GKS KatowiceGKS Katowice
90'

Pitry żółta kartka.

90'

Koniec meczu w Gliwicach! Piast jest bliski ekstraklasy, ale przez to, że Zawisza strzelił bramkę w ostatnich minutach gliwiczanie jeszcze nie mogą być pewni awansu.

88'

Chwalibogowski wbiegł w pole karne z piłką, uderzył z 14 metrów i Trela w ostatniej chwili sparował piłkę do boku.

19:00

Przepraszamy za kłopoty techniczne w ostatnich minutach meczu!

87'

Docekal za Rubena.

68'

Chwalibogowski za Kowalczyka, opaskę kapitańską przejął Napierała.

83'

GOOOOOOL! WOJCIECH KĘDZIORA MIJA SABELĘ I TRAFIA DO PUSTEJ BRAMKI Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI!

79'

Strzał Cicmana w krótki róg, ale Sabela wybił piłke na rzut rożny.

78'

Gierczak za Pietronia.

66'

Piłka po strzele Pietronia z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę.

65'

Na trybunach 8 634 widzów.

61'

Zachara dośrodkował z lewego skrzydła, było nerwowo pod bramką Treli, ale Cicman wybił piłkę głową.

74'

Za Buryana Bodzioch.

57'

Zmiana - Trela zastępuje Szmatułę.

56'

Szmatuła ma prawdopodobnie złamany nos.

55'

Jeśli chodzi o Szmatułę, to nie wygląda to zbyt dobrze. Niezbędna będzie zmiana.

54'

Trochę zamieszania przed "młynem", ale obejdzie się bez interwencji służby porządkowej.

53'

Jakub Szmatuła został kopnięty w dłoń.

52'

Co prawda Piast prowadzi już 2:0, ale mimo wszystko często gliwiczanie grają bardzo słabo w końcówkach spotkań.

51'

GOOOOOOOOOOOL! SABELA WYSZEDŁ BARDZO WYSOKO Z BRAMKI, WYKORZYSTAŁ TO KĘDZIORA MINĄŁ GO I Z 17 METRÓW WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI! 16. BRAMKA W TYM SEZONIE!

50'

Szymura uderzał głową z 6 metrów, ale źle złożył się do strzału i piłka poszybowała obok bramki.

49'

Dośrodkowanie Pietronia z lewego skrzydła, ale pewnie chwyta piłkę Szmatuła.

48'

Cicman przesadził z dryblingiem w polu karnym gości i został zablokowany przez Kowalczyka.

47'

Podgórski przewraca się w polu karnym i po raz kolejny arbiter tego spotkanie nawet nie "drgnął".

46'

Cicman przewraca się tuż przy linii bocznej pola karnego, ale Marek Karkut nie reaguje.

46'

Faul w ataku Pitrego.

46'

Goście z Katowic zaczynają druga połowę.

17:57

piast tradycyjny występ Fabryki Tańca

17:53

Jeżeli na niektórych pozostałych stadionach utrzymają się takie rezultaty jakie są w tej chwili, Piast jest pewny awansu do T-Mobile Ekstraklasy.

17:51

piast kibice gości

45'

Marek Karkut zagwizdał po raz ostatni w pierwszej połowie.

45'

Na spalonym Pitry, po prostopadłym podaniu Zachary.

44'

Najpierw źle dośrodkował z prawego skrzydła Cicman, a po chwili Alvaro Jurado podawał w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

17:47

a

43'

Dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego zostało zablokowane przez jednego z obrońców.

42'

Nakładka Hołoty w środkowej strefie boiska.

41'

W ostatnich minutach akcje skoncentrowane głównie w środku pola.

40'

Po dośrodkowaniu Farkasa faulowany był Lisowski.

39'

Goście mają spory problem z rozgrywaniem piłki poza własną połową.

38'

Doping na Stadionie Miejskim w Gliwicach przez cały czas nie ustaje.

37'

Piłkę głową odgrywał Kędziora w kierunku Rubena, ale Sabela uprzedził napastnika Piasta.

36'

Zbyt mocne dośrodkowanie Zachary mogło zaskoczyć Szmatułę, ale ostatecznie piłka wylądowała na siatce za bramką.

35'

Okazało się jednak, że będzie potrzebna interwencja klubowego lekarza.

34'

W środku pola Chmiel faulował Matrasa.

33'

Dośrodkował Farkas z rzutu wolnego i pewnie chwytał piłkę Szmatuła.

32'

Z rzutu wolnego zagrywał w pole karne Chmiel, ale Lisowski wybija piłkę głową.

31'

Na trybunach bardzo mało pustych miejsc. "Młyn" zapełniony w 99 %.

30'

Po dwóch kwadransach zdecydowanie lepiej prezentują się podopieczni Marcina Brosza, dlatego zasłużenie prowadzą 1:0.

29'

Większość akcji Piast przeprowadza lewą flanką, dlatego też na zmianę zdecydował się Rafał Górak.

28'

Michal Farkas zastępuje nadpobudliwego w pierwszych minutach Cholerzyńskiego.

27'

Centra Podgórskiego z rzutu rożnego, tym razem z lewej strony i na raty łapie piłkę Sabela.

26'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Pietronia i od bramki rozpocznie Piast.

25'

Ładny strzał z rzutu wolnego z 20 metrów oddał Chmiel, ale trafił tylko w słupek za bramką.

24'

Zganiacz faulem na Chmielu przerwał kontratak gości.

23'

Podgórski uderzał z lewego skrzydła z rzutu wolnego, ale pewnie broni Sabela.

22'

Cholerzyński faulował Podgórskiego i otrzymuje ostatnie ostrzeżenie.

21'

Podgórski miał szansę poprawić błąd, ale tym razem wybił piłkę głową Kowalczyk, po chwili uderzał Cicman, ale jego strzał także został zablokowany.

17:23

piast

20'

Bardzo słaba centra Podgórskiego z rzutu rożnego zablokowana przez obrońców katowiczan.

19'

Bardzo źle złożył się do strzału Pitry i bez większego problemu Buryan blokował napastnika gości.

18'

Alvaro fauluje Chmiela.

17'

Lisowski przewraca się z prawej strony pola karnego, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

16'

Kolejna kartka dla zawodnika gości. tym razem otrzymuje ją Cholerzyński.

15'

Podgórski faulował Zacharę.

14'

Cholerzyński wybiciem piłki na aut przerwał akcję Piasta.

13'

Mimo, że Piast jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i prowadzi 1:0 i tak cały czas brakuje dokładnych zagrań.

12'

Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu wolnego, piłkę ręką zagrywał Lisowski.

11'

Napierała otrzymuje żółtą kartkę za faul na Alvaro.

10'

Przy kole środkowym zwijał się z bólu kapitan Piasta Tomasz Podgórski. Ale już może kontynuować grę.

9'

Po dośrodkowaniu Matrasa, Cicman zdołał tylko "musnąć" piłkę, ale nie można tego nazwać strzałem.

8'

Po raz kolejny gliwiczanie w krótkim czasie objęli prowadzenie.

7'

GOOOOOOOOOL! RUBEN JURADO TRAFIA DO BRAMKI! PO DOŚRODKOWANIU PODGÓRSKIEGO PODANIE "PRZEDŁUŻYŁ" GŁOWĄ KLEPCZYŃSKI I MAMY 1:0!

6'

Zachara faulował Buryana w środku pola.

5'

Bardzo źle w środku pola przyjmował piłkę Ruben i przechwycił ją wracający Zachara.

4'

Fatalne zachowanie Lisowskiego w polu karnym, ale na jego szczęście goście tego nie wykorzystali.

3'

Tomasz Hołota próbował strzelić na bramkę z 25 metrów, ale uderzył tak fatalnie że piłka opuściła linię boczną boiska.

2'

Dwa dośrodkowania zawodników Piasta i oba niecelne, najpierw próbował Podgórski, po chwili Zganiacz.

1'

Pierwszy faul w tym spotkaniu - faulującym Zganiacz.

1'

Od środka spotkanie rozpoczynają Wojciech Kędziora i Ruben Jurado!