Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Koniec spotkania. Termalica w dramatycznych okolicznościach przegrywa z Flotą.

90'

Trzecia bramka dla Floty! po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Misan i głową pokonał Nowaka. FLota bliska pierwszego zwycięstwa na wiosnę!

88'

Bodziony brzydko fauluje Jareckiego i otrzymuje zasłużone żółtko.

86'

Zmiana w ekipie Termaliki. Kubowicz zmienia Barana.

86'

Bramka dla Floty! Bodziony przytomnie przerzucił piłkę na drugą stronę pola karnego do Ostalczyka, a ten bez problemów płaskim strzałem pokonał Nowaka.

83'

Znakomite rozegranie piłki pomiędzy Rybskim i Szałęgą. Skrzydłowy Termaliki znalazł się w dogodnej pozycji strzałowej, ale jego uderzenie końcem buta sparował Waśków.

81'

Żółtą kartką ukarany pomocnik gości, Marek Opałacz.

80'

Po centrzeOstalczyka z rzutu rożnego z piłką minął się Nowak, ale jego błąd pozostał bez konsekwencji.

78'

Pawlusiński z trzydziestu metrów strzela kilka metrów obok bramki.

76'

Znakomity rajd Jareckiego. Obrońca gości minął dwóch rywali i płasko podał w pole karne. Strzał Rybskiego został zablokowany.

73'

Piękny przerzut Barana padł łupem Pawlusińskiego. Szarżę doświadczonego skrzydłowego zatrzymali pewnie obrońcy Floty.

71'

Kolejna zmiana w drużynie Floty. Za Nnamaniego na boisku pojawił się Misan.

70'

Trener gości szybko reaguje. Za Fryca na boisku pojawia się Jasiński.

69'

Termalica prowadzi!! Drozdowicz otrzymał znakomite podanie z głębi pola i świetnie uderzył w długi róg bramki Floty! To 7. gol napastnika Słoników w tym sezonie.

67'

Czerwiński tym razem znakomicie w defensywie. Obrońca Termaliki przecina efektownym szczupakiem groźne podanie Nnamaniego.

64'

Gol dla Niecieczy! Jarecki centruje z rzutu wolnego w pole karne. Do piłki najwyżej wyskakuje Czerwiński i kapitalną główką pokonuje golkipera Floty.

60'

Baran celnie z dwudziestu pięciu metrów, ale jego uderzenie nie sprawiło żadnych problemów bramkarzowi gości. To pierwszy celny strzał Termaliki w tym meczu.

59'

Zmiana na pozycji skrzydłowego. Szałęga zmienia Biskupa.

57'

Flota ustawiła autobus przed własną bramką i ogranicza się jedynie do wybijania piłki jak najdalej od bramki.

56'

Pawlusiński podał na skrzydło do Biskupa, który nawinął obrońcę i dośrodkował w kierunku Rybskiego. Zamiary skrzydłowego świetnie odczytał Zalepa i wybił piłkę daleko od bramki.

55'

Kolejny uraz. Tym razem na bosku leży Pawlusiński, który został przypadkowo nadepnięty przez rywala. Doświadczony pomocnik Termaliki szybko odzyskuje siły i wraca do gry.

53'

Mocną centrę Biskupa sięgnął Pawlusiński, ale jego uderzenie minęło bramkę Waśkowa. Gospodarze nadal pozostają bez celnego strzału w tym meczu.

52'

Zmiana w ekipie Biało-Niebieskich. Kontuzjowanego Udarevicia zmienia Śpiączka.

50'

Na boisku leży Udarevic i jest opatrywany przez lekarzy. Chwila przerwy w grze.

49'

Początek drugiej części pod znakiem ataków Termaliki, jednak nadal defensywa gości spisuje się świetnie i nie pozwala nawet na zdobycie pozycji strzałowej.

46'

Rozpoczynamy drugą część gry.

17:21

Termalica gra słabe spotkanie. Ma ogromne problemy z wymianą kilku podań na dużej szybkości, przez co niemal uniemożliwia sobie sforsowanie szczelnej defensywy Floty. Zadziwia liczba niewymuszonych błędów, całkowicie niewidoczny w ataku jest lewostronny duet Biskup-Jarecki, który do tej pory napędzał większość ataków Słoników. Przyjezdni grają bardzo rozważnie. Po strzeleniu bramki nie ograniczają się wyłącznie do obrony, lecz próbują zawiązywać szybkie ataki.

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

44'

Strzał Opałacza z rzutu wolnego o kilka metrów mija bramkę Nowaka.

43'

Baran fauluje Bodzionego i dostaje zasłużoną żółtą kartkę. Pomocnik gości musiał zatrzymać pomocnika gości, który wykorzystał nieporozumienie w liniach obronnych gospodarzy i wyprowadzał groźną kontrę.

41'

Po raz kolejny wysoka centra z rzutu rożnego pada łupem Waśkowa.

40'

Akcja Rybskiego z Jareckim zaowocowała jedynie rzutem rożnym. Wydawało się, że napastnik gospodarzy mógł wcześniej decydować się na strzał.

36'

Wrzutka Barana spowodowała olbrzymie zamieszanie w polu karnym Floty. Po kilku próbach bramkarzowi gości udało się złapać futbolówkę.

35'

Zalepa zdecydowanym wślizgiem wybija piłkę spod nóg szarżującego Drozdowicza.

35'

Bodziony centruje piłkę zbyt mocno i Jarecki pewnym uderzeniem głową wybija piłkę na aut.

33'

Rybski przechwycił piłkę w okolicach pola karnego Floty i natychmiastowo uderzył. Jego strzał poszybował nad poprzeczką.

32'

Sporo niedokładności w drużynie Termaliki. Piłkarze z Niecieczy mają spore kłopoty z zawiązaniem ataku pozycyjnego.

29'

Kolejny rzut rożny dla Termaliki. Pawlusiński centruje i Drozdowicza w ostatniej chwili uprzedził Opałacz.

25'

Strzał Jareckiego blokują obrońcy Floty. Z rzutu rożnego Biskup zagrywa piłkę przed pole karne. Tam znajduje się Pawlusiński, który potężnie uderza na bramkę. Myli się jednak o kilka metrów.

24'

Rzut wolny z okolic narożnika pola karnego po faulu na Drozdowiczu.

21'

Nieciecza próbuje szybko odpowiedzieć. Pawlusiński mocno dośrodkował w kierunku Drozdowicza, minimalnie za wysoko.

19'

Gol dla Floty! Ostalczyk wymienił piłkę z Udareviciem i znalazł się sam na sam z Nowakiem. Pomocnik gości pewnie umieścił piłkę w dolnym rogu bramki.

19'

Ciekawa wymiana piłek pomiędzy Baranem, Biskupem i Rybskim. Próba piłkarskiego alley-oopa w wykonaniu tego ostatniego do Drozdowicza kończy się niepowodzeniem.

16'

Brzydki faul Ostalczyka na Baranie. Sędzia dopuszcza dzisiaj do gry w wyjątkowo ostrym wydaniu.

13'

Pierwsze ofensywne wejście Jareckiego, ale jego dośrodkowanie nie sprawiło żadnych kłopotów bramkarzowi Floty.

11'

Bardzo wyrównany początek meczu. Powoli zarysowuje się przewaga gospodarzy, którzy zaczynają sprawniej operować piłką w środkowej strefie boiska.

9'

Lipecki miękko zagrywa podcinką w kierunku Rybskiego, ale Waśków uprzedza napastnika Słoników.

6'

Po rzucie rożnym najwyżej w polu karnym Termaliki wyskoczył Zalepa i delikatnie strącił piłkę. Strzał defensora Floty minął nieznacznie lewy słupek Nowaka.

5'

Faul Plevy na Nnamanim. Słowacki defensor zatrzymał groźną kontrę rywala.Tym razem obeszło sie bez kartki.

3'

Pawlusiński centruje mocno w pole karne,ale piłkę bez problemu łapie bramkarz Floty.

3'

Drozdowicz odegrał piłkę na 25. metr do Pawlusińskiego. Ten w swoim stylu mocno uderzył w kierunku bramki. Piłka nabrała przedziwnej rotacji i minęła słupek bramki Waśkowa.

1'

Zaczynamy widowisko w Niecieczy!

16:25

Dzisiejszy gospodarz, drużyna Termaliki, w poprzedniej kolejce przegrała w Radzionkowie z Ruchem 0:1. Dzisiaj Słoniki muszą odnieść zwycięstwo, by nie skomplikować sobie mocno sytuacji w tabeli i zrównać się punktowo z liderem. Jej rywal, Flota Świnoujście, nie wygrał żadnego spotkania w tej rundzie i po ostatniej kolejce doszło do spodziewanej zmiany na stanowisku trenerskim. Opiekunem Biało-niebieskich został dotychczasowy asystent pierwszego trenera, Ryszard Kłusek. Czy zobaczymy dzisiaj po raz kolejny spektakularne działanie nowej miotły?

16:15

Rezerwowi: Termalica: Budka,Ceglarz,Kowalski,Skołorzyński,Szałęga,Kubowicz,Martuś Flota: Wesołowski, Misan, Szalamberidze, Śpiączka, Jasiński, Okińczyc, Mawo

16:12

Wyjściowe jedenastki: Termalica Nowak-Piątek, Czerwiński,Pleva,Jarecki- Biskup,Lipecki,Baran,Pawlusiński-Rybski,Drozdowicz Flota: Waśków- Fryc, Kieruzel, Udarević, Zalepa- Opałacz, Chyła, Ostalczyk, Bodziony- Nnamani, Arifović.

16:08

Witam i zapraszam na relację z ostatniego meczu 31. kolejki pierwszej ligi. Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmuje na własnym boisku ekipę Floty Świnoujście.