Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 2
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
20:55

Sandecja po słabej pierwszej i dobrej drugiej połowie przegrywa z Ruchem Radzionków, 1:2. Warto wspomnieć, że w zwycięstwie "Cidrów" duży udział miał sędzia Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

96'

Koniec spotkania!!

94'

Schodzi Cieluch, wchodzi Lebek

20:46

Po dośrodkowaniu z prawej strony w polu karnym najlepiej znalazł się Cisse i mocnym strzałem głową pokonał Bieszczada

91'

GOOOOL!! 1:2!! Cisse

90'

Sędzia doliczył, aż 6 minut do drugiej połowy

88'

Za zagranie ręką żółtą kartką ukarany Muszalik

86'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Burkhardta

85'

Wiśniewski minął bramkarza i nie trafił do pustej bramki!

84'

Burkhardt ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

83'

Burkhardt dośrodkował w pole karne, ale Gawęcki oddał bardzo niecelny strzał głową

82'

Dziewulski w miejsce Giesy

82'

Strzał Majkowskiego z dystansu o milimetry minął słupek bramki Kiełpina!

81'

Na spalonym Wiśniewski

81'

Radzio uderzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Bieszczad

80'

Wiśniewski jak na tacy wyłożył piłkę Gawęckiego, ale ten strzelił wysoko nad bramką!

76'

Wiśniewski faulował Mroza

73'

Cisse w miejsce Tumicza

20:25

Z prawej strony dośrodkował Makuch, w polu karnym idealnie znalazł się Gawęcki i pewnym strzałem głową pokonał Kiełpina

70'

GOOOOL!! 1:1!! Gawęcki

68'

Dośrodkowanie Makucha pewnie wyłapał Kiełpin

66'

Wchodzi Burkhardt, schodzi Petran

66'

Majkowski za Kosiorowskiego

65'

Sandecja rzuciła się do odrabiania strat, ale jej ataki nie stwarzają żadnego zagrożenia

61'

GOOOOOL!! 0:1!! Muszalik

60'

W miejsce Trochima wchodzi Bieszczad

56'

Także Radzio dostał żółtą kartkę

56'

Tumicz ukarany żółtą kartką

56'

Czerwoną kartką ukarany Różalski i mamy rzut karny dla Ruchu

56'

Długie podanie od Midzierskiego do Wiśniewskiego przejął Kopacz

52'

Po strzale Trochima piłkę przed siebie odbił Kiełpin, dopadł do niej Wiśniewski, ale jego strzał głową trafił w poprzeczkę!

50'

Trochim zagrał tak beznadziejnie, że trener Moskal w geście rozpaczy opuścił ręce

49'

Radzio zagrywał w pole karne, ale Midzierski wybił piłkę

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

19:59

Zawodnicy obu zespołów powrócili na murawę

19:52

Za nami pierwsza, średnio emocjonująca połowa spotkania. Pierwsze 10 minut należało do Sandecji, ale później do głosu doszli "Cidry" i kibice z Nowego Sącza powinni się cieszyć, że na tablicy świetlnej nadal widnieje wynik remisowy. Sobie i wam, drodzy użytkownicy życzę byśmy w drugiej połowie zobaczyli bramki na stadionie imienia ojca Władysława Augustynka. Na druga część meczu zapraszam za około 15 minut

47'

Koniec pierwszej połowy!!

47'

Uderzał Niechciał, ale jego strzał lepiej pozostawić bez komentarza

46'

Danielewicz uderzył z dystansu, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

45'

Sędzia Złotek doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

44'

Strzał Trochima z około 30 metrów poleciał minimalnie nad poprzeczką!

42'

Strzał Szeligi z dystansu pewnie obronił Kiełpin

40'

Żółtą kartką za faul na Kosiorowskim ukarany Mróz

39'

Obaj zawodnicy powrócili na boisko i kontynuują grę

38'

Starcie Giesy z Kosiorowskim i obaj zawodnicy muszą skorzystać z pomocy medycznej

36'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę na rzut rożny wybił Petran. Po rzucie rożnym piłkarze Ruchu nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Sandecji

35'

Po prawej stronie Niechciał faulował rozpędzonego Cielucha za co obejrzał żółty kartonik

34'

Zółta kartka dla Kosiorowskiego za faul na Giesie

33'

Faul Gawęckiego na połowie Ruchu

31'

Na spalonym Kowalski

29'

Makuch dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

28'

Za mocna piłka od Frohlicha do Wiśniewskiego i od bramki rozpocznie Kiełpin

27'

Tumicz minął Midzierskiego, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, dzięki czemu pewnie złapał ją Różalski

25'

Piłkarze Ruchu zamknęli Sandecję na własnej połowie

23'

Giesa wyszedł sam na sam z Różalskim. Bramkarz Sandecji dobrze obronił jego strzał, ale przy biernej postawie obrońców do piłki dopadł Tumicz lecz nie trafił do pustej bramki!

21'

Dośrodkowanie Kowalskiego wyszło poza boisko i od bramki rozpocznie Różalski

19'

Giesa uderzał z dystansu, ale jego strzał zablokował Gawęcki

18'

Niechciał płasko dośrodkował w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza

17'

Po dośrodkowaniu głową uderzał Radzio, ale dobrą interwencją popisał się Różalski

16'

Zablokowane dośrodkowanie Danielewicza i mamy rzut rożny dla gości

14'

Po podaniu Wiśniewskiego Trochim wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zamiast strzelać z pierwszej piłki przyjął ją, czym ułatwił powrót obrońcom!

13'

Póki co gra toczy się w środku pola. Oba zespoły mają duży problem z dokładnością, przez co nie mogą stworzyć dogodnych okazji do zdobycia bramki

10'

Potężny strzał Trochima z rzutu wolnego i tylko dobra interwencja Kiełpina ratuje Ruch przed utratą bramki!

9'

Danielewicz faulował Szeligę około 35 metrów przed własną bramką

8'

Trochim wdał się w drybling z dwoma obrońcami i stracił piłkę

7'

Kiełpin dobrym wyjściem przed pole karne zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką

6'

Dośrodkowanie Szeligi w pole karne zostało wybite przez obrońców

5'

Danielewicz zagrywał do Tumicza, ale napastnika "Cidrów" ubiegł Różalski

4'

Długie podanie od Midzierskiego do Kosiorowskiego, ale za mocne i piłkę przejął Kiełpin

3'

Z rzutu wolnego uderzał Trochim, ale dobrą interwencją popisał się Kiełpin

3'

Po lewej stronie boiska faulowany był Kosiorowski

2'

Długie podanie Frohlicha do Trochima, ale pomocnik Sandecji było dobrze powstrzymywany przez Nalepe

1'

Ruch rozpoczyna spotkanie!!

18:59

Mariusz Złotek wraz ze swoimi asystentami wyprowadził obie jedenastki na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego 47

18:51

Sędzia Złotek zaprosił zawodników do szatni, aby ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

18:22

Również zawodnicy z pola pojawili się na rozgrzewce

18:16

Bramkarze Sandecji i Ruchu pojawili się na przedmeczowej rozgrzewce

18:12

Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Woźniak, Szczepański, Majkowski, Leśniak, Burkhardt, Zinyak

18:11

Ławka rezerwowych Ruchu: Adamek, Biernat, Cisse, Dziewulski, Lebek, Łopuch, Trzcionka

18:07

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

18:03

Czy Sandecja przełamie kompleks Ruchu Radzionków? Czy też „Cidry” udowodnią, że wygrana z Piastem Gliwice nie była dziełem przypadku? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

18:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 29 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Ruch Radzionków. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ