożny dla gości, którzy jednak po raz enty dzisiaj dośrodkowują za nisko

21'

Katastrofalne dośrodkowanie, jak na razie katastrofalnie dysponowanych zawodników z Łęcznej

20'

Ostry faul Bartczaka, szkoleniowiec Bogdanki domagał się żółtej kartki

19'

Dośrodkowanie Sołdeckiego mija wszystkich zawodników stojących w polu karnym

17'

Reiss za późno zaatakował swojego rywala. Piłkarze Warty mają ogromne pretensje do zawodników z Łęcznej za symulowanie

16'

Grzeszczyk starł się barkiem bark z rywalem jednak sędzia pozwala grać dalej

15'

Trenerzy obu ekip żywo gestykulują przy swoich ławkach rezerwowych

14'

Słowik był dobrze ustawiony i wybronił uderzenie Renusza zza pola karnego

14'

Powiedzmy sobie szczerze, jak na razie nie jesteśmy świadkami porywającego widowiska

13'

Zuber był faulowany, jednak nie wiedzieć dlaczego gwizdek arbitra milczał

12'

Prosta strata Jakubowskiego, jednak goście nie potrafią zawiązać żadnego konkretnego ataku

11'

Kiks zawodników Górnika, nie potrafili go jednak wykorzystać gospodarze

11'

Zuber walczył z dwójką rywali i wywalczył aut dla swojego zespołu

10'

Niecelne podanie Jakóbowskiego, w porę Zuber wślizgiem został powstrzymany

9'

Pada w środku pola Jakóbowski, jednak sędzia nie widział żadnego przewinienia

8'

Nildo nie opanował w porę piłki i gospodarze wznowią grę od rzutu z autu

7'

Minimalnie niecelne uderzenie Łuczaka

6'

Giel popędził do piłki, jednak podanie w jego kierunku było zbyt mocne i od bramki wznowi grę Prusak

4'

Lepiej gospodarze nie mogli zacząć tego spotkania, dośrodkowanie Reissa wykorzystał Ngamayama

3'

Ngamayana i Warta prowadzi 1:0!

2'

Kosznik podawał z autu, dośrodkowanie Warciarzy zostaje wybite przez łęcznian

1'

Spokojnie piłkę na własnej połowie rozgrywają gospodarze, którzy mają teraz aut

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczną gospodarze

16:59

Piłkarze obu ekip wychodzą już na murawę a z głośników grany jest hymn Warty Poznań

16:50

Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 10 minut, piłkarze zeszli już do szatni

16:48

Socha, Paluchowski, Oziemczuk Hermann, Tymosiak, Borovicanin, Pielach- tych zawodników na ławkę rezerwowych oddelegował Piotr Rzepka