3 : 1
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1. połowa2 : 1
90'

Kibice w Płocku świętują 3 punkty, które przybliżają zespół do utrzymania. Wisła wygrała zasłużenie!

90'

Jeszcze faulował Magdoń i mamy kolejną żółtą kartkę.

89'

Renusz wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, po faulu na bramkarzu rywali.

88'

Kolejna dobra interwencja bramkarza Wisły, tym razem po strzale Pesira!

86'

Teraz już nic nie jest w stanie wydrzeć Wiśle zwycięstwa. Tymczasem ostatnia zmiana w Bogdance, Tymosiak za Kusiaka.

82'

Biliński po kontrze wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, minął go i wpakował piłkę do siatki.

82'

Gooool dal Wisły po szybkiej kontrze! Strzelcem bramki Biliński!

80'

Bardzo dobry występ notuje Kamiński, który kilka razy uratował zespół. Pracy ma sporo, ale i jemu przytrafił się kiks. A tymczasem Wisła chce dociągnąć korzystny wynik do końca...

78'

Kusiak zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka znacząco minęła bramkę.

76'

Fantastyczna parada Kamińskiego po uderzeniu Kusiaka!

74'

Jaroń z kolei zmienia Sekulskiego.

74'

Za Ricardinho na boisku melduje się Matar Guaye.

72'

Przewaga gości robi się coraz bardziej wyraźna. Piłkarze z Łęcznej raz po raz zagrażają bramce Kamińskiego, który jednak spisuje się pewnie.

69'

Łuczak poluje na drugą bramkę. Na jego drodze po raz kolejny stanął jednak Kamiński.

67'

Paluchowski zmienia Nikitovicia.

66'

Dobry fragment gry. Obie drużyny wdały się w wymianę ciosów prowadząc akcje za akcją. Mecz może się podobać.

65'

Przed szansą Pesir, jednak z bliska uderzył nad bramką Kamińskiego.

63'

Kolejna próba gości, tym razem uderzał Nikitović, ale na posterunku Kamiński.

61'

Żółta kartka dla Renusza za faul na Mosarcie.

60'

Bogdanka przed dobrą okazją. Po rzucie rożnym Kamiński mija się z piłką. Niemal z linii bramkowej piłkę wybija Radić.

58'

Wisła zbyt głęboko się cofa oddając tym samym inicjatywę rywalowi. Taka gra może się zemścić.

55'

Żółta kartka dla Sekulskiego za faul.

54'

Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrym wyjściem popisał się Kamiński i wyłapał piłkę.

53'

Po raz kolejny dobrze dysponowany w dzisiejszym dniu Łuczak wpada w pole karne. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

52'

Sekulski dostał dobrą piłkę od Nadolskiego, przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i ze skraju pola karnego chciał uderzyć na bramkę. Pomysł dobry, ale wykonanie fatalne. Uderza wysoko ponad bramką.

48'

Na uderzenie zdecydował się aktywny dzisiaj Łuczak, ale trafił w jednego z obrońców.

46'

W przerwie Kusiak zmienia Hermanna.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

46'

GOL ! Kontaktowego gola dla swoje zespołu zdobywa Łuczak. Zawodnik jest bardzo dobrze dysponowany w tym meczu. Dostał prostopadłe podanie w polu karnym i nie miał problemów z trafieniem do bramki.

39'

Dobra akcja gości. Bogdanka wychodzi z kontrą, a mający piłkę przy nodze Renusz mija rywala i uderza na bramkę. Futbolówka przechodzi minimalnie nad poprzeczką.

37'

Zembrowski po rajdzie prawą stroną wrzuca piłkę w pole karne. Do piłki dochodzi Mosart ale z 5 metra uderza bardzo wysoko nad poprzeczką. Powinno być 3:0 dla Wisły !

33'

Hermann ratował się faulem taktycznym przy wychodzącym na czystą pozycję Ricardinho.

27'

Sekulski wpada w pole karne gości. Uderza na bramkę, ale bramkarz wybija piłkę przed siebie, a obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo wykopując piłkę za pole karne.

26'

Wyczałkowski w powrocie po kontuzji spisuje się bardzo dobrze. Od początku meczu zalicza same skuteczne i pewne interwencje.

20'

Kolejny raz do uderzenia dochodzi Łuczak. Piłka leciała w światło bramki, ale dobrą interwencją po raz kolejny popisał się Kamiński.

16'

Kolejny gol dla Wisły ! Po wrzutce w pole karne Ricardinho zupełnie nie pilnowany strzela bramkę głową. Wisła wygrywa 2:0 i teraz Bogdance będzie ciężko ugrać choćby remis.

15'

Mecz póki co przebiega pod zdecydowane dyktando Wisły

13'

Petasz strzela z 35 metrów. Prusak odbija piłkę przed siebie tuż przed nadbiegającym Bilińskim. Wydaje się, że bramkarz gości faulował i gospodarzom należał się rzut karny jednak gwizdek sędziego milczy.

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mosart uderza w słupek, a do piłki dobiega Biliński który strzela do pustej bramki. Wisła prowadzi 1:0 !

9'

Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka wpada pod nogi Nadolskiego który uderza zza pola karnego wprost w bramkarza

8'

Wojciech Łuczak uderzał z 20 metra, Kamiński fantastycznie sparował piłkę do boku.

6'

Pierwsza dobra akcja gości. Mamy rzut rożny dla Bogdanki.

4'

Bramkarz gości ma nieco utrudnione zadanie bowiem słońce może go nieco oślepiać

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę

16:00

Zawodnicy wchodzą na boisko

15:52

Mecz Wisły z Bogdanką przyciągnął nawet Michała Listkiewicza, który siedzi na trybunie tuż obok naszego stanowiska.

15:42

Witamy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego. Już za kilkanaście minut Wisła Płock będzie podejmować zespół Bogdanki. Pogoda zdecydowanie sprzyja grze w piłkę. Jest ciepło i świeci słońce, a takie warunki powinny poprawić frekwencję na trybunach. Na relację z meczu zaprasza Maciej Akimow.