Koniec meczu. Termalica zwycięża 2:0 i znów jest liderem tabeli.

92'

Michał Wróbel za protesty ukarany żółtym kartonikiem.

90'

Druga bramka dla Termaliki! Pawlusiński centrował piłkę w kierunku Trafarskiego. Piłkę zdołał odbić obrońca gości, ale ta trafiła w końcu do Drozdowicza, który ze stoickim spokojem posłał piłkę do siatki.

89'

Drozdowicz dośrodkował wprost na głowę Trafarskiego, a ten umieścił piłkę w bramce. Wszystko odbyło się jednak z naruszeniem zasady o spalonej pozycji, więc sędzia nie uznał bramki.

87'

Trafarski zmienia Rybskiego.

85'

Dąbrowski świetnie odczytał zamiary Pawlusińskiego i zatrzymał jego podanie do Drozdowicza.

84'

Kolejna zmiana w Olimpii. Schodzi zmęczony Frańczak, zastępuje go Kościukiewicz.

83'

Kolejna próba Pawlusińskiego. Jego strzał z ponad trzydziestu metrów szybuje ponad poprzeczką.

82'

Wspaniała indywidualna akcja Grischoka, który minął w polu karnym aż trzech obrońców gości. Jego silny strzał w kierunku bliższego słupka sparował Nowak.

80'

Frańczak brzydko fauluje Lipeckiego i zasłużenie ogląda żółtą kartkę.

79'

Ruszkul zmienia Białka.

80'

Drozdowicz przegrał pojedynek fizyczny z obrońcą gości. Znów Niecieczanie zaprezentowali ciekawy wariant stałego fragmentu.

76'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Piątek, wchodzi Mateusz Kowalski.

74'

Piątek kapitalnym podaniem uruchomił szybki atak gospodarzy. Biskup wdał się w niepotrzebny drybling i Dąbrowski wybił piłkę na rzut rożny.

72'

Druga przerwa regeneracyjna w meczu. Piłkarze uzupełniają płyny.

71'

Grischok dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Piłka trafiła na głowę Dziedzica, który nieznacznie się pomylił.

70'

Dalibor Pleva ukarany żółtą kartka.

69'

Zmiana w ekipie Termaliki. Kubowicz zmienia Jareckiego, który utykając przy aplauzie widowni opuszczał boisko.

67'

Pawlusiński!! najpierw minął rywala efektowną "roletą" a'la Zidane, a potem miękko podał do Drozdowicza. Napastnik gości zmarnował sytuacje sam na sam z bramkarzem.

66'

Dobra akcja Grishoka, ale jego dośrodkowanie efektownie blokuje Pleva.

65'

Odpowiadamy na pytanie: dzisiaj na stadionie nie ma kibiców gości.

63'

Grishok strzelał z rzutu wolnego i piłka po rykoszecie minęła bramkę Nowaka.

61'

Pawlusiński mocno uderza z rzutu wolnego. Piłka zmierzała w środek bramki i nie sprawiła problemów golkiperowi gości.

59'

Wysoka centra Grishoka pada łupem Czerwińskiego. Od kilku minut obserwujemy zwiększona aktywność graczy Olimpii.

57'

Piątek faulowany przy próbie odbioru piłki. Ważna akcja w defensywie pomocnika Słoników.

55'

Silne dośrodkowanie Abramowicza pewnie wyłapuje Nowak.

54'

Lipecki zgrywa piłkę głową przed bramkę, ale Rybski zostaje uprzedzony przez Stańka.

54'

Strzał Drozdowicza blokuje Kowalski.

46'

Pierwsza zmiana w meczu. Grischok zmienia Cieciurę.

46'

Wrrracamy!

17:23

Odpowiadamy na Wasze pytanie. Niestety nie mamy dostępu do dokładnej liczby kibiców na stadionie w Niecieczy, ale nasze nieuzbrojone oko twierdzi, że jest ich około 1500 ;)

17:21

Obserwujemy ciekawe spotkanie w Niecieczy.Szybko strzelona bramka nie "zabiła" tego meczu i obydwie ekipy starają się mocno zmienić swój aktualny licznik bramkowy. Lepszą drużyną jest Termalica, która rozgrywa swoje akcje dużo dokładniej i szybciej. Znów wyróżniającą postacią jest Jarecki, który dobrze współpracuje z Biskupem i swoimi rajdami raz po raz rozrywa defensywę gości.Wracamy za piętnaście minut.

47'

Koniec pierwszej części gry.

47'

Były pomocnik Cracovii za to wejście został ukarany "żółtkiem".

46'

Kolejna przerwa w meczu. Lipecki ucierpiał w starciu z Kłusem.

45'

Kolejna próba zaskakującego rozegrania rzutu wolnego. Biskup zagrał jednak zbyt mocno do Pawlusińskiego.

42'

Piątek wrócił na boisko i kontynuuje grę.

41'

Karol Piątek ucierpiał w starciu z Białkiem i teraz jest opatrywany przez lekarzy Termaliki. Wygląda to na poważną kontuzję.

40'

Skołorzyński zbyt agresywnie próbował odebrać piłkę Frańczakowi i został ukarany żółtą kartką.

39'

Obrońcy Olimpii ostrzeliwują dzisiaj swoja bramkę. Tym razem bliski "szczęścia" był Dąbrowski.

37'

Ciekawie rozegrany rzut rożny przez Termalikę. Biskup zagrał piłkę przed pole karne, Rybski przepuścił piłkę między nogami, a Pawlusiński uderzył w kierunku bramki. Futbolówka minęła cel o kilka metrów.

34'

Zaskakujący strzał Stańka po dośrodkowaniu Białka. Nowak wyciągnął się jak struna i końcami palców wybił piłkę na korner.

32'

Pawlusinski był blisko sięgnięcia piłki po zagraniu Skołorzyńskiego.

31'

Kontra gospodarzy. Biskup podaje do jareckiego, a ten po raz kolejny centruje. Abramowicz zagrywa na granicy gola samobójczego i posyła piłkę tuż obok własnej bramki.

29'

Białek niecelnie podaje z rzutu wolnego i piłka ląduje w rękach Nowaka.

28'

Piątek fauluje wychodzącego z szybkim atakiem Dziedzica i ogląda żółty kartonik.

26'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów. W Niecieczy jest dzisiaj bardzo gorąco.

26'

Ciekawa kombinacyjna akcja Termaliki. Piłkę na jeden kontakt zagrali kolejno Lipecki, Rybski a Pawlusiński spróbował uderzenia z dwudziestu metrów. Efekt zdecydowanie gorszy, co w drugiej minucie gry i grę wznowi Nowak.

24'

Pawlusiński wycofuje piłkę do Skołorzyńskiego, ale jego strzał jest bardzo niecelny.

23'

Kolejna świetna akcja Jareckiego. Tym razem lewy obrońca świetnie dośrodkowuje z pole bramkowe, ale Drozdowicz mija się z piłką o milimetry.

21'

Lipecki kapitalnie podaje piłkę do Biskupa. Skrzydłowy Niecieczy przegrał jednak walkę o pozycję ze Stańkiem.

19'

Biskup uderza z dwudziestu metrów. Jego strzał pewnie obronił Wróbel.

18'

Dariusz Jarecki uczestniczy niemal w każdym ataku drużyny z Niecieczy.Tym razem znalazł się na wprost bramki rywali, ale jego szarżę w ostatniej chwili skasowali obrońcy.

17'

Frańczak dośrodkowuje w pole karne i piłka minimalnie mija głowę Dziedzica.

16'

Rybski uderza z dystansu wysoko ponad bramka.

15'

Ładny rajd Biskupa blisko pola karnego zatrzymuje Kowalski. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, który nie przynosi zagrożenia pod bramką.

13'

Obrońcy Termaliki graja dzisiaj bardzo aktywnie. Pleva zdecydowanie wygrywa pojedynek biegowy z Dziedzicem, a po chwili blokuje groźne dośrodkowanie.

12'

Białek z rzutu wolnego centruje piłkę wprost na głowę Kłusa, ale ten uderza nad poprzeczką.

11'

Dobra interwencja Czerwińskiego, który zablokował groźne prostopadłe podanie do Cieślińskiego.

8'

Jarecki podaje w pole karne do Drozdowicza, ale jego strzał mija bramkę gości o kilka metrów.

6'

Odpowiedź Olimpii. Po dobrym podaniu Cieciury przed szansą stanął Frańczak, ale jego strzał pewnie wyłapał Nowak.

5'

Znów bardzo aktywna lewa strona Termaliki. Płaskie dośrodkowanie Biskupa zablokował jednak Staniek.

3'

Gol dla Termaliki! O piłkę przy linii końcowej powalczył Jarecki, a obrońcy Olimpii wybili ja zbyt krótko. Dopadł do niej przed polem karnym Pawlusiński i potężnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Wróblowi!

3'

Dobra dwójkowa akcja pary Biskup-Jarecki. Piłkę w ostatniej chwili wybili sprzed bramki obrońcy Olimpii.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

16:25

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

16:07

Ostatnie 3 mecze gospodarzy to zwycięstwa z Olimpią Elbląg i KS Polkowice, oraz remis ze Sandecją. Goście natomiast zremisowali ze Sandecją, ulegli w meczu z Piastem i wygrali z Wartą Poznań.

16:02

Obie drużyny spotkały się dotychczas jeden raz w pierwszoligowych potyczkach. Na jesieni w Grudziądzu padł remis 1:1.

16:02

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Trafarski, Szałęga, Kubowicz, Szczoczarz Olimpia: Osiecki, Ratajczak, Kościuszkiewicz, Domżalski, Grischok, Ruszkul, Sulej

15:59

Składy obu drużyn przedstawiają się następująco: Termalica: Nowak, Skołorzyński, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Biskup, Lipecki, Piątek, Pawlusiński, Drozdowicz, Rybski Olimpia: Wróbel, Abramowicz, Dąbrowski, Staniek, Kowalski, Frańczak, Kłus, Białek, Cieciura, Dziedzic, Cieśliński

15:55

Spotykają się dziś lider z outsiderem. Pierwszy musi wygrać, aby utrzymać swoją pozycję. Drugi zdobyć przynajmniej punkt, by wyjść ze strefy spadkowej. Na relację NA ŻYWO z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz zaprasza Was Paweł Marcinkowski.