GKS KatowiceGKS Katowice
19:26

Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice W przypadku Zawiszy zadziałał efekt nowej miotły. Debiut Szatałowa z pewnością jest udany.

93'

Nad poprzeczką główkował Szymura. Ostatnia akcja katowiczan i koniec meczu ! Zawisza wygrał 3:0.

92'

Leśniewski żegnany owacyjnymi brawami.

89'

Piąstkował golkiper gospodarz po czym uderzał jeden z piłkarzy gości. Wysoko nad poprzeczką.

88'

Stefańczyk zmienia Błąda.

87'

Pietroń wchodzi na boisko za Chwalibogowskiego.

86'

Ładna akcja bydgoszczan kończy się zaledwie niecelnym uderzeniem Kukola! Sytuację miał wyborną...

84'

Sabela w ostatniej chwili uprzedził Masłowskiego!

83'

Strąk fantastycznym zwodem zgubił dwóch rywali po czym dograł do Leśniewskiego. Ten uderzał niecelnie.

80'

Brzydki faul Strąka.

78'

Bardzo łaskawy był dla Hrymowicza sędzia. Środkowy obrońca bydgoszczan faulował wychodzącego na czystą pozycję Chmiela.

77'

Katowiczanie wciąż naciskają Zawiszan, ale nadal bez efektów.

75'

Strzał Zachary powędrował wysoko nad bramką.

72'

Poszkodowany trafia w mur.

71'

Ukarany Cholerzyński. Uciekł mu Adrian Błąd przez co musiał naruszyć przepisy.

70'

Stefański melduje się na placu gry.

69'

Próba zawodnika GieKSy zbyt słaba na Witana.

68'

Kontra "Wojskowych" kończy się niecelnym uderzeniem Masłowskiego.

66'

Na boisku melduje się Kukol. Zmienia Wójcickiego

66'

... oraz Zachary. Obaj piłkarze starli się w środku boiska.

66'

Żółta kartka dla Ekwueme...

65'

Po rzucie rożnym strzelał Kowalczyk, ale bardzo pewnie spisuje się dziś Witan !

64'

Ostatnie ostrzeżenie dla Ilków-Gołąba. Następne przewinienie zostanie ukarane kartą.

62'

Obraz meczu nie zmienia się. Nieskutecznie atakuje GKS .

58'

Hrymowicz zagrał wprost pod nogi Gierczaka. Całe szczęście dla byłego piłkarza Pogoni Szczecin obeszło się bez konsekwencji.

55'

W odpowiedzi Chwalibogowski mógł wpisać się na listę strzelców. Piłka po jego strzale niewiele minęła okienko bramki Zawiszy.

54'

Leśniewski nie trafia w piłkę będąc sam na piątym metrze!

53'

Bardzo dobry mecz rozgrywa dziś Michał Masłowski. Jest niezwykle aktywny, ma dużo dobrych zagrań no i strzelił bramkę.

50'

Błąd z wolnego wprost w ręce Sabeli.

48'

Znakomita interwencja Witana po strzale głową jednego z katowiczan ratuje Zawiszę!

18:34

Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice

46'

Początek drugiej połowy.

18:34

18:25

Zmiana. Za Hołotę wchodzi Pitry.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zawisza nie gra porywająco, ale zasłużenie prowadzi 2:0.

45'

Błąd dorzucił piłkę w "szesnastkę". Poradzili sobie obrońcy katowiczan.

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Kapitalna szarża Masłowskiego przez pół boiska i 2:0!

42'

Czujny na przedpolu Witan znów pozbawia szansy gości.

41'

Masłowski z większej odległości - mocno, ale niecelnie. Podjął jednak trafną decyzję.

39'

W odpowiedzi Wójcicki trafia w boczną siatkę. Miał dobrą sytuację, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

37'

Pierwszy celny lecz słabiutki strzał oddał zawodnik gości.

36'

Choć to przyjezdni częściej mają piłkę, nie za bardzo wiedzą co z nią zrobić i nie zagrażają bramce niebiesko-czarnych.

31'

Goście forsują grę prawym skrzydłem. Na razie nie przynosi to efektu.

30'

Bardzo odważne wyjście z bramki Witana przerywa akcję GKS-u.

27'

Fatalne zachowanie Hrymowicza który dał się wyprzedzić Zacharze, a pózniej faulował. Na szczęście dla gospodarzy rzut wolny bez zagrożenia.

26'

Spotkanie jest bardzo wyrównane, lecz sytuacji od pewnego czasu nie ma żadnych.

23'

Ekwueme z około 20 metrów próbował bardzo niecelnie.

21'

Słabszy okres meczu.

19'

Efektowna szarża Masłowskiego przerwana faulem.

17'

Chwalibogowski najpierw trafił w mur, a po chwili uderzał niecelnie.

15'

Pewne wyjście Witana do źle z rzutu wolnego zagranej piłki.

13'

Katowiczanie znów wykonywali korner, ale po raz kolejny bez większego zagrożenia.

8'

Do piłki zagranej z rzutu rożnego doszedł jeden z graczy gości, ale niezbyt dobrze trafił w piłkę. Przy piłce częściej utrzymują się gracze przyjezdni.

6'

Ilków-Gołąb zagrał ze skrzydła płasko w pole karne, a obrońcom gości urwał się Leśniewski. 1:0 !

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Leśniewski!

5'

Strzał Błąda po koźle pewnie wyłapany przez bramkarza.

4'

W pole karne świetnie przedarł się Cholerzyński, ale dośrodkował niedokładnie.

2'

Prostopadłe podanie Masłowskiego w kierunku Leśniewskiego przechwycił Sabela.

1'

Pierwszy rzut wolny dla GKS. Wykonanie beznadziejne.

1'

Mecz zaczynają goście.

17:27

Obie drużyny, prowadzone przez sędziowską trójkę, wyszły już na boisko.

17:25

Tymczasem kibiców gospodarzy jest około 2,5 -3 tysiące.

17:25

Na Stadionie Zawiszy pojawiła się spora, bo około ośmiuset osobowa, grupa kibiców katowiczan.

17:17

Obie ekipy dzieli w tabeli 5 pozycji i 8 punktów. Zawisza jest piąty; GKS dziesiąty.

17:13

Dziś debiut w roli trenera Zawiszy zaliczy Jurij Szatałow, który w czwartek zastąpił na tym stanowisku Janusza Kubota.

17:11

Rezerwowymi gospodarzy są: Pejkov, Kukol, Stefańczyk, Mąka, Drzymont, Markowski, Cuper. Natomiast na ławce gości zasiądą: Gorczyca, Rzepka, Napierała, Pietroń, Farkas, Pitry, Stefański.

17:09

Witamy ze stadionu w Bydgoszczy. Dziś, miejscowy Zawisza, podejmie GKS Katowice. W lewym okienku zostały już zamieszczone składy obu drużyn.