Strzelał Petran, ale bardzo niecelnie.

91'

Schodzi z boiska Dariusz Pawlusiński, w jego miejsce Piotr Ceglarz.

90'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

86'

Trochim ponownie z dystansu, tym razem Nowak musiał sparować piłkę na rzut rożny.

84'

Trochim z rzutu wolnego chciał zaskoczyć Nowaka, piła poszybowała jednak ponad bramkę.

81'

Mocne uderzenie Gawęckiego spokojnie wyłapuje Nowak.

79'

Kontuzjowany Jan Frolich nie może kontynuować gry. Za niego Petran.

76'

Schodzi także Burkhardt, w jego miejsce Majkowski.

75'

Schodzi właśnie Szeliga, za niego Zinyak.

75'

Burkhardt zagrywa do Szeligi, z piłką mija się Jarecki. Szeliga strzela groźnie ale niecelnie.

72'

Strzelał Szeliga, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

69'

Zmiana w zepsole gospodarzy. Boisko opuszcza Szczoczarz, za niego Szałęga.

68'

Ależ groźnie! Burkhardt strzela na bramkę Termalici, Nowak odbija piłkę przed siebie, dopada do niej Wiśniewski i kieruje ją do bramki. Był jednak na spalonym.

62'

Lipecki w pole karne do Rybskiego, ten klatką piersiową przyjmuje piłkę i strzela. Fenomenalna interwencja Różalskiego!

59'

W ostatnich minutach grę prowadzą goście.

57'

Sandecja raz po raz strzela z dystansu. Na razie jednak bardzo miernie.

56'

Żywy początek drugiej połowy.

55'

Trochim zagrywa do Wiśniewskiego, ten z ostrego kąta groźnie uderza na długi słupek. Piła minimalnie obok!

54'

Piłka odbita od muru ląduje pod nogami Jareckiego. Ten gorszą, prawą nogą strzela minimalnie ponad bramką.

53'

Gawęcki fauluje Drozdowicza blisko pola karnego. Do piłki podchodzi Pawlusiński.

53'

Wiśniewski fauluj Jareckiego.

51'

Szeliga faulował Jareckiego, ale skończyło się tylko na słownym upomnieniu.

48'

Burkhardt dośrodkował z rzutu wolnego, piłka jednak nie nalazła adresata.

47'

Rybski groźnie strzelał ale ofiarnie interweniował Midzierski.

46'

Druga połowa rozpoczęta! Zaczęła Sandecja.

48'

Koniec pierwszej połowy.

48'

Pawlusiński dobrze strzela z rzutu wolnego, Różalski na rzut rożny.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej części gry.

45'

Bardzo ładna akcja Sadnecji wykończona strzałem Trochima. Nowak tylko odprowadził piłkę wzrokiem, ale ta przeleciała obok słupka!

43'

Szczoczarz bez chwili wahania uderza na bramkę Sandecji, piła przelatuje obok prawego słupka.

40'

Burkhardt strzela z narożnika pola karnego, bez problemu broni Sebastian Nowak.

37'

Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na pomocniku Sandecji. Poszkodowany Burkhardt wraca już na boisko.

36'

Makuch uderzył z dystansu na bramkę Nowaka. Piłka uderzona kąśliwie, ale bramkarz Termalici kontrolował jej lot.

36'

Drozdowicz ograł Midzierskiego i zagrał do Szczoczarza, ten ostatni był jednak na spalonym.

34'

Pawlusiński uderzał z rzutu wolnego ze znacznej odległości. Piłka mocno uderzona szybuje ponad bramką.

32'

Burkhardt dobrze dośrodkował z lewej strony, na miejscu był jednakże Pleva.

30'

Szczoczarz dobrze dośrodkowuje z rzutu rożnego, główka Kowalskiego jednak niecelna.

28'

Fauluje Rybski, jednak daleko od swojej bramki.

27'

Wysoko teraz podchodzą zawodnicy gości i utrudniają atak pozycyjny Niecieczanom.

21'

Pawlusiński dobrze dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego, ale nikt nie zamykał akcji.

20'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika Sandecji. Upomniany Marcin Makuch.

20'

Drozdowicz sam na sam z bramkarzem Sandecji i przegrywa ten pojedynek!

19'

Szczoczarz zagrywa przed pole karne do Lipeckiego, ten jednak strzela niedokładnie!

17'

Zółta kartka dla Frolicha za faul na Pawlusiński.

13'

Dobrze od początku spotkania funkcjonuje lewa strona Termalici, Jarecki faulowany na przedłużeniu pola bramkowego.

11'

Dobrze rozegrany rzut rożny przez Sandecję, dobrze także zachował się Sebastian Nowak. Gospodarze wyprowadzili kontratak zakończony niecelnym strzałem Drozdowicza.

9'

Pleva fauluje Wiśniewskiego blisko pola karnego Termalici.

9'

Złe wybicie Makucha, piłkę przed polem karnym przejął Lipecki, oddał strzał, piłka jeszcze po rykoszecie nie mogła zaskoczyć Różalskiego.

6'

Pawlusiński na głowę Czerwińskiego z rzutu wolnego.

4'

Pierwszy rzut rożny dla Sandecji. Bez efektu.

3'

Drozdowicz zagrywał na wolne pole do Szczoczarza, ten jednak nie zdążył za piłką.

1'

Sędzia Tomasz Wajda zagwizdał po raz pierwszy! Rozpoczęli gospodarze.

16:29

Już za moment pierwszy gwizdek!

16:24

Pogoda do gry jest dziś niemal idealna. Brak słońca, 12st. i lekki wiatr. Miejmy nadzieje, że te warunki pomogą w stworzeniu świetnego widowiska!

16:17

Frekwencja na trybunach na niecałe 15. minut przed meczem niestety nie powala na kolana. Brak też kibiców gości.

16:08

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Kubowicz, Metz, Skołorzyński, Szałęga Sandecja:Bieszczad, Fechner, Janic, Majkowski, Petran, Zinyak, Aleksander

16:05

Chciałbym dziś zachęcić Was do małej zabawy. Wpisuje pytania jakie chcielibyście zadać danemu zawodnikowi. Najciekawsze z nich zostanie zadane w pomeczowym wywiadzie. Takie wpisy poprzedzajcie zwrotem "PYTANIE". Oczywiście warunkiem udziału jest kulturalna dyskusja na forum. Zachęcam do zabawy!

16:02

Składy obu drużyn prezentują się następująco. Termalica: Nowak, Kowalski, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Szczoczarz, Lipecki, Baran, Pawlusiński, Rybski, Drozdowicz Sandecja: Różalski, Makuch, Frolich, Midzierski, Niechciał, Szeliga, Gawęcki, Trochim, Kosiorowski, Burkhardt, Wiśniewski

15:57

Do tej pory w 1. lidze obie drużyny zmierzyły się ze sobą 3 razy. Dwa razy lepsza była Sandecja, ale oba te spotkania wygrała na własnym stadionie. W Niecieczy zaś poległa 0:1.

15:56

Już o 16:30 rozpocznie się wielkie wydarzenie dla kibiców w Małopolsce. W derbowym pojedynku zmierzą się dziś Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz. Gospodarze pragną umocnić się na pozycji lidera, na którą awansowali... po dwóch remisach. Sandecja nie przyjechała do Niecieczy także aby przegrać. Zawodnicy z Nowego Sącza niewątpliwie będą chcieli zdobyć pełną pulę. Wielkie emocje już za pół godziny, a na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Państwa Paweł Marcinkowski.