Koniec meczu! Podział punktów w Grudziądzu.

Duże zamieszanie w polu karnym gości ostatecznie wyjaśniają defensorzy.

87'

Trener Moskal wyraźnie wzmacnia defensywę. Midzierski za Aleksandra.

82'

Kosiorowski uwolnił się spod opieki obronców i strzelił z około 20 metrów tuż nad poprzeczką.

81'

"Zółtko" dla Kryszaka za faul taktyczny.

80'

Grischok niedokładnie wrzucał piłkę w pole karne przyjezdnych.

77'

A Kosiorowski wchodzi w miejsce Niechciała.

77'

Sulej zmienia strzelca gola dla biało-zielonych...

76'

W ostatniej chwili Kryszaka powstrzymał obrońca Sandecji ! Olimpia zdecydowanie przeważa.

73'

Frańczak zagrał przed pole karne, gdzie na futbolówkę czekał Kłus. Defensywny pomocnik miejscowych nieczysto trafił w piłkę.

70'

Cieśliński będąc w polu karnym zagrał do Kłusa, ten zgrał do wbiegającego zza szesnastki Ruszkula, który pewnie trafił do siatki !

70'

GOOOOOOOOOOOOL ! ! !

69'

W ataku gospodarze.

67'

Cieśliński próbując przewrotką trafił w Frohlicha.

65'

Frańczak zablokowany przez... Kryszaka.

63'

Z dystansu Kryszak - wprost do "koszyczka" Różalskiego.

63'

Po bramce wreszcie ożywili się piłkarze obu ekip.

63'

Ruszkul miał idealną okazję by wyrównać! Będąc sam na piątym metrze posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

61'

Gawęcki bliski podwyższenia rezultatu ! Tym razem Wróbel popisał się fenomenalną robinsonadą!

60'

Fatalna interwencja Wróbla! Bramkarz Olimpii wypuścił słabo uderzoną piłkę z rzutu wolnego z około 35 metrów przed siebie. Tam czyhał na nią Majkowski i wpisał się na listę strzelców.

59'

GOOOOOOOOOOL ! ! !

57'

Ruszkul i Majkowski przepychali się w murze. Obaj ukarani ostrzeżeniem od sędziego.

54'

Cieśliński skiksował przy próbie strzału. Miał dobrą sytuację lecz był naciskany przez obrońcę.

51'

Ruszukul nie zdołał zabrać się w pole karne z piłką zagraną przez Cieślińskiego.

49'

Aleksander ukarany za symulowanie w polu karnym.

48'

Kryszak centrował ze stałego fragmentu gry. Poradzili sobie defensorzy nowosądeczan. Po chwili uderzał Ruszkul - bardzo niecelnie.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Kłus w pole karne, przed szesnastkę wybijają gracze przyjezdnych. Piłkę przejął Cieśliński lecz precyzja jego strzału pozostawiała sporo do życzenia. Po tej akcji arbiter zakończył pierwszą - bezbarwną - część spotkania.

45'

Sebastian Szczepański zdecydowanie zbyt mocno przeciągnął dośrodkowanie.

45'

Strzał z dystansu bardzo niepewnie przed siebie odbił golkiper biało-zielonych. Na szczęście dla niego niego nikt nie dobijał tego uderzenia.

43'

Tym razem z ostrego konta piłkę w kierunku bramki posłał Aleksander. Wróbel odbił piłkę na korner, po którym nie było zagrożenia pod bramką miejscowych.

41'

Z lewej flanki precyzyjnie na trzeci metr od bramki Wróbla dośrodkował Woźniak. Minimalnie chybił Wiśniewski!

38'

Jedni i drudzy chyba boją się otworzyć i odważniej zaatakować.

38'

Z dośrodkowaniem Makucha bez kłopotów poradził sobie Staniek. A na trybunach znów cisza...

35'

Akcje czy to Sandecji czy Olimpii kończą się w okolicach linii pola karnego.

32'

Bardzo słaby mecz w Grudziądzu...

31'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

29'

Nikt nie zaatakował piłki dorzuconej z prawego skrzydła przez Frańczaka....

27'

Składną akcję Sandecji zakończył zupełnie nieudany strzał Niechciała.

24'

Póki co zawodnicy obu drużyn "popisują" się przede wszystkim niezliczoną ilością niedokładnych podań.

22'

Tymczasem ożywili się kibice gospodarzy!

21'

Po rzucie rożnym z dystansu strzelał Frańczak. Bardzo daleko od bramki...

20'

Na trybunach zasiadło dziś około 1000 sympatyków drużyny miejscowej. Nie prowadzą jednak dopingu.

18'

Niechciał zza szesnastki - z podobnym skutkiem co Grischok .

17'

Sprzed pola karnego swych sił próbował Grischok i pomylił się o około pół metra. Wcześniej dobrą akcją popisał się Dąbrowski.

15'

Spotkanie toczone jest w leniwym tempie. Zawodnikom na pewno nie pomaga bardzo ciepła pogoda.

13'

Kryszak dwukrotnie wykonywał korner niedokładnie.

12'

Frańczak wywalczył rzut rożny.

9'

Aleksander kapitalnie wypuścił Niechciała prostopadłym zagraniem, a ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał futbolówkę nad poprzeczką.

7'

Niechciał z rzutu wolnego dośrodkował zdecydowanie za mocno.

5'

Grischok minimalnie zbyt mocno dorzucił piłkę z lewego skrzydła w pole karne.

5'

Aleksander stanął przed szansą lecz został zablokowany.

2'

Pierwsza dobra szansą dla gospodarzy. Cieśliński będąc w polu karnym dograł do Ruszkula, ale ten uderzył zbyt anemicznie.

1'

Mecz zaczęli goście.

16:58

Piłkarze wychodzą na plac gry prowadzeni przez sędziowską trójkę.

16:56

Sandecję i Olimpię w tabeli dzielą trzy punkty. Nowosądeczanie są na miejscu 11. natomiast grudziądzanie zajmują 13. pozycję.

16:51

W ekipie miejscowych zabraknie wykartkowanych Białka oraz Dziedzica a także kontuzjowanego Kokoszki. Natomiast przyjezdni nie mogli skorzystać z Lukasa Janica (uraz).

16:47

Piłkarze biało-zielonych w poniedziałek odbyli odnowę biologiczną. Wtorek był dla nich dniem wolnym natomiast w środę rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do dzisiejszego spotkania.

16:44

Obie jedenastki kontynuują rozgrzewkę.

16:43

Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą: Zaniewski, Ratajczak, Stachurski, Cieciura, Kościukiewicz, Domżalski, Sulej. Natomiast rezerwowymi gości będą: Bieszczad, Midzierski, Fechner, Zinyak, Kosiorowski, Petran, Leśniak.

16:38

Sandecja: Różalski - Makuch, Zlatohlavy, Frohlich, Woźniak, Majkowski, Szczepański, Gawęcki, Niechciał, Wiśniewski, Aleksander.

16:35

Składy:
Olimpia:
Wróbel - Kowalski, Staniek, Dąbrowski, Abramowicz - Kłus, Kryszak - Frańczak, Ruszkul, Grischok - Cieśliński.

16:33

Witamy ze stadionu w Grudziądzu. Dziś miejscowa Olimpia podejmuje Sandecję Nowy Sącz.