Chałas po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela obok bramki.

Podanie do Chałasa jednak szybszy Nowak.

85'

Szałęga za Biskupa.

85'

Mecz rozgrywa się głównie w środkowej strefie boiska. Dominują długie podania. Napastnicy Olimpii Elbląg mają trudne zadanie w starciach z obrońcami rywali.

79'

Mateusz Lisiecki za Ichima.

78'

Biskup dostaje żółta kartkę za niesportowe zachowanie.

78'

Kubowicz za Skołorzyńskiego.

76'

Olimpia ma przewagę. Najpierw z dystansu potem z pola karnego strzelał Lyubenow.

71'

Ichim zablokował strzał napastnika Termalicy.

70'

Pawlusiński strzela w poprzeczkę.

69'

Olimpia próbuje przedrzeć się pod bramkę Nowaka jednak sprawia to dużą trudność podopiecznym Raduszki.

66'

Tiszkiewicz za Koladkę.

63'

Biskup faulem powstrzymany przez Koladkę.

62'

Rogaczow główkował poza polem karnym szybciej od piłkarza rywali.

60'

Kołosow za Czoskę.

59'

Lubenow niecelnie z dystansu.

58'

Nadijewskij faulował i dostał żółtą kartkę.

56'

Drozdowicz przez nikogo nie atakowany w polu karnym mógł z łatwością strzelić bramkę jednak w sposób kompromitujący przestrzelił.

53'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka obok bramki Nowaka.

53'

Kowalski fauluje pomocnika Olimpii Elbląg.

52'

Niedokładne podanie Lubenowa z rzutu rożnego. Następnie Matwijów minimalnie niecelnie strzela z dystansu.

49'

Termalica na połowie Olimpii Elbląg. Dośrodkowanie i strzał niecelny napastnika drużyny z Niecieczy.

60'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Nowak ponownie po rzucie rożnym wybija piłkę.

45'

Miecznik popędził z piłka w pole karne jednak świetnie ustawiony obrońca uprzedził piłkarza Olimpii Elbląg.

41'

Dośrodkowuje Lyubenow i piłka minimalnie niedaleko napastnika Olimpii Elbląg.

38'

Tomasz Chałas strzelał z przed pola karnego i od bramki Nowak.

37'

Piłkarze Olimpii Elbląg dużo dośrodkowują w pole karne jednak te zagrania są niedokładne.

35'

Nowak wybija piłkę po rzucie rożnym.

32'

Świetna sytuacja Termalici jednak piłkarz trenera Radolskiego nie trafia w sytuacji sam na sam z bramkarzem Olimpii Elbląg.

32'

Przewrotką próbował strzelić bramkę Piątek jednak Rogaczow efektowną interwencją powstrzymał piłkarza rywali.

30'

Termalica przeję la piłkę w środku pola jednak Rybski został powstrzymany przez obrońcę Olimpii Elbląg.

27'

Drozdowicz zagrywał do Rybskiego w polu karnym Olimpii Elblag jednak Rogaczow dobrze wyszedł łapiąc piłkę.

24'

Miecznik strzelał z dystansu jednak bardzo niecelnie.

24'

Biskup niecelnie z dystansu.

23'

Koladko strzelał z bliska jednak zablokowany napastnik Olimpii Elbląg.

22'

Czoska świetnie najpierw świetnie podał prostopadle by następnie groźnie minimalnie obok słupka strzelić z dystansu na bramkę Nowaka.

19'

Świetne dośrodkowanie Jareckiego jednak partnerzy tego nie wykorzystali.

18'

Biskup faulowany w okolicach pola karnego.

16'

Piłkarze Olimpii Elbląg dobrze radzą sobie w środku pola i dochodzą do sytauacji jednak świetnie przechwytują ich zagrania obrońcy rywali.

13'

Matwijów w sytuacji sam na sam nie potrafił strzeli\c bramki gdyz świetnie wyszedł Nowak. Potem Lyubenow w indywidualnej akcji dośrodkowywał w pole karne jednak napastnik Olimpii Elbląg nie przejął tego zagrania.

12'

Piłkarze trenera Radolskiego rozklepali w polu karnym Olimpie Elblag.

10'

Gol! Andrzej Rybski zdobywa bramke strzelając do pustej siatki.

7'

Dobra akcja w obronie Miecznika.

7'

Pawlusiński dobrze z rzutu wolnego jednak broni Rogaczow strzał pomocnika rywali.

5'

Chałas główkuje niecelnie po dośrodkowaniu Lyubenowa z rzutu rożnego.

4'

Lipecki wybija piłkę aut dla Olimpii Elbląg.

3'

Lyubenow groznie z dystansu jednak jego strzał zablokowany.

3'

Piątek strzela niecelnie z dystansu po podaniu Rybskiego.

2'

Nowak wyłapuje dośrodkowanie z autu.

16:58

Rozpoczynamy mecz.

16:58

Zespoły juz na murawie. Termalica na pomarańczowo natomiast Olimpia na żółto biało niebiesko.

16:49

Termalica: Nowak - Skołorzyński, Czerwiński, Kowalski, Jarecki, Biskup, Lipecki, Piątek, Pawlusiński, Rybski, Drozdowicz rezerwowi: Budka, Ceglarz, Kubowicz, Metz, Szałęga, Szczoczarz, Trafarski

16:45

Olimpia: Rogaczow - Banasiak, Scherfchen, Ichim, Nadijewskij, Matwijów Lyubenow, Czoska, Miecznik, Chałas, Koladko rezerwowi: Talik, Kołosow, Górka, Rafał Lisiecki, Mateusz Lisiecki, Tiszkiewicz, Sidorowicz

16:42

Witam wszystkich Michał Libuda i zapraszam na mecz Olimpii Elbląg z Termalicą. Pogoda jest bardzo Ładna jednak na trybunach niewielu kibiców. Sympatyków klubu z Niecieczy nie ma na stadionie.