Warta Poznańwarta
3 : 0
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
97'

Warta wygrywa z Dolcanem 3:0 tym samym powiększając swą przewagę nad strefą spadku. Goście natomiast przerywają dobrą passę i widmo spadku znów zagląda im w oczy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasie.net

"Co wybiliśmy Dolcanowi? Ząbki!" - ulubiony żart piłkarzy nadal aktualny. Za uwagę dziękuje Agnieszka Czosnek.

92'

GOOL! Jakóbowski strzela wprost w światło bramki po podaniu Bereszyńskiego!

90'

GOOL! Grzeszczyk idealnie wykorzystał podanie Reissa i fatalny błąd z wyjściem Leszczyńskiego. 2:0!

89'

Koziara fauluje Jakóbowskiego. Pryz pice Mójta, do Berszyńskiego, ten do Grzeszczyka, który strzela obok bramki.

87'

Jakobowski! Stuprocentowa sytuacja, jednak młodz zawodnik nie potrafi wykorzystać atutu pustej bramki,

86'

Indywidualna akcja Piceluka przerwana przez Ciesielskiego.

85'

Piceluk fauluje Chwastka, wolny z około 20 metrów wykonuje Chylaszek. Mur z dwóch osób ustawia Warta. Słowik skutecznie.

84'

Zagranie ręką Dolcanu, rożny dla gości. Chylaszyk wybija.

83'

Zapaśnik za Jakubika.

82'

Warciane dzieciaczki skandują nazwisko strzelca bramki i bawią się konfetti pozostałym po wczorajszym meczu.

82'

Chwastek z przewrotki, ale piłkę przejmuje Alain.

81'

Chylaszek fauluje Piceluka, wolny wybija Berszyński.

80'

Alain fauluje Piesia. Chylaszek z wolnego dośrodkowuje, ale Warta wybija.

79'

Jakóbowski sam na sam, ale Leszczyńki tym razem był szybszy. Mogło być 2:0, obrońcy zaspali.

76'

Reiss faulowany przez Ciesielskiego.

75'

GOOL! Reiss fenomenalnie przebija się prawą stroną boiska i strzela na tyle mocno, że Leszczyński jest bez szans. 1:0.

75'

Sobieraj pewnie wybija. Jakóbowski za Foszmańczyka.

74'

Grzeszczyk we własnym polu karnym. Alain fauluje Piesia. Wolny z 35 metrów.

72'

Mójta z auto do Sobieraja. Dośrodkowanie Mójty wybija Tataj.

70'

Grzeszczyk do Bereszyńskiego, a ten byłby sam na sam z bramkarzem, gdyby podanie do niego dotarło.

70'

Piesio niecelnie i Bereszyński próbuje przejąć. Aut dla Dolcanu.

68'

Mysiak leży na murawie, medyczni w akcji. Brzydki faul Tataja, ale s/warta-poznan-dolcan-zabki,relacja.html?mecz_id=4eb3e4e7b564da9837000000#rightędzia nie reaguje. Kibice są oburzeni.

67'

Aut dla Dolcanu. Chylaszek pędzi prawą stroną, ale piłkę przejmuje Mysiak.

66'

Grzeszczyk do Piceluka,ten z dystansu, ale Leszczyński jest na posterunku.

65'

Spore zamieszanie w polu karnym Dolcanu, Piesio leży, ale sędzia nie reaguje.

64'

Grzeszczyk za Marciniaka. Tymczasem rożny dla Warty wykonuje Reiss.

63'

Ukarany żółtą kartką Bazler schodzi, zamiast niego Koziara.

61'

Piesio do Jakubika, ten pędzi prawą stroną boiska, ale uderzanie paruje Słowik. Grzelak próbuje dobijać, ale znów broni. Rożny dla Dolcanu.

61'

reiss do Bereszyńskiego, ten do Foszmańczyka. Dobra akcja Warty przerwana przez Bazlera.

59'

Mójta dośrodkowuje do Foszmańczyka i Dolcan od własnej bramki.

58'

Jest około 1500 kibiców, którzy intensywnie zachęcają Wartę do gry. Murawa jest fatalna.

58'

Dziecinna strata Marciniaka, Słowik wychodzi z bramki po strzał Świerblewskiego.

57'

Alain do Piceluka, a ten wprost w ręce Leszczyńskiego,

57'

Za faul na Bereszyńskim kartkę dostaje Bazler.

56'

Bereszyński do Piceluka, Bereszyński pada faulowany przez Bazlera. Sędzia puszcza grę, ale po chwili bazler ogląda żółty kartonik.

55'

Aut dla Dolcanu, wybija Ciesielski wprost pod nogi Bereszyńskiego.

54'

rzut wolny dla Dolcanu po faulu na Bazlerze. Piesio uderza w bramkę, ale Słowik górą.

52'

Foszmańczyk leży, ale sędzia nie reaguje. Próba wymuszenia wolnego.

52'

Chwastek strzela w sytuacji sam na sam, ale zdecydowanie za słabo. Słowik łapie.

51'

Reiss po dośrodkowaniu Mójty strzela, ale Leszczyński pewnie. Dolcan kontratakuje.

49'

Bartczak faulowany, rzut wolny wykonuje Reiss. Dośrodkowanie wybija Bazler.

47'

Tataj prosto w ręce Słowika.

46'

Zmiana w zespole gości, Osoliński schodzi, Chylaszek wchodzi.

65'

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Początek drugiej połowy.

53'

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, trudno wskazać, który zespół przeważa, gdyż oba stwarzają sobie sporo sytuacji, brakuje jednak skuteczności. Minimalnie lepsi są gospodarze, zobaczymy czy będą w stanie to wykorzystać. Za opóźnienie przepraszamy, na stadionie trwają prace remontowe przed Euro, dlatego występują kłopoty techniczne. Wracamy za 15 minut!

50'

Koniec pierwszej połowy.

50'

Reiss do Foszmańczyka, ale blokują go obrońcy.

48'

Alain mija obrońców i podaje do Reissa, ten do Bereszyńskiego, który pudłuje! Do pustej bramki.

48'

Reiss do Bereszyńskiego, ale ten mija się z piłką. Dolcan rusza w pole karne, ale Grzelak na spalonym.

47'

Dziwna taktyka gospodarzy. Reiss niekryty przez nikogo sam musi upominać się o podanie mu piłki przez Słowika.

44'

Reiss dośrodkowuje, ale za mocno i piłka mija pole karne, Alain do Piceluka, ale też zbyt mocno.

44'

Piesio fauluje Marciniaka. Alain w stronę bramki, ale zatrzymuje go Hirsz.

44'

Alan przejmuje piłkę, podaje do Reissa, ale ten fauluje Piesia. Wolny dla Dolcanu.

42'

Warta na własnej połowie rozgrywa krótkie podania. Z dystansu strzela Reiss, ale zupełnie niecelnie.

40'

Piceluk w polu karnym zatrzymany przez Bazlera. Dobre przejęcie przez Wartę.

40'

Bereszyński z dystansu, ale bez zagrożenia dla Leszczyńskiego.

39'

Grzelak w pole karne do Świerblewskiego. Słowik faulowany przez Tataja, sędzia wznawia grę.

36'

Wolny dla Warty wykonuje Reiss, ale piłka mija bramkę z daleka. Dolcan od własnej bramki

36'

Gra przeniosła się pod pole karne Warty. Mecz zaczyna być wyrównany, choć brakuje sytuacji bramkowych.

34'

Piesio faulowany, wolny dla Dolcanu. Osoliński w pole karne, ale bez zagrożenia dla bramki Słowika

33'

Przed stratą bramki Dolcan ratuje Grzelak pewnym wybiciem.

32'

Chwastek do Świerblewskiego, a ten prosto w bramkę. Słowik na posterunku. Dolcan coraz bardziej się rozkręca.

32'

Bazler podaje do Tataja, ten w polu karnym, ale Słowik był szybszy

30'

Hirsz w groźnej sytuacji dobrze się zachowuje, wybija piłkę i rzut rożny dla Warty. Wykonuje Mójta. Dolcan cały w polu karnym, uderzenie paruje Leszczyński

29'

Bazler zagrał ręką, sędzia dyktuje rzut wolny po którym Foszmańczyk strzela, ale piłkę łapie Leszczyński.

27'

Piękna akcja Warty! Reiss z Bereszyńskim krótkimi podaniami między sobą doszli pod bramkę Leszczyńskiego, Reiss uderzy, ale obrońcy zablokowali strzał. Mogła być bramka.

26'

Foszmańczyk wycofuje do Reissa, ten do Bereszyńkiego, ten do Piceluka który strzela niecelnie głową

24'

Marciniak strzela potężnie z dystansu, ale ponad poprzeczką.

23'

Piceluk biegnie z piłką w stronę bramki, ale blokuje go Bazler.

23'

Bereszyński do Reissa, ale ten traci piłkę. Przejmuje Jakubik

21'

Grzelak z autu, ale piłkę przejmują gospodarze.

20'

Bereszyński strzela, ale piłkę pewnie łapie Leszczyński,

18:17

Reiss dośrodkowuje do Foszmańczyka, ale ten w fatalny sposób przyjmuje piłkę

13'

Chwilowa przerwa w meczu, bo na boisku leży i Robert Chwastek i Grzegorz Piesio, którego złapał chyba skurcz.

12'

Strzał Resissa blokuje Chwastek, który przy okazji jest faulowany.

8'

Warta przeważa od początku meczu, ale na razie piłkarzom Czesława Owczarka brakuje skuteczności.

7'

Foszmańczyk wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Piłka trafiła pod nogi Grzegorza Bartczaka, który uderzył zza linii pola karnego, ale nad poprzeczką.

4'

Paweł Piceluk w idealnej sytuacji na zdobycie pierwszej bramki, spudłował jednak w ostatniej chwili.

1'

Piłkarze już na murawie, gwizdek sędziego i zaczyna Warta.

1'

17:59

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. Za chwilę początek meczu.

17:52

Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Daniel Chylaszek, Marcin Stańczyk, Piotr Głowacki, Patryk Koziara, Daniel Dybiec, Michał Zapaśnik

17:51

Ławka rezerwowych Warty: Łukasz Radliński, Rafał Kosznik, Łukasz Grzeszczyk, Piotr Giel, Adrian Bartkowiak, Michał Jakóbowski, Marcin Klatt

17:50

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Poznaniu, gdzie Warta podejmie dziś Dolcan Ząbki. To będzie bardzo ważny mecz dla obu drużyn, bo trzeba walczyć o utrzymanie w 1. lidze.