Napastnik Olimpii wykorzystał podanie i strzelił do pustej bramki.

Mateusz Lisiecki zmienia Bartosiaka.

66'

Matwijów prostopadle do Kołosowa jednak napastnik Olimpii nie przejął podania.

65'

Napastnik Górnika Polkowice wykorzystał dośrodkowanie i świetnie główkował na bramkę Olimpii Elbląg.

64'

Gooooooooooooooool! Kuświk.

61'

Borsukow za Ichima.

60'

Piotrowski strzela z pola karnego jednak Rogaczow odbija piłkę. Górnik Polkowice lepiej rozgrywa niż w pierwszej połowie meczu.

56'

Peroński za Salamońskiego.

55'

Nadijewskij podaje idealnie na kontratak gości którzy tej sytuacji niecelnie rozegrali piłkę.

52'

Czoska w indywidualnej akcji dryblingiem przechytrzył kilku piłkarzy rywali jednak potem dobrze ustawieni obrońcy Górnika Polkowice przejęli piłkę.

48'

Kuświk znalazł się w sytuacji sam na sam z Rogaczowem i strzelił do bramki.

47'

Chałas za Koladke.

47'

Goooooooooooooooooooool! Kuświk.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Scherfchen powstrzymuje popisy Janusa.

43'

Nowak efektownie wybija piłkę spod własnej bramki.

40'

Kołosow wybija piłkę z własnego pola karnego po chwili Wacławczyk strzela tuz obok słupka.

37'

Kazimierczak wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego pomocnika Olimpii Elbląg.

36'

Lubenow do Kołosowa który jednak nie przyjął dobrze piłki.

34'

Olimpia Elbląg przekombinowała przed bramką Polkowic i Czoska podał niecelna prostopadła piłkę którą przejął Kazimierczak.

31'

Rogaczow pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego rywali.

28'

Na stadionie około 500 kibiców.

28'

Matwijów znakomitej sytuacji strzelił obok słupka.

27'

Po dośrodkowaniu w pole karne faulowany był przez Ichima napastnik gości.

26'

Gooooooooooool! Piotrowski.

25'

Rzut karny dla Górnika Polkowice.

23'

Górnik Polkowice ma większe posiadanie piłki jednak nie potrafi stworzyć czegoś konkretnego.

17'

Salamoński fauluje Lubenowa powstrzymując kontratak Olimpii.

16'

Bartosiak fauluje w środkowej strefie.

14'

Spore zamieszanie przed polem karnym najpierw sędzia nie zauważa faulu na piłkarzu Olimpii potem Kołosow w sytuacji mając tylko bramkarza pewnie zdobył bramkę.

12'

Gooooooooooooooool! Kołosow.

11'

Scherfchen znowu próbuje rozgrywac jak na razie niedokładnie.

9'

Piotrowski bardzo niedokładnie rozprowadził akcję Polkowic.

9'

Kołosow przejął prostpadłą piłkę od Scherfchena natomiast wrzucił niedokładnie w pole karne gości.

8'

Matwijów mocno z dystansu jednak prosto w bramkarza.

7'

Rogaczow minimalnie szybszy od Podstawka wyłapuje piłkę.

6'

Koladko musiał radzić sobie z całą obrona więc stracił piłkę.

6'

Goście często szukają prostopadłym podanie Podstawka.

3'

Podstawek dośrodkowywał w pole karne jednak nikt nie zamykał akcji napastnika Polkowic.

1'

Podanie z głębi pola do Podstawka uprzedza obrońca.

16:59

Rozpoczynamy mecz.

16:59

Ekipy już na boisku rozpoczną zawodnicy Górnika Polkowice.

16:32

Drużyny przygotowują się na murawie do meczu. Kibiców gości nie ma na stadionie.

16:26

Górnik Polkowice: Kazimierczak - Kocot, Wacławczyk, Kucharzak, Nowak, Salamoński, Bancewicz, Janus, Piotrowski, Kuświk, Podstawek Rezerwowi: Szymański, Ałdaś, Dabrowski, Darda, Peroński, Więzik, Piatkowski

16:21

Olimpia Elbląg: Rogaczow - Banasiak, Ichim, Scherfchen, Nadijewskij, Czoska, Matwijów, Lubenow, Bartosiak, Kołosow, Koladko Rezerwowi: Talik, Borsukow, Górka, Chałas, Rafał Lisiecki, Tiszkiewicz, Sidorowicz.

16:17

Witam wszystkich na meczu Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice. Gospodarze muszą wygrać by mieć szanse na utrzymanie w lidze.