1. połowa2 : 2
90'

Koniec spotkania !

88'

Radzio z prawej strony pola karnego kopnął piłkę wzdłuż bramki, najsprytniejszy okazał się Mróz, Ruch ponownie wyrównuje.

86'

Z dwudziestu metrów uderzał niecelnie Ałdaś.

84'

Akcja Tumicza zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Mroza.

83'

Brawami żegnany Rocki, w jego miejsce Łopuch.

80'

Ostatnia zmiana w zespole gości, za Kuświka wchodzi Piątkowski.

78'

Żółta kartka za faul dla Mroza.

75'

Cisse minął już bramkarza, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

72'

Niesportowo zachował się Kuświk- żółta kartka.

69'

Mróz chciał powtórzyć wyczyn z meczu z Olimpią Grudziądz, tym razem z trzydziestu metrów trafia w bramkarza.

65'

Ofensywna zmiana Skowronka, w miejsce Biernata wchodzi Cisse.

64'

Chwilowe problemy techniczna, ale wracamy już do relacji. Kuświk wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wyprowadził kolejny raz gości na prowadzenie.

60'

W Ruchu w miejsce Tumicza wszedł Radzio.

60'

Bancewicza zmienia Ałdaś.

58'

W środku pola piłkę przejął Rocki, zbyt mocnym podaniem obsłużył jednak Tumicza.

57'

Urwał się Kuświk obrońcom Ruchu, jednak w sytuacji 1 na 1 z Baranem zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

55'

Na spalonym złapany Kuświk.

52'

Giesa krosowym podaniem wypuszcza Rockiego, ten zatańczył z rywalami w polu karnym, jego strzał świetnie obronił Kazimierczak. Dobitka Tumicza daje wyrównanie.

50'

Kolejna ofensywna akcja Biernata, do piłki doszedł Tumicz, który lewą nogą strzela wysoko nad bramką gości.

50'

Z lewej strony pola karnego uderzał Sierpina, niecelnie.

48'

Kompletnie niepilnowany w polu karnym Wacławczyk bez problemów głową pokonuje Barana.

47'

Pierwsza akcja w drugiej połowie gości, Janus wywalczył rzut rożny.

46'

Drugą odsłonę rozpoczęli goście.

18:01

Wracamy na stadion Ruchu, gdzie do przerwy oglądaliśmy po dwie bramki strzelone przez oba zespoły.

45'

Z rzutu wolnego przestrzelił Danielewicz, a sędzia Frankowski kończy pierwszą odsłonę spotkania.

45'

Bryła fauluje Rockiego.

45'

Danielewicz wyrównuje !!! Rocki podawał do Kowalskiego, ten na szesnasty metr wyłożył piłkę strzelcowi wyrównującej bramki !

42'

Rozgrzewa się również Cisse, czy Ruch zagra dwoma napastnikami?

41'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Peroński opuszcza plac gry w jego miejsce Dąbrowski

38'

Świetna akcja Sierpiny z Janusem, a ten drugi strzałem z pola karnego nie daje szans Baranowi.

35'

Odpokutował swoje winy Baran ! Uderzenie Janusa, dobitka Podstawka, a oba strzały broni golkiper Ruchu.

33'

Ofensywna akcja dwóch obrońców. Kowalski wypuścił Biernata, ten nie dogonił piłki. Od bramki Kazimierczak.

31'

Tumicz w sytuacji sam na sam, odgwizdany spalony.

29'

Oprawa kibiców Ruchu w asyście kilku petard hukowych widoczna okazała sektorówka.

28'

Uderza płasko Giesa, piłka w polu karnym zablokowana przez któregoś z graczy gości.

28'

Na dwudziestym piątym metrze faulowany Rocki, groźny rzut wolny dla Ruchu.

27'

Z lewej strony pola karnego uderzać próbował Sierpina, niecelny strzał.

26'

Na sektorach Ruchu słyszalna również kilkunastu osobowa grupa kibiców gości.

24'

Świetny drybling Tumicza z prawej strony boiska zakończony strzałem w długi róg.

24'

W ataku gospodarze, dośrodkowanie Rockiego wyłapuje Kazimierczak.

21'

Nie zaliczy do udanych swojego debiutu Baran, podał piłkę do Kuświka a ten umieścił piłkę w siatce.

20'

Dobrą szybkością dysponuje Sierpina, jednak w pojedynku z Kopaczem górę wzięły warunki fizyczne.

19'

Danielewicz ładnym podaniem obsłużył Tumicza, a ten z ostrego kąta posłał piłkę nad bramką.

18'

Nie forsują tempa piłkarze, jednak to gospodarze częściej utrzymują się przy piłce.

15'

Raz jeszcze na spalonym Rocky, tym razem kontrowersyjna decyzja liniowego.

14'

Kolejny raz na spalonym złapany aktywny Rocki.

12'

Próba Danielewicza zza szesnastki nie mogła zaskoczyć Kazimierczaka.

11'

Żółta kartka dla Janusa.

10'

Giesa na lewą stronę do Kowalskiego, ten zgubił obrońce i uderzył lewą nogą minimalnie obok dalszego słupka bramki gości.

10'

Z szesnastego metra uderzał Bancewicz, wprost w debiutującego w bramce Ruchu Barana.

8'

Danielewicz w ataku fauluje Perońskiego.

7'

Giesa długim podaniem uruchamia Rockiego, ten nie dojdzie jednak do podania.

4'

Miło słyszeć głośny doping na domowym meczu Ruchu. Przypomnijmy, że ostatnimi czasy decyzje policji i gra o pietruszkę sprawiły, że frekwencja w Radzionkowie była mizerna.