Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
20:00

Po normalnej pierwszej połowie i anormalnej drugiej, Sandecja pechowo remisuje Olimpia Elbląg, 1:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec spotkania!!

91'

Żółtą kartkę otrzymał Szczepański

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

90'

Zza pola karnego uderzał Kołosow, ale pewnie broni Różalski

19:54

88'

Dośrodkowanie Leśniaka pewnie wyłapał Rogaczew

19:51

84'

Miecznik w miejsce Górki

83'

Trochim zamiast strzelać wdał się w drybling i zmarnował doskonałą sytuacje do zdobycia bramki!

81'

Za faul na Gawęckim żółtą kartką ukarany Borsukow

78'

Na spalonym Chałas

19:42

75'

Z dystansu uderzył Czoska, ale piłkę na raty złapał Różalski

74'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Olimpii powstało małe zamieszanie, jednak w końcu piłkarzom gości udało się wybić piłkę

19:39

71'

Jeden z zawodników gości zagrywał ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie podyktował karnego!

70'

Kosiorowski schodzi, wchodzi Petran

70'

Leśniak w miejsce Majkowskiego

67'

Na spalonym Lubenow

19:31

65'

Trochim uderzył bezpośrednio z rzutu rożnego, ale czujny Rogaczew wyłapał piłkę!

64'

Po dośrodkowaniu Kosiorowskiego, piłkę wybili obrońcy Olimpii

19:27

62'

Kosiorowski uderzył z dystansu i piłka nieznacznie minęła bramkę!

19:25

57'

Banasiak uderzył z dystansu, piłka zatrzymała się kałuży, ale nie doszedł do niej żaden z Elblążan

56'

Trochim faulował po prawej stronie boiska

54'

Trochim dośrodkował prosto w ręce bramkarza

53'

Strzał Kosiorowskiego padł łupem bramkarza

49'

Trochim uderzył z dystansu, ale jego strzał został zablokowany

19:12

Piłka co chwilę zatrzymuje się w ogromnych kałużach. Mecz wygląda komicznie

46'

W przerwie nastąpiła jedna zmiana. Za Koladko wszedł Kołosow

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę!!

19:09

Zawodnicy pojawili się już na murawie

19:07

Sędziowie zadecydowali, że druga połowa się rozpocznie!

19:05

Tak aktualnie wygląda murawa stadionu w Nowym Sączu

18:52

Druga połowa rozpocznie się z opóźnieniem z powodu silnych opadów deszczu w Nowym Sączu!

18:49

Chciałbym serdecznie zachęcić do głosowania na moją osobę w konkursie na sportowego dziennikarza obywatelskiego roku 2011. Aby mi pomóc wystarczy wysłać SMS-a (lub kilka) pod nr 7155 o treści doroku.349. Koszt SMS-a to zaledwie 1,23 zł. To niewiele dla was, a mi pomoże, mam nadzieję, odnieść sukces w tym konkursie :) Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

18:48

Za nami pierwsze 45 minut, w których to Sandecja miała optyczną przewagę, ale nie potrafiła jej wykorzystać. Goście ograniczali się do kontrataków. Jeden z nich przyniósł im prowadzenie, które utracili po zaledwie dwóch minutach. Reasumując pierwsza połowa nie dostarczyła nam zbyt wielu emocji. Pozostaje mieć nadzieję, że w drugiej części piłkarze podgrzeją atmosferę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Zlatohlavy i Różalski bawili się pod własną bramką co skończyło się autem dla gości

18:41

18:40

42'

Z rzutu wolnego uderzał Trochim, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

39'

Fechner faulował po prawej stornie boiska

38'

Woźniak dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Olimpii wybili piłkę

34'

Gawęcki wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdobył bramki!

33'

Kosiorowski przerzucił piłkę na drugą stronę, ale nie doszedł do niej Majkowski

18:32

31'

Trochim uderzył z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki Rogaczewa!

18:29

30'

Trochim w miejsce kontuzjowanego Janica

28'

Po starciu z rywalem na boisku leży Janic, który musi skorzystać z pomocy medycznej

18:24

25'

Strzał Szczepańskiego zza pola karnego poleciał daleko od bramki gości

23'

Aleksander faulował w polu karnym gości

22'

Dośrodkowanie Majkowskiego w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji

18:18

Aleksander uderzył w lewy, dolny róg bramki i pewnie pokonał bramkarza

19'

GOOOOL!! 1:1!! Aleksander

18'

Ichim w miejsce Pacana

18'

Banasiak zagrał ręką we własnym polu karnym i mamy rzut karny dla Sandecji

18:16

Koladko rozpoczął rajd prawą stroną boiska, wpadł w pole karne, oddał mocny strzał i pokonał Różalskiego

16'

GOOOOL!! 0:1!! Koladko

14'

Janic dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Aleksander, ale z około 10 metrów nie trafił do bramki!

12'

Aleksander uderzył z linii pola karnego i dobrą interwencja popisał się Rogaczew

11'

Po prawej stronie boiska faulowany był Majkowski

9'

Dośrodkowanie Woźniaka w pole karne, ale do piłki nie doszedł żaden z zawodników gospodarzy

7'

Dobrym wślizgiem Majkowski spacyfikował groźnie zapowiadającą się akcje Olimpii

6'

W polu karnym faulowany był Majkowski, ale sędzia nie użył gwizdka!

4'

Z dystansu uderzał Lubenow, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców Sandecji

4'

Na spalonym Kosiorowski

3'

Za mocne podanie Majkowskiego do Fechnera i od bramki goście

1'

17:29

Ławka rezerwowych Olimpii: Talik, Ichim, Kołosow, Lisiecki, Miecznik, Sidorowicz, Tiszkiewicz

17:25

Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Zinyak, Petran, Makuch, Leśniak, Trochim, Burkhardt

17:10

17:07

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Sandecja pokaże, że potrafi grać z teoretycznie słabszymi rywalami? Czy też Olimpia Elbląg udowodni, że dobra postawa w meczu z Piatem Gliwice nie była dziełem przypadku? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 27 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Olimpię Elbląg. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ