Wisła PłockWisła Płock
0 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
96'

Sędzia kończy mecz. Zawisza zdobywa cenne 3 punkty. Bydgoszczanie dalej liczą się w walce o awans.

94'

Piłka uderza w środek muru. Słabe wykonanie.

93'

Rzut wolny dla Wisły na pograniczu pola karnego Zawiszy. Petasz przy piłce

92'

kibice opuszczają stadion zażenowani postawą swojego zespołu

92'

Wisła stara się zbudować jeszcze jakąś akcje, ale dzisiaj nic im nie wychodzi.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty

90'

Na bramkę Kamińskiego uderzał Strąk, Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

85'

Dłuższa przerwa w grze. Leży jeden z zawodników Zawiszy

81'

Strzelec bramki dla Zawiszy opuszcza boisko

79'

Jankowski niedawno wszedł na boisko i już dorobił się żółtej kartki

79'

Oby bierna postawa Zawiszy nie zemściła się dla nich podobnie jak w meczu w Polkowicach

78'

Świetna akcja Wisły. Jaroń rajdem lewą stroną podaniem chciał obsłużyć Ricardinho. Witan zmuszony do interwencji ubiega zawodnika Wisły

75'

Petasz strzelał z rzutu wolnego z odległości 25 metrów. Minimalnie ponad poprzeczką.

73'

Kartka dla obrońcy Wisły

72'

Kibice gospodarzy prezentują oprawę "Wpadnijmy w pirkoszaaaaaaał". Część odpalonych rac poleciała w kierunku kibiców Zawiszy.

69'

Ricardinho ładnie przyjął piłkę przed polem karnym Zawiszy. Zamiast podawać do Hiszpańskiego który był na czystej pozycji to uderzył obok bramki.

66'

Jankowski za Wójcickiego

63'

Jaroń za Matara

63'

Hiszpański za Sekulskiego

60'

Za niesportowe zachowanie Leśniewski ukarany żółtą kartką

59'

Strata Wisły i z kontrą wyszli goście. Leśniewski posłał górną piłką w pole karne do Wójcickiego ten zgrywa piłkę piętą, ale nikt nie zamyka akcji.

55'

Leśniewski wpada w pole karne i uderza na bramkę. Radić jednak blokuje jego uderzenie

52'

Zza pola karnego uderzał Zawistowski, ale Kamiński na posterunku sparuje piłkę na rzut rożny

51'

Rzut rożny dla Wisły. Zembrowski dopada do piłki, ale zbyt słabo uderza głową

49'

Błąd wpada w pole karne, ale Kamiński skutecznie utrudnia wykończenie akcji. Piłka wpada pod nogi innego zawodnika Zawiszy, ale Wyczałkowski ratuje gospodarzy.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę

19:53

a

46'

Ex-nafciarz wchodzi na boisko.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę

46'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

45'

Drzymont zatrzymał szarżującego Daniela i wykopał piłkę na aut

41'

Spacerowe tempo meczu. Więcej fauli i błędów niż dobrej gry. Ciekawiej dzieje się na trybunach niż na boisku.

37'

Wójciki leży na boisku i zwija się z bólu. Petasz wślizgiem odebrał mu piłkę i wydawało się, że w tej sytuacji zawodnik Wisły faulował. Gwizdek sędziego jednak milczy.

31'

Groźna konta Wisły ! Ricardinho długo holował piłkę i wydawało się, że akcja spełźnie na niczym. Daniel wziął odpowiedzialność za futbolówkę i huknął z dystansu w poprzeczkę.

29'

Stefańczyk włączył się w akcję ofensywną. Dośrodkował piłkę w pole karne, ale ta padła łupem obrońców Wisły

27'

Wisła nie stwarza żadnego zagrożenia. Zawisza ma mecz pod kontrolą i tylko kwestią czasu jest kiedy strzelą drugą bramkę.

24'

Jakubowski próbuje dośrodkowania z prawego skrzydła, ale Witan po raz kolejny pewnie łapie piłkę. Górne piłki nie przynoszą żadnych korzyści gospodarzom.

23'

Wójcicki urwał się Petaszowi i niemal z końcowej linii posłał piłkę wzdłuż bramki. Zawodnik Zawiszy jednak nie sięgnął piłki. To kolejny sygnał ostrzegawczy dla Wisły.

20'

Matar dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale bramkarz pewnie łapie piłkę

19'

Widać brak Mosarta i Bilińskiego. Z przodu nikt się nie pokazuje. Daniel jest zbyt statyczny, a defensywa Zawiszy gra dziś bardzo pewnie.

17'

Nafciarze w akcji ofensywnej. Jakubowskiego po rajdzie prawą stroną zatrzymał obrońca Zawiszy.

15'

Faul Petasza blisko pola karnego i Zawisza będzie miał dobrą okazję do dośrodkowania.

14'

GOOOL ! Na prowadzenie wychodzi Zawisza. Uśpiona defensywa gospodarzy sprokurowała tę sytuację. Kibice Wisły nie tak wyobrażali sobie początek meczu.

9'

Zawisza blisko od zdobycia gola. Nafciarze dali pograć teraz gościom we własnym polu karnym. Ze skrzydła wzdłuż bramki futbolówkę zagrał jeden z piłkarzy Zawiszy. Z tego mogła być bramka. Libor Pala wścieka się na swoich podopiecznych.

3'

Pierwsza dobra akcja w meczu dla Wisły. Po prostopadłym podaniu do piłki próbował dobiec Danieli, ale obrońca Zawiszy dobrze asekurował całą akcję.

1'

Sędzia rozpoczyna mecz

18:33

Zawodnicy rezerwowi Zawiszy: Peykov, Cuper, Gevorgyan, Ilków-Gołąb, Jankowski, Kukol, Mąka

18:32

Zawodnicy rezerwowi Wisły: Pesković, Bieńkowski, Hiszpański, Jaroń, P.Kamiński, Rutkowski, Skumórski.

18:30

Za pół godziny rozpocznie się mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Zawiszą Bydgoszcz. Relację ze stadionu im. Kazimierza Górskiego przeprowadzi Maciej Akimow.