Chrapek uderza zza pola karnego. Minimalnie obok bramki.

Uderzenie Woźniaka, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć Sobańskiego.

Zmiana w szeregach gości.

75'

Kolejarz wychodzi na prowadzenie! Sytuacja Sandecji jest coraz gorsza.

73'

Dobry okres gry w wykonaniu Kolejarza. Strata zawodnika w zespole Sandecji jest coraz bardziej widoczna.

72'

Frohlich fauluje.

70'

Gryźlak ukarany żółtą kartką po brutalnym faulu na Trochimie.

70'

REMIS! Stefanik doprowadza do remisu. Mecz rozpoczyna się od nowa.

68'

Zmiana w Sandecji. Zmęczonego Majkowskiego zastępuje Woźniak.

67'

Gajtkowski przed szansą. Piłka minimalnie mija bramkę!

67'

Kombinacyjna akcja gospodarzy przerwana przez Trochima.

65'

Frohlich popisuje się świetną interwencją. Akcja Kowalczyka wyglądała bardzo groźnie.

63'

Kombinacyjna akcja w wykonaniu Sandecji zakończona strzałem Trochima. Piłka ląduje ponad bramką.

60'

Aleksander faulowany w środkowej części boiska.

58'

Przemysław Cecherz desygnuje do gry napastnika. Kolejarz zamierza walczyć o wynik!

58'

Trochim fauluje rywala.

56'

Kowalczyk niecelnie po dośrodkowaniu.

55'

Akcja za akcje. Bardzo wysokie tempo drugiej połowy!

54'

Niezwykły rajd Majkowskiego. Od 30 metra biegł samotnie do bramki. Interwencja Sobańskiego klasy światowej.

52'

Rzut wolny dla Kolejarza z 20 metra.

51'

Zawodnicy Kolejarza z uporem dążą do strzelenia wyrównującej bramki.

50'

Interwencja Różalskiego po rzucie rożnym.

47'

Trochim faulowany. Groźna okazja dla Sandecji z 20 metrów.

46'

Trenerzy w trakcie przerwy nie przeprowadzili zmian.

45'

Erwin Paterek rozpoczyna drugą część spotkania.

17:51

Derbowe spotkanie jest bardzo dobrym widowiskiem. Jesteśmy świadkami dobrej gry z obu stron. Można zastanawiać się jak wpłynie strata zawodnika na zespół Sandecji.

45'

Erwin Paterek kończy pierwszą połowę.

45'

Po podaniu Basty, Niane strzela pierwszą bramkę dla Kolejarza.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty .

44'

Decyzje arbitra dzisiejszego spotkania mogą budzić kontrowersje.

43'

Robert Moskal wyrzucony na trybuny za dyskusję.

43'

Zawodnik Sandecji otrzymuje drugą żółtą kartkę.

41'

Przed wyśmienitą szansą napastnik gości. Sobański bardzo dobrze interweniuje i piłka ląduje za bramka.

40'

Strata Niane w środku pola, może być groźnie.

38'

Po dośrodkowaniu Kowalczyk uderza niecelnie.

37'

Rzut rożny dla Kolejarza.

36'

Dzisiejsze spotkanie jest bardzo dobrym widowiskiem. Akcje z obu stron mogą się podobać.

34'

Napastnik gości ukarany żółta kartką.

33'

Markowski uderza w poprzeczkę!!! Kolejarz nadal bez bramki.

33'

Sędzia dyktuje rzut karny po faulu na Gryźlaku.

31'

Niegroźne uderzenie Niane.

30'

Zawodnicy Sandecji przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani.

29'

Groźny atak Sandecji. Po dwójkowej akcji Wiśniewski przed szansą. Sobański znakomicie interweniuje.

28'

Przed kolejną szansą Wiśniewski. Bramkarz interweniuje na dwudziestym metrze.

25'

Gawęcki fauluje rywala.

24'

Krzyżowe podanie do Janusza Wolańskiego. Padający deszcz uniemożliwił przyjęcie piłki pomocnikowi gospodarzy.

21'

Próba prostopadłego podania do Kowalczyka, jednak niecelnie.

21'

Ataki gości sprawiają wiele kłopotów zawodnikom Kolejarza.

20'

Kolejarz odpowiedział równie groźną sytuacją.

19'

Przed szansą na zdobycie trzeciego gola dla Sandecji, Aleksander. Jednak bramkarz prawidłowo interweniuje.

18'

Dobry okres gry w wykonaniu Sandecji Nowy Sącz.

17'

Wojciech Trochim w nieprzepisowy sposób zatrzymał akcję Kolejarza.

16'

Coś niezwykłego. Kolejna bramka dla Sandecji. Tym razem Wiśniewski!

14'

Po dośrodkowaniu Gawęckiego, Aleksander z 16 metra zaskakuje bramkarza gospodarzy.

13'

Aleksander otwiera wynik dzisiejszego spotkania!!!

12'

Groźna okazja dla przyjezdnych. Po dośrodkowaniu Wiśniewski nieznacznie minął się z piłką.

12'

Rzut rożny dla Sandecji po nieudanej interwencji obrońców.

11'

Napastnik Sandecji na pozycji spalonej.

9'

Okres chaotycznej gry w środku pola.

9'

Dobra akcja Michała Gryźlaka prawa flanką. Po minięciu dwóch zawodników, obrońcy gości przerywają akcję.

7'

Kibice dopisali dzisiejszego popołudnia. Jesteśmy świadkami dopingu z obu stron.

6'

Kolejna akcja Kowalczyka. Tym razem Makuch skutecznie interweniuje.

5'

W pierwszych minutach to goście dominują w środkowej części boiska.

5'

Dośrodkowanie Trochima. Bramkarz skutecznie interweniuje.

4'

Już w pierwszych minutach Kolejarz stworzył sobie dogodną sytuacje do strzelenia bramki.

4'

Wyśmienita akcja Kowalczyka. Po minięciu dwóch piłkarzy uderzenie wysoko nad bramką.

2'

Pierwsza akcja Kolejarza. Zinyak skutecznie interweniuje.

16:59

Rozpoczynają gospodarze.

16:57

Erwin Paterek wyprowadza piłkarzy na murawę.

16:51

Piłkarze obu drużyn udali się do szatni. Już za kilka chwil Erwin Paterek wyprowadzi piłkarzy na murawę.

16:44

Po ostatnim spotkaniu Robert Moskal zdecydował się na roszady w linii obronnej. Obecność Yuriya Zinyaka w pierwszej jedenastce może być zaskoczeniem dla kibiców.

16:42

Już za kwadrans rozpocznie się najciekawsze spotkanie 32 kolejki I ligi. Po deszczowym poranku na stadionie panują bardzo dobre warunki. Mimo wczesnej pory kibice dopisali. Stadion jest zapełniony niemal do ostatniego miejsca. Czekamy na rozpoczęcie spotkania przez sędziego z Lublina.