Koniec spotkania! Termalica pokonuje Polkowice i inkasuje cenne 3 punkty. Dziękujemy za uwagę.

Biskup uderza na bramkę, ofiarnie interweniuje Darda.

88'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Dąbrowski, wchodzi Podstawek.

87'

Kolejna akcja gospodarz. Rybski na prawo do Biskupa, ten przeprowadza dobry rajd prawą stroną i płasko zagrywa w pole karne. Na miejscu był Kazimierczak.

84'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Drozdowicz, za niego Trafarski.

81'

Piotrowski dostał piłkę przed polem karnym, dobrze się złożył i uderzył z powietrza. Strzał jednak niecelny.

78'

Dobry strzał Pawlusińskiego z rzutu wolnego, z drugiej strony pewna interwencja Kazimierczaka.

77'

Dobra akcja gości, dośrodkowanie Janusa przechodzi jednak ponad głowami wszystkich.

74'

Baran wrócił ju do gry.

74'

Na boisku leży kapitan gospodarzy Arkadiusz Baran.

71'

Kontratak gospodarzy, Pawlusiński na lewo do Biskupa, ten centruje prosto w ręce Kazimierczaka.

70'

Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wejdzie Jakub Biskup, który zastąpi Łukasza Szczoczarza.

68'

Groźne dośrodkowanie Pawlusińskiego, teraz jednak Kazimerczak pewnie piąstkuje piłkę.

66'

Głupia strata Dardy, ale stoper zielono-czarnych w porę naprawia swój błąd.

65'

Brzydki faul Szczoczarza na Nowaku, sędzia jednak nie wyciągnął żółtej kartki.

62'

Janus potężnie strzela na bramkę Nowaka! Piłka jednak minimalnie obok słupka.

60'

Kolejna dobra akcja gospodarzy wykończona strzałem aktywnego Pawlusińskiego.

58'

Pawlusiński dobrze dośrodkował lewej strony i sprawił sporo problemów Kazimierczakowi, który jednak z pomocą szczęścia wybija piłkę na rzut rożny.

55'

Pawlusiński dośrodkował na głowę Szczoczarza, piłka jednak zagrana minimalne za wysoko.

54'

Zmiana w zespole gości. Z boiska schodzi Bartków, za niego Wacławczyk.

52'

Pawlusiński przejmuje piłkę, przebiega z nią ponad 30 metrów i groźnie uderza na bramkę Kazimierczaka. Bramkarz gości nie daje się pokonać i w dobrym stylu interweniuje.

51'

Dobra akcja gospodarzy. Drozdowicz zagrał do Pawlusińskiego, ten podał sprytnie do Szczoczarza, który był na spalonym.

48'

Bancewicz w świetnej sytuacji próbował lobować Nowaka, bramkarz Termalici dobrze interweniuje jednak... głową.

46'

Drozdowicz sam na sam z Kazimierczakiem, bramkarz gości interweniuje jednak w świetnym stylu!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Zmiana w zespole gości. Na boisku nie zobaczymy już Damiana Ałdasia, w którego miejsce wchodzi Mateusz Piątkowski.

12:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Za moment początek drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej części spotkania. Gospodarze mieli w niej wyraźną przewagę i co ważniejsze, potrafili ją udokumentować.

45'

Zapowiadana wcześniej zmiana. Piątek w miejsce kontuzjowanego Kowalskiego.

44'

Łukasz Kowalski nie będzie w stanie kontynuować gry. Defensor "Słników" ponownie leży na murawie. Do wejścia w jego miejsce szykuje się Karol Piątek.

42'

Rzut rożny. Ałdaś walczy o górną piłkę, ale wyżej skacze bramkarz gospodarzy i wyłapuje piłkę.

40'

Tym razem Jarecki odwdzięczył się Rybskiemu i zagrał do niego płasko z lewej strony. Napastnik Niecieczan uderzył zewnętrzną stroną stopy nie dając szans Kazimierczakowi.

37'

GOL! Rybski!

37'

Kowalski dobrze centruje do Szczoczarza, ten jednak uprzedzony przez Nowaka. Kowalski po tym dośrodkowaniu doznał urazu i leży za linią końcową boiska.

37'

Gra przeniosła się na środek pola.

34'

Dośrodkowanie z 40. metrów wpada w ręce Sebastiana Nowaka.

32'

Chwila przerwy w grze. Na boisku leży Bancewicz. W Niecieczy jest także grupa kibiców gości.

30'

Dobra akcja gospodarzy. Rybski sprytnie mija obrońcę gości ale jego podanie do Szczoczarza przecina Nowak.

26'

Pawlusiński otrzymuje podanie od Szczoczarza i uderza z bardzo dużej odległości. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Kazimierczaka.

26'

Piotrowski zagrywa w pole karne do Janusa, dobrze ustawiony jednak jest Jarecki.

23'

Janus zagrywa z prawej strony do Bancewicza, który mocno uderza na bramkę Nowaka. Piłka jednak leciała w środek bramki i nie sprawiła problemów bramkarzowi gospodarzy.

21'

Baran zagrywa na lewą stronę do Rybskiego, ten wycofuje do Jareckiego, który płaskim strzałem na długi słupek umieszcza piłkę w siatce.

21'

GOL! Jarecki!!

19'

Szczoczarz w dogodnej sytuacji próbował przelobować Kazimierczaka, jednak bez powodzenia.

19'

Ałdaś zagrywa do Bancewicza, piłka pada jednak łupem Nowaka.

15'

Baran fauluje w środku pola Bancewicza.

15'

Goście wyprowadzają kontratak. Bancewicz zagrywa do Kuświka, ten jednak nie dobiegł do zagrania.

12'

Pawlusiński groźnie uderza z rzutu wolnego! Piłka mija jednak prawy słupek bramki.

11'

Ałdaś fauluje Barana tuż przed polem karnym.

10'

Szczoczarz faulowany przy linii bocznej na wysokości 35. metra.

7'

Bartków strzela głową po rzucie rożnym, Pleva blokuje strzał.

6'

Ałdaś brzydko fauluje Jareckiego.

6'

Pawlusiński zagrywa do Drozdowicza. Ten strzela bez wahania, broni jednak Kazimierczak. Od razu szybka kontra gości. Czerwiński ściąga piłkę z głowy Kuświka, uderza Ałdaś. Broni Nowak.

4'

Pierwsza akcja gospodarzy. Szuszkiewicz traci piłkę. Pawlusiński zagrywa prostopadle do Drozdowicza, który zgrywa do Szczoczarza. Ten ostatni uderza jednak bardzo niecelnie.

1'

Pierwszy gwizdek zabrzmiał na stadionie w Niecieczy! Ropoczęli gospodarze.

11:27

Piłkarze już na murawie, za chwilę początek emocji!

11:26

Termalica zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli i traci trzy punkty do liderującej Pogoni, która rozegrała już mecz w tej kolejce. W takiej sytuacji jest Piast Gliwice, który także rozegra dziś swój mecz. Drużyna z Polkowic zajmuje 16. miejsce i traci do bezpiecznej strefy 6 punktów.

11:18

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Biskup, Piątek, Trafarski, Szałęga, Skołorzyński Polkowice: Osiński, Kucharzak, Salamoński, Piątkowski, Wacławczyk, Peroński, Podstawek

11:16

Obie drużyny spotkały się dotychczas 3 razy. Dwa razy lepsza była Termalica, raz Polkowice. W ostatnio meczu obu drużyn Niecieczanie wygrali na wyjeździe 2:0.

11:07

Składy obu drużyn przedstawiają się następująco: Termalica: Nowak, Kowalski, Pleva, Czerwiński, Jarecki, Pawlusiński, Baran, Lipecki, Szczoczarz, Rybski, Drozdowicz Polkowice: Kazimierczak, Bartków, Nowak. Darda, Szuszkiewicz, Piotrowski, Ałdaś, Janus, Dąbrowski, Bancewicz, Kuświk

11:05

Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - KS Polkowice. Obie drużyny będą dziś szukały przełamania. Gospodarze ostatnie trzy mecze zremisowali, goście przegrali. Początek spotkania o 11:30.