1 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1. połowa0 : 2
93'

Koniec meczu! Kolejarz pozostaje w grze o ekstraklasę. Termalica przegrała czwarty mecz z rzędu.

93'

GOOOOOL! Ceglarz!

84'

Dośrodkowanie Piątka, nie dobiegł Biskup.

80'

Dobra sytuacja dla gospodarzy. Pawlusiński centrował z prawej strony, Kubowicz minimalnie minął się z piłką!

79'

Niewiele ciekawego dzieje się na stadionie w Niecieczy. Miała miejsce zmiana w zespole gospodarzy. Ceglarz za Czerwińskiego, w zespole gości na boisko weszli Gajtkowski i Bocian.

77'

Łukasz Bocian zmienia Stefanika.

74'

Piotr Ceglarz zmienia Czerwińskiego.

74'

Przepraszamy za kłopoty techniczne.

72'

Gajtkowski za Kowalczyka.

65'

Pawlusiński z rzutu wolnego, ale bardzo słabo.

63'

Zmiana w drużynie gości. Nitkiewicz za Gryźlaka.

60'

Zawodnicy ze Stróż nie wychodzą nawet z połowy.

58'

Zmiana w zespole gospodarzy. Kubowicz w miejsce Szczoczarza.

55'

Dobra akcja gospodarzy. Jarecki w pole karne, Markowski wybija w aut

51'

Szczoczarz uderza z dystansu po ziemi, Sobański wyciągnął się jak struna!

50'

Baran żółta kartka.

50'

Chrapek zakręcił obrońcami z Niecieczy, ale ostatecznie piłke na rożny wybił Piątek.

48'

Dwa razy cieplej zrobiło sie w polu karnym gości, ale gospodarze nie stworzyli większego zagrożenia.

47'

Biskup wywalczył rzut rożny.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

49'

Kibiców ze stróż jest około 100.

48'

Koniec pierwszej połowy. Kolejarz prowadzi z Termaliką 2:0 Przyjezdni stworzyli 3 sytuacje, wykorzystali dwie. Gospodarze mają wyraźne kłopoty.

46'

Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania.

46'

Ofiarna interwencja Markowskiego w obronie.

45'

Gryźlak przyjmuje piłkę w polu karny, jego strzał jednak blokowany. Szybka kontra Niecieczy, Pawlusiński strzela głową z trudnej sytuacji. Bez powodzenia.

42'

Po rzucie rożnym akcję zamykał jarecki, ale strzelił równie mocno, co niecelnie.

41'

Pawlusiński z rzutu wolnego w pole karne, tam piąstkuje piłkę Sobański.

38'

Po drugiej bramce Termalica wyraźnie straciła pomysł na grę.

34'

Po rzucie z autu Kolejarz ładnie rozgrywał piłkę w polu karnym Termaliki i Maciej Kowalczyk dopełnił tylko formalności kierując piłkę do pustej bramki.

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL Kowalczyk kończy dobrą akcję gości!

30'

Cały czas Termalica, Stróże bronią się dzielnie.

28'

Znów dał znać o sobie Jarecki, ale Drozdowicz nie potrafił odpowiednio ułożyć nogi.

26'

Nieprawdopodobna historia! Jarecki dośrodkowuje z lewej strony, piłka spada pod nogę Biskupa, który z bliskiej odległości trafia w Sobańskiego. Piłka jeszcze raz trafia w Biskupa i wypada ponad bramkę!

21'

Świetna indywidualna akcja Biskupa, który z lewej strony zacina do środka i strzela na krótki słupek bramki. Sobański dobrze interweniuje.

20'

Dobra akcja gości. Stefanik rozpoczął akcję, zagrał do Kowalczyka, ten na środek do Chrapka, który bez namysłu uderzył na bramkę Nowaka. Strzał niecelny.

18'

Pawlusiński dochodzi do piłki wybitej przed pole karne i uderza, ale strzał bardzo niecelny.

15'

Dobra akcja gospodarzy. Biskup otrzymuje piłkę z prawej strony, zgrywa ją do Jareckiego, ten strzela ponad bramką.

14'

Pawlusiński dośrodkowuje z 40 metrów na długi słupek, w polu karnym znów pada zawodnik Termaliki, gwizdek milczy.

13'

Kapitan Termaliki nie sprawiał wrażenia kontuzjowanego. Tak wczesna zmiana daje wiele do zastanowienia.

11'

Zmiana w zespole z Niecieczy! Schodzi Arkadiusz Baran, w jego miejsce Damian Skołorzyński.

9'

Pada w polu karnym Jakub Biskup! Sędzia jednak nie dał się nabrać i ukarał zawodnika żółtą kartką.

7'

Szybka odpowiedź graczy z Niecieczy. Pawlusiński na głowę Biskupa, ten obok słupka!

6'

Niane pewnie strzela z jedenastu metrów!

5'

Rzut karny! Błąd popełnia Baran i fauluje w polu karnym Kowalczyka.

3'

Piątek faulowany w środku pola.

1'

Pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy!

16:54

Piłkarze wychodzą na murawę, już za moment początek wielkich emocji!

16:50

Na stadion wchodzi już grupa fanów ze Stróż.

16:49

Dziś przedostatnia kolejka pierwszej ligi, więc wszystkie spotkania rozgrywane są o tej samej porze. Kolejka arcyciekawa i arcyważna. Poznamy dziś wiele rozstrzygnięć, więc z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie spotkania.

16:47

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Martuś, Skołorzyński, Szałęga, Kubowicz, Wrzosek Kolejarz: Lisak, Nitkiewicz, Cebula, Bocian, Gajtkowski, Rupa, Kantor

16:45

Składy obu drużyn: Termalica: Nowak, Ł. Kowalski, Czerwiński, Baran, Jarecki, Biskup, Rybski, Piątek, Pawlusiński, Drozdowicz, Szczoczarz Kolejarz: Sobański, Szufryn, Stefanik, Chrapek, Markowski, Cichy, Gryźlak, Basta, Kowalczyk, Niane, Wolański

16:43

Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże. Dziś ostatni mecz na stadionie w Niecieczy, kibice więc tłumnie śpieszą na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o 17.