Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
95'

Koniec! Gwizdy żegnają zawodników Pogoni. Kolejarz wygrywa ważne spotkanie. Za śledzenie relacji live dziękuje Szura Bartłomiej

94'

Ale emocje!!! Hernani trafia w poprzeczkę po strzale głową!!!

93'

Zmiana taktyczna

92'

Kolenowicz ukarany przed momentem żółtą kartką nie zagra w kolejnym meczu

92'

za faul

90'

4 minuty dolicza sędzia

89'

Pogoń pod bramką Kolejarza ale czy piłkarze Tarasiewicza zdążą?

87'

Sotirović próbuje zaskoczyć Sobańskiego ale bramkarz Kolejarza jest na posterunku

86'

Gollllllllllllllllll!!!!! Markowski po rzucie rożnym dochodzi do piłki na 16 metrze i mocnym uderzeniem pokonuje Janukiewicza!!!

85'

Basta sprytnie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny

83'

Schodzi strzelec bramki dla gości w jego miejsce Rupa

83'

Kolejny rzut rożny dla Pogoni i kolejna zmiana w zespole Kolejarza

80'

Przed polem karnym zatańczył Ława, zagrał do Akahoshiego ten na lewą stronę do Williamsa. Reprezentant Trynidadu i Tobago w pole karne na posterunku jednak obrońcy gości.

77'

Frączczak zagrał idealną piłkę w pole karne, tam do strzału głową złożył się Sotirovic, jednak na posterunku był dobrze dziś dysponowany Sobański, który po raz kolejny uratował swój zespół przed utratą bramki.

76'

Zacznijcie grać... lalalalala skandują kibice zgromadzeni na 12 sektorze szczecińskiego stadionu! A do końca meczu 15 minut

74'

W odpowiedzi dośrodkowanie Akahoshiego, do piłki dochodzi Sotirovic, jednak piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad bramką Kolejarza.

73'

W dogodnej sytuacji znalazł się wprowadzony w drugiej części spotkania Michał Gryźlak i Portowców przed utratą drugiej bramki uratował instynktowną interwencja Janukiewicz.

72'

Na strzał z dystansu zdecydował się kapitan gospodarzy - Bartosz Ława. Piłka mija jednak bramkę Sobańskiego.

71'

...i schodzi także Edi a na murawie melduje się Kolendowicz

71'

Pierwsza zmiana w zespole Pogonii

71'

Do wejścia na boisko szykują się Kolendowicz i Sotirovic.Tarasiewicz próbuje wzmocnić siłę ofensywną

69'

Rzut rożny dla Pogoni, dośrodkowuje Andradina, do piłki dochodzi Williams jednak piłka po jego uderzeniu szybuje wysoko ponad bramką.

68'

Williams dośrodkował wprost na głowę Djousse, ten uderzył w kierunku lewego słupka gości, jednak instynktowną interwencją popisał się Sobański, który zażegnał niebezpieczeństwo.

67'

Na murawie w Szczecinie mamy chwilę spokoju oba zespoły grają głównie w środku boiska

64'

Zbyt mocne zagranie Bartosza Ławy do Ediego Andradiny. Brazylijczyk nie zdołał opanować futbolówki.

63'

Chrapek dośrodkowuje z rzutu wolnego ale tym razem pewnie łapie piłkę Janukiewicz

63'

Pogoń długo konstruuje swoje ataki. Portowcy wymieniają dużą liczbę podań, jednak taka gra nie przynosi żadnego pożytku w postaci zagrożenia bramki Sobańskiego.

62'

Po godzinie gry można obiektywnie stwierdzić, że w drugiej części szczególnie goście nie istnieją w Szczecinie. Co z tego skoro piłkarze Pogoni po raz kolejny nie potrafią jak do tej pory swojej przewagi zamienić na bramki

58'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza kapitan w jego miejsce Gryźlak

57'

Ładne podanie Andradiny do Bartosza Ławy, ten ostatni jednak na pozycji spalonej.

56'

Pierwsza kartka w tym meczu dla zawodnika gospodarzy

54'

W odpowiedzi groźną akcję Kolejarza zatrzymuje Hernani

54'

Kolejny faul odgwizdany na Maksymilianie Rogalskim. Ponownie do piłki podchodzi Andradina. Dośrodkowanie w pole karne, piłka wraca do Brazylijczyka, ten po raz kolejny w pole karne, jednak bezbłędnie obrońcy gości oddalają ją od własnego pola karnego.

52'

Wzmaga się doping w Szczecinie zachęcający gospodarzy do bardziej wzmożonego dopingu

49'

Rzut wolny dla Portowców. Uderzał Maksymialian Rogalski jednak prosto w plecy jednego z obrońców Kolejarza.

49'

Zagranie jednak bardzo złe i kontrę rozpoczyna Kolejarz

47'

Kolejny raz przed szansą na gola z rzutu wolnego stanie Edi Andradina. Tym razem faulowany był Frączczak

46'

Drugą połowę zaczynają gospodarze

45'

Arbiter z Olsztyna kończy pierwszą część spotkania

45'

Za faul na Donaldzie Djousse

45'

120 sekund doliczone

44'

Urazu nabawił się Michał Chrapek, którego zahaczył Mekeil Williams.

44'

Frączczak na 4 metrze przed bramką dopada do piłki po dośrodkowaniu Ediego ale trafia w obrońcę!!

43'

Ława kolejny raz podaje niecelnie wprost na nogę...rywala

41'

Zdecydowanie to Pogoń jest stroną przeważającą natomiast goście schowani na swojej połowie starają się skutecznie kontrować gospodarzy

39'

Na strzał wydawało się, że decyduje się Andradina, który niczym Ronaldo odmierzył cztery kroki od piłki, jednak futbolówkę uderzał Japończyk, ta jednak odbita od muru trafia pod nogi piłkarzy gości.

38'

W okolicy pola karnego faulowany Maksymilians Rogalski. Do piłki podchodzą Akahoshi, Ława i Andradina.

37'

W pole karne dośrodkowywał Williams, Sobański jednak uprzedził Djousse i wyłuskał piłkę

33'

Kolejna akcja Adama Frączczaka zakończona dośrodkowaniem, po którym gospodarze wywalczyli rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, od bramki rozpocznie jednak Sobański.

31'

Bardzo ładne dośrodkowanie Frączczaka, które wyłapuje jednak Sobański.

30'

Mimo bramki wyrównującej, kibice wyrażają swoje niezadowolenie. Najbardziej obrywa się kapitanowi granatowo-bordowych Bartoszowi Ławie.

30'

Japończyk minął dwóch rywali i pewnie pokonał Sobańskiego wyrównując wynik meczu.

27'

Ale błyskawiczna odpowiedź gospodarzy, Straty wyrównany na listę strzelców wpisuje się Akahosi

23'

Golllll!!!! Sensacja w Szczecinie!!! Nitkiewicz strzelcem bramki dla gości

22'

Kontra gości i z narożnika boiska będzie dośrodkowywał Michał Chrapek.

20'

Andradina uderza źle, piłka trafia w mur i wychodzi za linię końcową

19'

W okolicy pola karnego faulowany Donald Djousse. Do piłki podchodzą Andradina i Akahoshi.

16'

Gracz Kolejarza ukarany pierwszym kartonikiem w tym spotkaniu

15'

Goście od rzutu wolnego z połowy boiska rozpoczynają kolejną akcję

12'

Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał Edi Andradina, obrońcy gości wybijają ją na rzut rożny. Ponownie Edi, głową uderza Donald Djousse, a ta o centymetry mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Sobańskiego.

10'

W okolicy 15 metrów od linii pola karnego Kolejarza faulowany kapitan gospodarzy - Bartosz Ława.

8'

Pada Kamil Nitkiewicz w polu karnym ale sędzia z Olsztyna pozostaje niewzruszony

7'

Źle, fatalnie zagrywa Ława do Japończyka w barwach Pogoni. Mogło być groźnie gdyby doświadczony zawodnik zagrał celnie

6'

Pierwsze minuty to aktywna gra Pogoni, która jednak gra niedokładnie. Piłkarze Kolejarza jak na razie schowani przyjmują gospodarzy na swojej połowie

4'

Pogoń od samego początku pierwszej części spotkania stara się narzucić własny styl gry. Aktywny na szpicy jest Donald Djousse.

2'

Pierwszy niecelny strzał gości na bramkę Janukiewicza

1'

Zaczynają goście z maleńkich Stróż

19:59

Przywitanie obu zespołów z arbitrami i za chwilę zaczynamy

19:57

Już tylko kilka chwil do rozpoczęcia meczu, zawodnicy powoli pojawiają się na boisku

19:44

Wobec zwycięstw Piasta Gliwice oraz Termaliki aby nie stracić pozycji w czołówce tabeli szczecińska Pogoń powinna dzisiejszy mecz wygrać. Pytanie czy chimerycznych podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza na to stać.

19:25

Znamy już składy obu zespołów, do rozpoczęcia meczu pozostało 35 minut.

18:51

70 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania kończącego obecną serię spotkań w pierwszej lidze. W Szczecinie Pogoń zagra z nieobliczalnym Kolejarzem