Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Ale nic już z tego nie będzie! Sędzia kończy spotkanie! Dolcan zremisował z Arką Gdynia 1:1

92'

Arka nie schodzi teraz praktycznie z połowy Dolcanu. Sędzia przedłużył mecz o 4. minuty, lecz lada moment spotkanie się zakończy. Rzut wolny dla Arki i cała drużyna w żółtych koszulkach biegnie pod bramkę ząbczan...

90'

Kolejna kartka. Tym razem Charles Nwaogu za utrudnianie wznowienia gry.

87'

Ależ żółto zrobiło się na boisku i to nie za sprawą koszulek zawodników Arki. Kolejny żółty kartonik otrzymał tym razem Damian Krajanowski za faul taktyczny i powstrzymani kontry Dolcanu.

84'

Kolejna żółta kartka. Ukarany został nią Omar Jarun z Arki.

86'

Trener gości odpowiada zmianą. Z boiska zszedł Marcin Radzewicz, a na jego miejsce desygnowany do gry został Jędrzejowski.

85'

Trener Dolcanu od razu reaguje na boiskowe wydarzenia. Z boiska zejdzie zdobywca bramki Maciej Tataj - zastąpi go Marcin Stańczyk.

82'

Bartosz Osoliński otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał zejść z boiska! Dolcan będzie kończył ten mecz bez jednego zawodnika!

80'

Rzut rożny dla Dolcanu. Walka o pozycję w polu karnym... lecz w końcu sytuację wyjaśniają obrońcy Arki, wykopując daleko piłkę.

77'

Arka przejęła inicjatywę na boisku. Częściej przebywa teraz na połowie gospodarzy. Dolcan próbuje szybkich ataków z kontry.

17:00

Mamy dla was niespodziankę. Kilka zdjęć ze słonecznego dziś stadionu w Ząbkach. (Na poprzednim spotkaniu z Zawiszą było paskudnie!)

Dolcan Ząbki - Arka GdyniaDolcan Ząbki - Arka GdyniaDolcan Ząbki - Arka Gdynia

73'

I kolejna zmiana w Dolcanie. Robert Chwastek schodzi z boiska. Zastąpi go Michał Zapaśnik.

71'

Zmiana także w Dolcanie Ząbki. Patryk Koziara zastąpi Daniela Chylaszka.

70'

Mamy zmianę w drużynie Arki Gdynia. Surdykowskiego zmieni Charles Nwaogu.

67'

Dolcanowi nie udało się stworzyć żadnego zagrożenia. Szkoda.

66'

Maciej Tataj znalazł się w wybornej sytuacji! Z jedenastu metrów nie zdołał jednak pokonać bramkarza. Mamy rzut rożny!

65'

Na boisku widzimy głównie walkę, niezbyt wiele klarownych sytuacji po jednej i drugiej stronie. Kibice Dolcanu głośno dopingują swoich piłkarzy!

63'

Jakub Kowalski zmienia Jarzębowskiego.

59'

Piękna kontra Dolcanu Ząbki! Damian Świerblewski przebiegł lewą stroną kilkadziesiąt metrów i dobrze wrzucił w pole karne. Dobrze interweniował również bramkarz, który wypiąstkował piłkę w głąb boiska.

56'

Rzut wolny dla Dolcanu... Z muru zbyt szybko wybiegł jednak Marcin Radzewicz, za co ukarany został żółtym kartonikiem.

54'

Rzut rożny dla Arki Gdynia. Piotr Tomasik dośrodkowuje... ale piłka trącona głową przez jednego z gdańszczan mija bramkę.

53'

Na boisku leży Rafał Grzelak... Zawodnik Dolcanu długo się nie podnosi. Na boisko weszły służby z noszami, lecz piłkarz utykając sam schodzi za linię boczną.

52'

Damian Krajanowski próbuje szczęścia strzałem z dystansu, lecz piłka przelatuje w bezpiecznej odległości nad bramką Dolcanu.

49'

Mecz się zaostrza. Żółtą karką ukarany został Sławomir Mazurkiewicz.

50'

Słupek! Z dystansu strzelał Piotr Kuklis. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Dolcanu i o mały włos nie zaskoczyła bramkarza gospodarzy!

46'

Sędzia gwiżdże. Zawodnicy Dolcanu z większą determinację rozpoczęli drugie 45. minut.

48'

Bartosz Osoliński otrzymuje żółtą kartkę.

45'

Zawodnicy już pojawiają się na murawie, zaraz zaczniemy drugie 45. minut spotkania.

49'

Sędzia nie wznowił już spotkania. Dolcan zdobywa bramkę "do szatni" i w drugiej połowie wszystko jeszcze jest możliwe!

47'

GOOOL! Maciej Tataj strzela bramkę w ostatnich sekundach pierwszej połowy! Dolcan wyrównuje na 1:1!

44'

Rzut rożny dla Arki Gdynia. Do piłki podchodzi Radosław Pruchnik... Niecelne dośrodkowanie i z kontrą próbował wyjść Dolcan, ale znowu brakuje precyzji.

40'

Dużo walki w środku pola. Dolcan bardzo chce wyrównać, jednak robi to trochę nieporadnie. Bardzo aktywny w środku pola jest Robert Chwastek

33'

Rzut rożny mógł stworzyć zagrożenie... ale pod bramką Arki. Ząbczanie przejęli piłkę i szybko chcieli zaatakować bramkę gdynian, ale rozegrali piłkę niedokładnie.

32'

Janusz Surdykowski strzela z dystansu, ale broni Leszczyński, wybijając piłkę na róg

27'

Tataj marnuje świetną okazję na wyrównanie. Marnuje to za dużo powiedziane, bo były napastnik Korony Kielce nie pobiegł w ogóle do piłki, myśląc, że jest na spalonym.

26'

Rajd prawą stroną boiska Flisa, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez miejscowych obrońców.

21'

Mecz jest wyrównany. Arka bardzo szybko dopięła swego strzelając Dolcanowi gola. Gdynianie mają teraz bardzo uproszczone zadanie - dobra defensywa i szybkie kontry.

20'

Dokładne dośrodkowanie Damiana Jakubika z prawej strony wprost na głowę Tataja. Dobry strzał, ale Maciej Szlaga wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na róg.

16'

Piękny strzał z dystansu Piotra Bazlera. Kibice poderwali się z miejsc, ale uderzenie było niecelne.

14'

Żółta kartka dla Jarzębowskiego, który przerwał akcję Dolcanu.

13'

Akcja za akcje, przed chwilą szansę miał Dolcan, ale to goście wykorzystali swój kontratak. Straszny był kocioł w polu karnym ząbczan, trudno było dostrzec nawet strzelca gola. Jest nim Piotr Tomasik.

12'

GOOOL! Arka prowadzi w Ząbkach. Strzelcem bramki Tomasik!

11'

Szybka kontra Dolcanu, Robert Chwastek wyszedł sam na sam, ale w ostatniej chwili dopadł go obrońca Arki. Chwastek padł w polu karnym, kibice wstali z miejsc, ale gwizdek sędziego milczy.

8'

Aktywnie gra lewym skrzydłem Radzewicz. Arka ma przewagę na boisku.

8'

Rajd lewym skrzydłem Tomasika, który dośrodkował w pole karne. Strzał obok bramki.

7'

Dobre wyjście Rafała Leszczyńskiego, który przechwycił piłkę zagraną do Surdykowskiego.

4'

Na razie trwa "badanie przeciwnika" z obu stron.

3'

Pierwsza niezła akcja Arki. Z lewej strony dogrywał Radzewicz, piłka przeleciała na drugą stronę boiska. Tam był Kuklis, który zagrał w pole karne, ale na spalonym Tomasik.

1'

Zaczynamy! Od środka piłkarze Arki.

15:21

Ławka rezerwowych Arki: Michał Szromnik, Wallace Benevente, Marcin Bochenek, Patryk Jędrzejowski, Jakub Kowalski, Charles Nwaogu, Piotr Kasperkiewicz.

15:20

Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Tomasz Wełna, Marcin Stańczyk Piotr Głowacki, Patryk Koziara, Daniel Dybiec, Michał Zapaśnik.

15:14

Niestety w Ząbkach nie zobaczymy kibiców Arki, którzy zostali ukarani zakazem wyjazdowym na dwa mecze - z Dolcanem i Bogdanką.

15:07

- Dwie wygrane z rzędu, to jeszcze póki, co żadna passa. Jesteśmy pewni siebie i znamy swoje umiejętności, ale nie możemy na tym poprzestać. Musimy dalej grać swoje i zdobywać cenne punkty - mówi przed spotkaniem Robert Podoliński, szkoleniowiec Dolcanu.