Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
18:59

Olimpia Grudziądz pomimo porażki zapewnia sobie utrzymanie w 1. lidze. Ryszard Kłusek ze swoimi "Wyspiarzami" wygrał po raz trzeci z rzędu. Flota zalicza bardzo udany finisz rozgrywek.

94'

Dąbrowski strzela z 20 metrów. Pewnie piłkę chwyta Waśków. Sędzi kończy spotkanie.

90'

Arifovic żólta.

89'

Sędzia dolicza 4 minuty do dzisiejszych zawodów w Grudziądzu.

87'

Rzut rożny dla Olimpii. Mawo wybija piłkę głową.

84'

Za Stańka wchodzi Ratajczak.

84'

Po dośrodkowaniu Grischoka Ratajczak strzałem z główki przenosi piłkę nad poprzeczkę.

80'

Opałacz chciał pokonać bramkarza z dystansu, tym razem z ponad trzydziestu metrów trafia w bramkarza.

82'

Okińczyc wchodzi za Nnamaniego.

77'

Strzał Misana z 20 metrów, jednak niecelny.

75'

Frańczak zmieniony przez Domżalskiego.

73'

Za Ostalczyka Mawo.

72'

Przepraszamy za problemy techniczne

72'

Misan wchodzi za Bodzionego.

71'

Dośrodkowanie Ostalczyka z rzutu wolnego zbyt mocne. Piłka opuściła boiska. Od bramki zacznie Michał Wróbel.

70'

GOOOOL! 1:2 dla Floty! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Ostalczyka do bramki trafił Niewiada.

68'

Urwał się Bodziony obrońcom, jednak w dogodnej sytuacji zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

65'

Kieruzel długim podaniem uruchamił Arifovicia, ten nie doszedł jednak do tego dalekiego zagrania.

62'

Dośrodkowanie Frańczaka z prawej flanki. Pewnie piłkę wyłapuje Paweł Waśków.

60'

Fatalne zagranie Cieciury wzdłuż linii bocznej boiska. Aut dla Floty.

58'

W odpowiedzi akcja biało-zielonych. Zbyt mocne podanie MAriusza Kryszaka do Grischoka i przy piłce "Wyspiarze".

56'

Uderza płasko Bodziony, piłka w polu karnym zablokowana przez któregoś z obrońców gospodarzy.

54'

Teraz Chyła potrzebuje pomocy medycznej. Zaostrzył się nam mecz.

52'

Na boisku leży kontuzjowany Piotr Ruszkul. Konieczna będzie interwencja medyczna.

50'

Ruszkul niedokładnie zagrał do Paula Grischoka. Podanie dobrze przecina Nnamani.

49'

Ładna akcja Ostalczyka, ale na koniec pomocnik Floty niedokładnie zagrał w pole karne.

47'

Grischok zaczyna II połowę od kolejnej akcji, tym razem zagrał miękko w pole karne. Sulej uderzył główką, ale nie trafił w światło bramki..

46'

Rozpoczynamy druga połowę!

17:55

Za chwilę w Grudziądzu zacznie się II połowa spotkania przedostatniej kolejki 1. ligi.

45'

Koniec pierwszej częsci spotkania do przerwy w Grudziądzu 1:1.

45'

Sędzia doliczył minutę do 1 połowy.

43'

Akcja Grischoka i kolejne dośrodkowanie w pole karne. Jego zagranie było jednak zbyt głębokie. Zapowiada się na remis do przerwy...

42'

Dużo walki w środku pola.

40'

Dąbrowski faulowany na 40. metrze przed bramką Waśkowa.

38'

Uderzenie z dystansu Ostalczyka , ale bardzo niecelne.

37'

Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz. Obrońca "Wyspiarzy" wybił piłkę poza pole karne.

34'

Olimpia osiągnęła teraz zdecydowaną przewagę. To podopieczni Kaczmarka są teraz częściej przy piłce. Czy stworzą sobie groźne sytuacje pod bramką Waśkowa.

32'

Świetna odpowiedź gości. Flota Świnoujście niebezpiecznie atakowała w polu karnym i w słupek uderzył Arifovic

30'

Świetna akcja gospodarzy. Nie udało się jednak doprowadzić jej do końca, dobrą interwencją popisał się Bielecki.

27'

Piotr Ruszkul pokonał bramkarza gości i mamy remis 1:1

27'

GOOOOOOL 1:1

23'

Aktywny dzisiaj Grischok przeprowadził kolejną akcję. Tym razem próbował przedrzeć się środkiem boiska. piłke wybił mu obrońca gości.

22'

Kłus dogrywał do wybiegającego Suleja, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

21'

Kryszak do Paula Grischoka, ten dośrodkował w pole karne. Piłkę udanym wyjściem łapie Paweł Waśków.

19'

Janusz Dziedzic zszedł z boiska z powodu urazu.

19'

Za Dziedzica Sulej

17'

Stały fragment gry kończy się zdobyciem bramki przez gości. Strzelcem gola Marek Niewiada.

16'

GOOOOOL 0:1

14'

Kibiców na trybunach jest coraz więcej.

14'

Goście wykonywali rzut rożny. Pod bramką Wróbla było niebezpiecznie, ale interwencja Cieciury wyjaśnia sprawę.

11'

Dużo walki w środku boiska i sporo niecelnych podań. Gospodarze próbują ustawić sobie grę jednak gracze ze Świnoujścia wcale nie ułatwiają im tego zadania.

9'

Ładna akcja Olimpii. Grischok dośrodkował w pole karne. Obrońcy Floty wykazali czujność i uprzedzili wbiegających w pole karne napastników gospodarzy.

6'

Gra toczy się głównie w śroku pola narazie żadna z drużyn nie osiągnęła zanczącej przewagi.

5'

Mocny strzał Grischoka zza pola karnego. Waśków pewnie łapie piłkę w rękawice.

3'

Próba kombinacyjnej gry gości przed polem karnym grudziądzan. Podanie w pole karne zblokowane i piłka w rękach Michała Wróbla.

2'

Olimpia Grudziądz wykonywała pierwszy stały fragment gry. Rzut rożny dla grudziądzan jednak dośrodkowanie kompletnie nieudane.

1'

Zaczynamy mecz!!!

16:59

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry . Za moment zacznie się spotkanie.

16:52

Duży krok w realizacji celu, czyli pozostania w I lidze podopieczni Marcina Kaczmarka wykonali w środę, kiedy to w ostatnich sekundach pojedynku w Radzionkowie strzelili wyrównującą bramkę.

16:50

Flota Świnoujście wystąpi dzisiaj osłabiona brakiem kontuzjowanych Fryca i Melona.

16:41

Flota Świnoujście: Alan Wesołowski, Radosław Jasiński, Salomon Mawo, Damian Misan, Bartosz Śpiączka, Ivan Udarevic, Wojciech Okińczyc

16:39

Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki, Jarosław Ratajczak, Hubert Kościukiewicz, Bartłomiej Kowalski, Janusz Białek, Grzegorz Domżalski, Przemysław Sulej

16:37

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn:

16:22

Zapowiedź dzisiejszego spotkania możecie przeczytać TUTAJ

16:16

Jednak Flota Świnoujście z pewnością nie będzie łatwym rywalem dla grudziądzan. Podopieczni Ryszarda Kłuska wygrali dwa mecze z rzędu odkąd objął on stery w drużynie.

16:14

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 33. kolejki 1. ligi. W dzisiejszym meczu gospodarze z Grudziądza zagrają z Flotą Świnoujście. Piłkarze Olimpii potrzebuje zdobyć 1 punkt, aby mieć już pewność gry w 1 lidze w przyszłym sezonie.