Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
18:21

Zostawili sporo sił na boisku zawodnicy, stworzyli dobre widowisko, które kończy się remisem. Za uwagę dziękuje Patryk Przydacz. ruch</p><p>

90'

Jeszcze rzut wolny, Rocki na Cisse, ten przedłuża do Nalepy ! Nic z tego. Koniec meczu.

90'

Rocki faulowany w środku pola, zmiany dokonuje trener Skowronek.

90'

Cisse rozpędzony staranował Williamsa- kartonik.

90'

Rocki na Nalepe, bez strzału.

90'

Trzy minuty doliczone, warto zostać z nami !

90'

Edi trafia w obrońce, kontra Ruchu i Cisse wywalczył róg.

88'

Trójką Rocki-Cisse-Radzio teraz atakują już gospodarze, wierzą oni, że mogą wygrać. Pogoń jednak nie da za wygraną.

87'

Pietruszka długim podaniem uruchamia Kolendowicza, ten nie opanował piłki.

85'

Fauluje w ataku Djousse, Kiełpin zagrywa do przodu.

84'

Radzio sam na sam, zbyt ostry kąt, zabrakło doświadczenia...

84'

Rocki w pole karne, piąstkuje Janukiewicz.

84'

W środku pola faulowany Rocki, rzut wolny.

83'

Świetnie wypatrzył Edi na lewej stronie Kolendowicza, ten zagrywa niecelnie.

82'

Fatalnie zagrywa Ława, z autu Ruch.

82'

Ruch próbuje przejąć iniciatywę, osiem minut do końca regulaminowego czasu gry.

81'

Trzcionka z szesnastu metrów, lewa noga to nie jest jego atut...

81'

Edi strzela lewą nogą, potrafi robić to lepiej.

79'

Akcja Ruchu, to powinna być bramka ! Cisse dostał dobrą piłkę od Rockiego, mylił się minimalnie Senegalczyk.

78'

Kolejny raz w środku pola pada Ława, nie podoba się takie zachowanie publiczności.

77'

Rocki w polu karnym ! Tylko boczna siatka...

77'

Aktywniejsi po wyrównaniu Portowcy, czy zobaczymy jeszcze bramki ?

75'

Pietruszka uderza z dwudziestu metrów, na raty Kiełpin łapie piłkę.

73'

Rzut wolny dla Ruchu, z ponad 40. metrów uderza Kopacz. Fatalnie...

73'

Groźnie po tym rogu, instynktownie Kiełpin !

72'

Uwierzyła w swoje siły Pogoń, seria blokowanych strzałów, w końcu rożny dla gości.

70'

Zamieszanie w polu karnym Ruchu, bez efektu. Chwilę później Edi z wolnego- pewnie Kiełpin.

69'

Za Nolla wchodzi Andadina, ostatnia zmiana Tarasiewicza.

68'

Djousse wychodzi z kontrą, fauluje Kowalski.

67'

Giesa pada w polu karnym, na trybunach gromkie "Złodzieje" ;)

66'

W drużynie Ruchu również zmiana na szpicy. Cisse w miejsce Tumicza.

64'

Zmiana w ataku Pogoni, Sotirovic nie błyszczał, za niego Djousse.

63'

Robi się nerwowo, są emocje, może podobać się to spotkanie !

17:47

Ława dał Pogoni wyrównanie, czy Portowców stać na więcej? ruch</p><p>

61'

Powtórka z pierwszej połowy, leży Kolendowicz- żółta kartka za symulowanie.

60'

Ława w lewy róg bramki Kiełpina, mamy remis !

58'

Kontrowersyjna decyzja- rzut karny dla Pogoni. Kiełpin wyszedł do piłki, wpadł na zawodnika Pogoni. Jedenastka.

57'

Kolendowicz z prawej strony w pole karne, króluje w powietrzu dziś Kopacz.

54'

Tumicz indywidualnie, ale trójka obrońców to już zbyt wiele ;)

53'

Brawa zbierają gospodarze, którzy pokazują, że na tej nie najlepszej nawierzchni potrafią pograć piłką.

53'

Rocki potrafi utrzymać się przy piłce, wywalczył aut doświadczony zawodnik Ruchu.

52'

Kolejny raz Cidry, aktywny Radzio uprzedzony przez Janukiewicza.

50'

Rocki w pole karne, Nalepa nad bramką !

49'

Radzio ambitnie powalczył z Williamsem. Efekt- rzut rożny.

48'

Rocki prostopadle do Tumicza, ten uprzedzony przez Williamsa.

47'

Kolendowicz przesunięty na prawą stronę, Pietruszka gra na lewym skrzydle.

46'

W drużynie gości zmiana w przerwie. Pietruszka zagra w miejsce Budki.

46'

Rozpoczynają drugą odsłonę gospodarze !

17:30

Wracamy po przerwie, czy Pogoń potrafi się zmotywować i zdobyć jakiekolwiek bramki ? ruch</p><p>

17:26

W pozostałych spotkaniach nie ma szału. Arka straciła punkty remisując w Ząbkach, w trwających spotkaniach bramki oglądamy tylko w Radzionkowie i Polkowicach, gdzie Kuświk skarcił GKS Katowice.

17:19

ruch</p><p>

45'

Dobiegła końca doliczona minuta i zawodnicy schodzą do szatni. Ruch prowadzi do przerwy po bramce Kopacza. Zostańcie z nami !

45'

Giesa w środku pola wychodzi z kontrą, bezpardonowo Noll.

44'

Tymczasem Pogoń ! Kiełpin głową interweniuje przed polem karnym, piłka pod nogami Sotirovica, który przelobował obrońców, Kiełpina i bramkę.

42'

Dużo dobrego wynika dziś z stałych fragmentów gry wykonywanych przez gospodarzy.

ruch</p><p>

40'

Wygwizdany teraz Ława, którego zachowanie odbiega dalece od gry Fair Play.

39'

Minął się z piłką Nalepa, wyszedł dobrze Sotirovic, który pogubił się w swoim dryblingu, była świetna szansa na wyrównanie !

39'

Środkiem pola Ława, na lewo do Kolendowicza, ten dośrodkowuje- przytomnie raz jeszcze Kiełpin.

38'

Po drugiej stronie Rocki do Danielewicza ten na piątym metrze mija się z piłką, było groźnie !

37'

Nieporozumienie w szeregach gospodarzy, wykorzystać próbował to Budka, który zza szesnastki mocno, jednak wprost w ręce Kiełpina.

34'

Ruch przy piłce, to goście biegają i tracą siły.

33'

Kontrowersyjna sytuacja, wszyscy czekali na kartonik dla zawodnika Pogoni za ostry faul na Rockim jednak kartką ukarany... pomocnik Ruchu.

31'

Noll raz jeszcze z lewej strony, raz jeszcze zbyt mocno dośrodkowuje. Kiełpin od bramki.

31'

Niepotrzebnie zwolnił akcję Ruchu Tumicz. Od bramki Janukiewicz.

30'

Przez ostatnie kilka minut piłka częściej pod nogami gospodarzy, to Pogoń musi gonić wynik !

29'

Radzio na boisku, od wolnego Pogoń.

28'

W dziesiątkę ładnie rozgrywają piłkę gospodarze, aut na wysokości pola karnego.

27'

Radzio poza boiskiem, Williams już na nogach. Fair Play oddają piłkę Portowcy.

26'

Radzio i Williams po tym rzucie rożnym ucierpieli i leżą teraz w polu karnym gości.

26'

Jeszcze raz Kopacz, zablokowany.

25'

Jeszcze raz Ruch prawą stroną, konkretnie Giesa, który wywalczył korner.

23'

Rocki na prawej stronie, jednak jego dośrodkowanie niecelne.

23'

Żywe, toczone w szybkim tempie to spotkanie. Pogoń dąży do wyrównania, jednak Ruch nie odpuszcza.

19'

Wciąż w ataku Pogoń, lewą stroną Noll, dobrze interweniuje Kowalski.

17'

Budka z prawej strony w pole karne, mija się z futbolówką Sotirovic !

15'

Akahoshi teraz świetnie zachował się w polu karnym, uderzył z powietrza, świetnie nad poprzeczką przeniósł piłkę Kiełpin !

13'

Ława na prawej stronie, Kowalski na róg.

13'

Rocki prostopadle do Tumicza, który uderza nad bramką Janukiewicza.

11'

Kopacz strzelcem bramki, a Ruch dalej gra do przodu ! Czeka nas z pewnością ciekawe spotkanie

ruch</p><p>

10'

Tym razem głową Kopacz z niemal zerowego kąta i Ruch na prowadzeniu !

9'

Rocki na nogę Kopacza, ten strzela, zablokowany i jeszcze raz Rocki.

8'

Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Radzia na rożny wybija Williams.

7'

Kolendowicz lewą stroną, mocne dośrodkowanie wychodzi na aut.

5'

Razi niedokładność Radzionkowian, czy skorzysta na tym Pogoń?

4'

Ładnie zapowiadała się teraz akcja Pogoni, jednak Hricko nie opanował piłki, od bramki Kiełpin.

3'

Od początku spotkania z animuszem Pogoń, Ruch musi grać konsekwentnie w obronie jeśli nie chce dopuścić do powtórki z jesieni.

1'

W swoich domowych strojach dziś zagrają goście, na biało Ruch. ruch</p><p>

1'

Rozpoczęli goście !

16:27

Aktorzy dzisiejszego widowiska już na boisku czekamy na pierwszy gwizdek !

16:25

Jeśli mnie oko nie myli na stadionie widoczny m.in. Michał Probierz, wywodzący się z Bytomia trener Wisły Kraków.

16:22

Skończyła się już przedmeczowa rozgrzewka, czekamy na moment kiedy na stadionie zabrzmi klubowy hymn CIDERLAND i obie jedenastki pojawią się na boisku.

16:15

Trwa rozgrzewka obu drużyn, znamy już składy obu ekip, a oto jak prezentują się dziś rezerwowi: RUCH: Baran, Biernat, Lebek, Wrzesień, Łopuch, Cieluch, Cisse. POGOŃ: Fabiniak, Andrandina, Djousse, Frączczak, Radler, Pietruszka, Szałek.

16:14

ruch</p><p>

16:11

Witamy w relacji live z meczu Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin, miłej zabawy życzy Patryk Przydacz.