Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
105'

Tak się cieszyli piłkarze Zawiszy! Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

21:10

Po bardzo emocjonującym pojedynku Zawisza zwycięża Pogoń Szczecin 2:1. po bramkach Leśniewskiego i Błąda. Za uwagę dziękuje Radek Kliszewski.

93'

Koniec!! 2-1!!

93'

Emocjonująca końcówka faulowany Oleksy. Na trybunach rozlega się głośne WKS !!!

92'

w zespole gospodarzy Mąka, w miejsce Błąda.

92'

Dwie zmiany, w zespole gości opuścił boisko Ława, w jego miejsce Edi...

91'

Urywa się Strąk! Jednak nad bramką Fabiniaka!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Akcja Kolendowicza, dośrodkowanie jego wybija Oleksy.

88'

Bardzo nerwowo na ławce gospodarzy, po kilku decyzjach sędziego.

88'

Kontra Zawiszy, Skrzyński do Leśniewskiego, lecz ten fatalnie się zachował w polu karnym i podał do Fabiniaka.

86'

W ostatnich minutach bardzo groźna jest Pogoń.

85'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, na boisku pojawia się Piętka, w miejsce Masłowskiego.

85'

Strzał Kolendowicza blokuje Strąk.

84'

W miejsce aktywnego Wójcickiego, Kukol'.

84'

Kolendowicz z lewej strony i znowu Witan na posterunku. Z autu szybkie wznowienie ale Noll nad bramką.

83'

Kapitalna akcja Pogoni, Sotirovic nawija Skrzyńskiego i w ostatniej chwili Oleksy na rzut rożny.

82'

Urywał się po raz kolejny Błąd, jednak zatrzymuje go Williams.

80'

Za przerwanie akcji Pogoni zagraniem ręką, żółtą kartką ukarany Stefańczyk.

79'

Kapitalne widowisko dziś na stadionie Zawiszy Bydgoszcz, kto nie przybył na stadion niech żałuje!

78'

Zawisza chaotycznie w rozegraniu, brakuje spokoju. I ostatniego podania.

76'

Pogoń w natarciu! Suną atak za atakiem.

75'

Tarasiewicz stawia na atak, za Kucharskiego na boisku Djousse.

74'

Do rzutu wolnego podszedł Bartosz Ława i kapitalnym strzałem po krótkim rogu od słupka pokonał Witana.

73'

2-1!! Goooool!

72'

Sotirovic urywa się Skrzyńskiemu, ten go nie przepisowo zatrzymuję i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

20:47

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

71'

Ale się dzieje w Bydgoszczy, akcja za akcję. Urwał się po raz kolejny Błąd, fauluje go Hernani jednak gwizdek milczy. W odpowiedzi dwukrotnie Portowcy i dwukrotnie Sotirovic, za pierwszym razem zablokowany, zaś za drugim nad bramką Witana.

68'

Między czasie doszło do zmiany w Pogoni, Kolendowicz w miejsce Pietruszki.

67'

Dośrodkowanie Frączczaka wyłapuje Witan, kapitalnie wznowił grę bramkarz niebiesko-czarnych Błąd uciekł obrońcą ściął do środka i uderzył po krótkim rogu. Bez szans Fabiniak.

67'

GOOOOL ! 2-0!!

65'

Na trybunach szał radości kibice krzyczą "Nadejdzie wiosna i lepsze czasy kiedy to Zawiszy wróci do Ekstraklasy"

65'

Kolejna akcja Zawiszy, mogli pójść za ciosem, minimalnie Błąd obok bramki.

63'

Kapitalne podaje do Leśniewskiego, ten nie przestraszył się wychodzącego Fabiniaka powalczył z nim do końca, wypuszcza piłkę z koszyka. Ma przed sobą pustą bramkę oraz Williamsa i strzela przy prawym słupku na 1-0 dla Zawiszy!!!

63'

GOOOOOOOL !

61'

Trochę chaosu na boisku, pełno fauli z obu stron.

59'

Faul koło linii bocznej boiska Błąda, sędzia Siedlecki kara go żółtym kartonikiem.

58'

Inicjatywę przejął Zawisza jednak, nie potrafią udokumentować tego bramką.

56'

Kapitalnie zastawiał się Leśniewski, z mojej perspektywy wyglądało to na faul bo urwał się już Hernaniemu, jednak gwizdek sędziego milczy nie ma jedenastki.

54'

Za faul żółtą kartką ukarany Strąk.

53'

Błąd w protokole, od początku spotkania na murawie przebywał Golla, a nie Szałek, jak wcześniej podawaliśmy.

53'

W ostatniej chwili Drzymont uprzedza Golla.

50'

Po przyjęciu piłki Masłowski uderza po długim rogu, wydawało się piłkę sparował na rzut rożny Fabiniak, jednak sędzia wskazał na piątkę. Ładny strzał Masłowskiego.

49'

Faul w środku pola na Wójcickim.

48'

Dośrodkowanie Skrzyńskiego, i Williams na rzut rożny. Dośrodkowanie Błąda wyłapuje Fabiniak.

47'

Doping rozpoczęli kibice gości.

46'

Gwizdek sędziego, druga połowa rozpoczęta przez gości.

20:17

Zawodnicy pojawiają się na boisku.

20:13

Na stadionie Zawiszy zasiada dziś ponad 9 tysięcy widzów!

20:08

20:08

Kibice gości pojawiają się w małej ilości na sektorze gości i rozwieszają transparenty.

46'

Kontrę gości zatrzymał Strąk i chwile później sędzia kończy pierwszą część spotkania. Jak na razie w Bydgoszczy 0-0, na brak emocji jednak nie można narzekać oba zespoły grają otwarty futbol i obejrzeliśmy kilka bardzo fajnych akcji.

44'

Chwile później ją wznawia, w geście fair-play oddają goście i od bramki Witan.

43'

Sędzia przerywa grę na boisku leży Kucharski.

43'

Frączczak w pole karne pewnie łapie Witan.

43'

Leśniewski sam poszedł na dwójkę stoperów Pogoni nic z tego nie wynikło, w ataku Szczecinianie.

41'

Lewą stroną Błąd ucieka obrońcy Pogoni, jednak zbyt lekko dośrodkowuje od bramki Fabiniak.

39'

Po raz kolejny faul na bardzo dobrze zastawiającym się Sotiroviciu, Akahoshi w pole karne, wyjaśnia wszystko Skrzyński.

38'

W odpowiedzi zawiszanie lecz Błąd na spalonym

37'

Sotirović wywalczył piłkę w pojedynku ze Stefańczykiem zagrywa do Pietruszki, ten posyła mocnym strzał po długim rogu, lecz kapitalnie broni Witan! Jest to mecz obu bramkarzy!

32'

Kapitalne podanie wzdłuż bramki Błąda, mija się z nią Leśniewski, następnie obrońcy Pogoni, na wślizgu sięga ją Wójcicki jednak nie dokładnie ją trafia.

31'

Kibice gości nadal czekają na wejście na trybunę gości.

31'

Odpowiedzieć chcieli goście, jednak bardzo nie dokładne podanie w kierunku Ławy i od bramki Witan.

19:48

29'

Leśniewski radzi sobie z obrońcą na 20 metrze uderza po długim rogu i znowu Fabiniak górą.

28'

Kolejny faul gospodarzy w środku pola, po raz kolejny Akahoshi w pole karne tym razem za głęboko i spokojnie łapie Witan.

26'

W odpowiedzi gospodarze, po raz kolejny Leśniewski i znowu nad bramką Pogoni.

25'

Faul na 40 metrze od bramki Zawiszy, Akahoshi kapitalnie wrzuca na głowę jednego zawodników Pogoni, broni Witan, dobitka również wybroniona przez Witana !!!

19:44

Efektowna oprawa kibiców Zawiszy: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

23'

Uciekał obrońcą Portowców Masłowski, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

22'

Długie podanie w stronę Leśniewskiego, ten urywa się i z pierwszej piłki uderza, minimalnie nad bramką Fabiniaka.

21'

Coś się dzieje po za sektorem gości, służby porządkowe wezwane na pomoc.

20'

Większość spotkania toczy się w środkowej części boiska.

17'

Z 20 metrów Masłowski, minimalnie obok prawego słupka Fabiniaka!

15'

Akcja niebiesko-czarnych, ciekawie się zapowiadała, lecz fatalnie dośrodkował Błąd.

13'

Przepychanka w rogu boiska na połowie Pogoni, piłka przez defensorów wybita na aut.

11'

Z 30 metrów Akahoshi, Witan paruje na rzut rożny, z którego nic nie wynikło. Rozpoczną od bramki Zawiszanie.

10'

Dużo walki w środku pola, żadna z drużyn nie może przejąć inicjatywy.

8'

Szarpane ataki obu drużyn od początku spotkania.

7'

Na razie kibice Pogoni czekają przed stadionem i nie zajęli miejsca na trybunie Na razie kibice Pogoni czekają przed stadionem i nie zajęli miejsca na trybunie

6'

Dwójkowa akcja Błąd i Masłowskiego, ten pierwszy nie zdecydował się na strzał chciał dogrywać prostopadłą piłkę do Leśniewskiego, lecz ten nie zrozumiał jego zagrania.

5'

Kibice Pogoni szykują się na głośne wejście na stadion.

4'

W odpowiedzi gospodarze, Strąk z dystansu minimalnie obok bramki Fabiniaka.

4'

Akcja szczecinian lecz przy linii końcowej sam zakręcił się Sotirović i od bramki Witan.

2'

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (kibice)Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (kibice)

1'

Głupia żółta kartka na wejście za zagranie ręką Bartosza Ławy.

1'

Zaczeli !!

19:16

19:13

Spotkanie może rozpocząć się z kilku minutowym opóźnieniem ze względu na transmisję telewizyjną przeprowadzaną przez stację Orange Sport.

19:09

Ławka rezerwowych gospodarzy: Pejkov, Kukol, Markowski, Mąka, Hrymowicz, Ilków-Gołąb, Piętka. Ławka rezerwowa gości: Janukiewicz, Budka, Edi Andradina, Hricko, Djousse, Golla, Kolendowicz.

19:02

Zakończyła się rozgrzewka obu zespołów, za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie 32 kolejki spotkań.

18:54

Obie drużyny wiedzą jakie wyniki padły na innych boiskach, sprawa awansu otwarta dla obu zespołów!

18:53

Na stadionie Zawiszy jak na razie nie widać kibiców gości.

18:44

Trwa rozgrzewka obu zespołów.

18:44

Witamy ze stadiony przy ul. Gdańskiej, za 30 minut rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach 32 kolejki spotkań pierwszej ligi, miejscowy Zawisza w szlagierowym spotkaniu podejmie Pogoń Szczecin.