Koniec spotkania. Flota wygrywa z Olimpią i zapewnia sobie utrzymanie.

Bobek zmienia Lisieckiego.

85'

Zółta kartka dla Banasiaka za faul.

84'

Rzut rożny z prawej strony. Wrzucał w pole karne Bodzione, Niewiada uderzył głową, ale piłka trafiła w słupek, odbiła się przed bramkę i z kilku metrów dobił ją Zalepa.

84'

Zalepa po raz drugi i Flota prowadzi 2:1!

82'

Żółta kartka dla Opałacza

80'

Gra się wyrównała, niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Remis nie daje jeszcze Flocie pewnego utrzymania.

75'

Zmiana we Flocie. Szlamberidze za Nnamaniego.

74'

W natarciu teraz znowu Flota. Strzał Misana jednak obok bramki.

72'

Niepilnowany Chałas uderzył z 20 metrów po długim słupku. Zasłużone wyrównanie gości.

72'

Olimpia wyrównuje! Strzelcem bramki Chałas!

68'

Ostalczyk wszedł w pole karne, uderzył, ale prosto w bramkarza.

67'

Gra toczy się głównie w środku pola. Na razie nie oglądamy wielu ciekawych sytuacji.

65'

Za faul ukarany również Ljubenow.

64'

Żółta kartka dla Ichima za faul na Misanie.

59'

Bodziony oddał strzał z lewej strony z około 30 metrów i na rzut rożny sparował piłkę bramkarz.

55'

Kontra Floty. Misan do Nnamaniego, ten zbiegł na prawe skrzydło i dośrodkował niedokładnie.

54'

Po rzucie rożnym z prawej strony Kołosow uderzał głową, ale nad bramką.

52'

W drugiej połowie od początku dominuje Olimpia. Co prawda z tej przewagi niewiele wynika, ale mamy zupełnie inny obraz gry niż w pierwszej połowie.

49'

W odpowiedzi w końcu dobra akcja Floty. Ostalczyk zagrał mocną piłkę wzdłuż bramki z prawej strony, ale nikt nie zdołał wykończyć.

48'

W ataku dalej goście. Kołosow z prawej strony uderzył w boczną siatkę.

47'

Ljubenow uderzał z około 30 metrów, ale piłka powędrowała nad bramką.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka Olimpia.

46'

W przerwie mieliśmy kilkuminutowe opady, a tymczasem piłkarze wracają do gry. Najpierw jednak zmiana, Misan zmienia Jasińskiego.

48'

Koniec pierwszej połowy. Flota prowadzi 1:0 i dominowała w większej części pierwszych 45 minut gry, ale pod koniec do roboty wzięła się Olimpia i miała nawet świetną okazję do wyrównania. Zapowiada się ciekawa druga połowa.

46'

Wrzutka z autu w pole karne ale Zalepa faulował bramkarza Olimpii.

45'

Cztery minuty doliczone.

43'

Olimpia wzięła się za grę i zaczęła dominować. Gra nie toczy się już tylko na jej połowie.

38'

Kontuzjowanego Czoskę zmienia Matwijów.

38'

Kolosow wyszedł sam na sam z bramkarzem i tylko interwencja Waśkówa uratowała Flotę przed stratą bramki!

36'

Nnamani wrzucał piłkę w pole karne z prawej strony, ale prosto w ręce bramkarza Olimpii.

33'

Olimpia stara się walczyć, ale na razie trudno wróżyć gościom sukces.

32'

Śpiączka zdecydował się na strzał z prawej strony, ale uderzył prosto w bramkarza.

29'

Bodziony wpadł w pole karne, jednak zbyt długo bawił się z piłką w polu karnym i ostatecznie ją stracił.

27'

Flota cały czas w ataku, obraz gry się nie zmienia, jednak na razie nie przekłada się to na dogodne sytuacje bramkowe.

25'

Wrzutka z autu na głowę Bodzionego, jednak ten uderzył nad bramką. Mogło być 2:0.

20'

Rzut rożny dla Floty. Piłka wycofana przed pole karne i Niewiada uderzył z 20 metrów, ale ponad bramką.

18'

Flota cały czas atakuje. Sunie atak za atakiem. Wyspiarze mieli już kilka okazji. Aż chce się oglądać ich grę. Po zmianie trenera gra zespołu jest zupełnie inna.

14'

Wrzutka z prawej strony z autu, piłka wprost na głowę Zalepy, który uderzył po długim słupku i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

14'

Zalepa goooool! 1:0 dla Floty!

12'

Dobra okazja Floty. Ostalczyk dośrodkował z rzutu rożnego, strzał głową oddał Nalepa, ale piłka trafiła w słupek!

10'

Chałas z 30 metrów uderzył wysoko nad bramką.

8'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Olimpia, Budaković łapie z problemami.

6'

Flota póki co dominuje na całej szerokości boiska. Wyraźnie przytłacza rywali.

2'

Jasiński przedzierał się lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, ale jego odegranie było niedokładne i sytuacja zmarnowana.

1'

Pierwsza okazja dla Floty. Z około 20 metrów uderzał Arifović, ale obok bramki.

1'

Początek spotkania. Od środka gospodarze.

16:46

Zespoły już rozgrzewają się na boisku. Dzisiaj pogoda nie rozpieszcza, jest spore zachmurzenie, ale nie pada. Mamy więc nie najgorsze warunki do gry.

16:45

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Floty: Bielecki, Chi-Fon, Mawo, Misan, Okińczyc, Szalamberidze i Wesołowski. Rezerwowi Olimpii: Bartosiak, Bobek, Kołodko, Matwijów, Talik, Tiszkiewicz i Lisecki.

16:39

Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Świnoujściu, gdzie miejscowa Flota podejmuje zdegradowaną już Olimpię Elbląg. Zwyciężając Wyspiarze ostatecznie przypieczętują swoje utrzymanie. W przypadku porażki musieliby walczyć o pewność do ostatniego spotkania.