Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
17:05

Po słabym spotkaniu, w którym nie brakowało emocji oraz okazji do zdobycia bramek, Sandecja pechowo przegrała z Dolcanem Ząbki, 1:2. Porażka ta sprawiła, że zespół z Nowego Sącza znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

94'

Koniec meczu!!

93'

Strzał Szczepańskiego z dystansu minimalnie miął spojenie bramki Dolcanu!

92'

Strzał Świerblewskiego pewnie obronił Bieszczad

92'

Za opóźnianie gry żółtą kartkę obejrzał Leszczyński

91'

Wchodzi Midzierski, schodzi Woźniak

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

16:43

Chwastek jak dziecko minął Frohlicha, wyszedł sam na sam z Bieszczadem i pewnym, mierzonym strzałem go pokonał

88'

GOOOOOL!! 1:2!! Robert Chwastek

86'

Żółta kartka dla Szczepańskiego za faul taktyczny

84'

Zapaśnik za Korkucia

16:37

Gawęcki wrzucił piłkę w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Wiśniewski i mocnym strzałem głową pokonał Leszczyńskiego

83'

GOOOOOL!! 1:1!! Bartosz Wiśniewski

83'

Strzał Tataja z dystansu pewnie obronił Bieszczad

80'

Po dośrodkowaniu Makucha, w polu karnym głową uderzał Aleksander, ale jego strzał poleciał ponad poprzeczką

77'

Janić obejrzał zółtą kartkę za niesportowe zachowanie

73'

Z rzutu wolnego uderzał Osoliński, a jego strzał wylądował na poprzeczce!

72'

Żółta kartka dla Zlatohlavy'ego za faul taktyczny

71'

Z dystansu uderzał Aleksander, ale jego strzał został zablokowany

70'

Strzał Niechciała trafił w poprzeczkę!

69'

Za próbę wymuszenia faulu żółtą kartką ukarany został Tataj

68'

..... a za Burkhardta wchodzi Szczepański

68'

Za Majowskiego wchodzi Janić....

67'

Na spalonym Aleksander

66'

Dośrodkowanie Wiśniewskiego pewnie wyłapał bramkarz

64'

Ładna, kombinacyjna akcja Sandecji została zakończona złym dośrodkowaniem Majkowskiego

63'

Aleksander podał do Majkowskiego, a ten oddał beznadziejny strzał

62'

Wiśniewski zagrał na 5 metr do Aleksandra, ten uderzył z pierwszej piłki, ale fenomenalną popisał się bramkarz!

61'

Aleksander zagrał prostopadłą piłkę do Wiśniewskiego, ale Leszczyński ubiegł napastnika Sandecji i złapał piłkę

60'

Burkhardt faulował na połowie Dolcanu

58'

Po dośrodkowaniu Burkhardta z rzutu rożnego w polu karnym gości wytworzyło się małe zamieszanie, ale ostatecznie piłka została wybita przez obrońców Dolcanu

57'

Dośrodkowanie Niechciała zostało zablokowane i mamy rzut rożny dla Sandecji

56'

Mieliśmy krótką przerwę w grze, ponieważ na murawie opatrywany był bramkarz gości, ale już wszystko w porządku i gra toczy się dalej

53'

Dośrodkowanie Makucha na raty wyłapał bramkarz

52'

Schodzi Zaniewski, wchodzi Chwastek

51'

Piesio uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie

50'

Koziara za Bazlera

49'

Gawęcki uderzył z dystansu, ale był to bardzo nieudany strzał

49'

Dośrodkowanie Niechciała zostało wybite przez obrońców

48'

Na spalonym Piesio

47'

Strzał Woźniaka z dystansu poleciał wysoko nad bramką

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

15:57

Zawodnicy obu zespołów wrócili już na boisko

15:47

Po słabej i mało emocjonującej pierwszej połowie i bramce Damiana Świerblewskiego Sandecja przegrywa z Dolcanem Ząbki, 0:1. Nie należy sugerować się wynikiem, ponieważ to zawodnicy gospodarzy byli lepsi. Miejmy nadzieję, że po przerwie zobaczymy lepsze widowisko z większą liczbą bramek. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

Dośrodkowanie Majkowskiego pewnie wyłapał bramkarz

43'

Strzał Gawęckiego trafił w słupek!

41'

Z rzutu rożnego dośrodkował Burkhardt, w polu karnym najlepiej znalazł się Zlatohlavy, oddał strzał głową, który fenomenalnie obronił Leszczyński!

15:39

Świerblewski nieprzyjemnie dośrodkował w pole karne, nikt nie dotknął tej piłki, a ona przeleciała obok zaskoczonego Bieszczada i wpadła do bramki

36'

GOOOOOL!! 0:1!! Damian Świerblewski

35'

Na spalonym Świerblewski

34'

Przy strzale Woźniak został podcięty co spowodowało, że jego uderzenie było słabe i bez problemu obronił je bramkarz

33'

Gawęcki wdał się w drybling z dwoma obrońcami i stracił piłkę

31'

Niechciał dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze ustawiony Leszczyński wybił piłkę

29'

Na spalonym Wiśniewski

28'

Wiśniewski zagrał w pole karne do Aleksandra, ale piłkę przeciął bramkarz! Gdyby tego nie zrobił byłoby 1:0 dla Sandecji!

27'

Po dośrodkowaniu Burkhardta piłkę poza pole karne wybili obrońcy

26'

Dośrodkowanie Gawęckiego zostało zablokowane i mamy rzut rożny dla Sandecji

25'

Dośrodkowanie Niechciała z rzutu wolnego zostało wybite przez bramkarza

23'

Strzał Makucha z rzutu wolnego został zablokowany przez zawodników stojących w murze

22'

Za faul na Wiśniewskim zółtą kartkę obejrzał Korkuć

21'

Zaniewski faulował Gawęckiego w środku boiska

20'

Makuch dobrym wślizgiem przewał groźną akcję Dolcanu

18'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Majkowskiego pewnie wyłapał Leszczyński

17'

Woźniak przerzucił piłkę na drugie skrzydło, ale nie doszedł do niej Majkowski

15'

Majkowski dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Wiśniewski, ale jego strzał minimalnie minął słupek!

12'

Niechciał uderzył z przed pola karnego i tylko genialna interwencja bramkarza ratuje Dolcan przed utratą bramki!

11'

Strzał Burkhardta z dystansu pewnie obronił Leszczyński

10'

Prostopadła piłka do Tataja, ale za mocna i piłkę przejął Bieszczad

8'

Zaniewski przepchnął Zlatohlavy'ego, oddał strzał, który poleciał wysoko nad bramką

5'

Niechciał dośrodkował w pole karne, ale Aleksandrowi zabrakło kilku milimetrów, aby zdobyć bramkę!

3'

Faul Majkowskiego na pomocniku Dolcanu

2'

Frohlich za lekko zgrywał piłkę do Bieszczada i niewiele brakowało, by napastnik gości przejął piłkę i zdobył bramkę!

1'

Długie podanie do Tataja przecięte przez Zlatohlavy'ego

1'

Dolcan rozpoczyna spotkanie!!

14:57

Zawodnicy pojawili się na płycie głównej boiska w Nowym Sączu

14:49

Sędzia Górecki zaprosił zawodników Sandecji i Dolcanu do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

14:21

Zawodnicy obu zespołów pojawili się na przedmeczowej rozgrzewce

14:19

Ławka rezerwowych Sandecji: Różalski, Midzierski, Szczepański, Petran, Leśniak, Janić, Zinyak

14:17

Ławka rezerwowych Dolcanu: Humerski, Głowacki, Koziara, Stańczyk, Wielądek, Zapaśnik, Chwastek

14:16

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

14:03

Czy Sandecja, po tym spotkaniu, będzie miała pewne utrzymanie? Czy też Dolcan pokona Biało-czarnych i przedłuży swoje nadzieje na pozostanie w pierwszej lidze? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

14:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 31 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Dolcan Ząbki. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ