Kibice Zawiszy Bydgoszcz w Łęcznej

18:52

Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

94'

Koniec meczu! Bogdanka ogrywa Zawiszę i wyprzedza bydgoszczan w tabeli. Piękny mecz, trzy karne, mnóstwo emocji. Ciekawe widowisko w Łęcznej.

94'

Zmiana w Bogdance. Schodzi bohater meczu Nikitović, w jego miejsce Tymosiak. Kapitan żegnany gromkimi brawami.

93'

Żółta kartka dla Skrzyńskiego za faul na Paluchowskim.

93'

Kapitan Bogdanki tym razem przestrzelił! Nadal 4:2. Była szansa na hat-tricka!

92'

Kolejny karny! Niesamowite! Paluchowski faulowany w polu karnym. Po raz kolejny Nikitović.

91'

Nikitović pewnie egzekwuje jedenastkę! 4:2!

90'

Rzut karny dla Bogdanki! Oziemczuk przewracany w polu karnym Zawiszy. Do piłki, jak zwykle, podchodzi Nikitović.

88'

Żółty kartonik dla Borovicanina.

87'

Piękna akcja Renusza na lewej stronie. Pomocnik dośrodkował w pole karne, obrońcy jednak wybijają piłkę.

86'

Zmiana w Zawiszy: z boiska schodzi Jankowski, za niego Mateusz Mąka.

84'

Zmiana w Bogdance: schodzi Pesir, w jego miejsce Oziemczuk.

83'

Piłkarze Bogdanki kontynuowali grę, gdy jeden z zawodników Zawiszy leżał na boisku. Sędzia nie przerwał gry, Bogdanka to wykorzystała.

81'

Gol dla Bogdanki! Wspaniałe uderzenie Łuczaka z 25. metrów. Pomocnik trafił z woleja. Strzał nie do obrony, bramka stadiony świata! 3:2.

80'

Remis nie interesuje tutaj żadnej ze stron. Widać to na boisku, nikt nie kalkuluje, oba zespoły walczą o zwycięstwo.

78'

Niewykorzystana okazja Bogdanki. Hermann z prawej strony dośrodkowuje do Paluchowskiego. Napastnik nie potrafił jednak opanować piłki.

75'

Żółta kartka dla Kukola.

74'

Efektowna akcja gospodarzy. Renusz wykłada piłkę w polu karnym Łuczakowi, ale ten uderza słabo i wprost w bramkarza Zawiszy.

73'

Zmiana w Zawiszy: z boiska schodzi Leśniewski, na murawie pojawia się Masłowski.

71'

Świetne uderzenie Paluchowskiego głową jeszcze lepiej broni Witan. Piłka zmierzała wprost w okienko bramki Zawiszy.

70'

Po uderzeniu Łuczaka z rzutu rożnego piłka minimalnie mija bramkę Witana. Było blisko.

69'

Żółta kartka dla Jankowskiego.

68'

Gol dla gości! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki Prusaka trafia Paweł Oleksy. 2:2!

66'

Zmiana w Bogdance: schodzi Zuber, za niego pojawia się Piotr Hermann.

66'

Żółta kartka dla Ilków-Gołębia również za dyskusje.

65'

Żółta kartka za dyskusje dla Pielorza.

64'

Zmiana u gości: schodzi Błąd, w jego miejsce Vladimir Kukol.

62'

Żółta kartka dla Gevorgyana.

61'

Kapitan Bogdanki pewnie wykorzystuje karnego. 2:1!

61'

Rzut karny dla gospodarzy! Paluchowski przewrócił się w polu karnym, kontrowersyjna sytuacja. Nikitović podchodzi do wykonania jedenastki.

55'

Adrian Błąd wychodzi sam na sam z Prusakiem. Bramkarz Bogdanki wyczekał do końca i nie dał się pokonać pomocnikowi Zawiszy. Stu - procentowa sytuacja gości!

52'

Dobra sytuacja Zawiszy. Błąd wyłożył piłkę Gevorgyanowi, ale ten przegrywa w starciu z Prusakiem.

51'

Pomocnik uderza w światło bramki, ale za słabo. Pruska pewnie broni ten strzał.

50'

Rzut wolny dla gości z 20. metrów. Do piłki podchodzi Gevorgyan.

49'

Rzut rożny dla Zawiszy. Wykonawcą Błąd.

48'

Renusz zszeddł z prawej strony do środka i oddał strzał prawą nogą. Bramkarz Zawiszy nie miał z tym uderzeniem problemów.

45'

Rozpoczynają gospodarze.

46'

Koniec pierwszej połowy. Mamy remis 1:1. Mecz nadal nie rozstrzygnięty, czekamy na drugą część spotkania.

45'

Zuber schodzi z prawej strony do środka i oddaje strzał z lewej nogi. Słabe uderzenie znacznie mija bramkę Witana.

44'

Do dobrej sytuacji strzeleckiej dochodzi Leśniewski. Pomocnik uderza jednak wprost w bramkarza Bogdanki.

43'

Prusak dobrze wyłapuje dośrodkowanie z kornera.

42'

Dynamiczne wejście Hrymowicza. Rzut rożny dla Zawiszy.

39'

Żółta kartka dla Zubera. Pomocnik wyraźnie symulował przed polem karnym gości.

37'

Pomocnik Bogdanki już wrócił na boisko. Gramy dalej.

37'

No boisku leży Michał Zuber, który ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Zawiszy.

33'

Dośrodkowanie Łuczaka mija wszystkich w polu karnym i wychodzi na aut.

33'

Rzut wolny dla Bogdanki na wysokości pola karnego.

29'

Zrobiło nam się niezłe widowisko!

29'

Obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowaniem Łuczaka.

28'

Dynamiczna akcja Renusza na lewej stronie. Wybijają obrońcy, rzut rożny.

26'

Błyskawiczna odpowiedź Bogdanki. Po prostopadłym podaniu do sytuacji sam na sam dochodzi Michał Zuber i posyła piłkę obok bezradnego bramkarza Zawiszy. 1:1!

25'

Gol dla Zawiszy! Dobra akcja w polu karnym Pawła Oleksego, który dośrodkował do Ilków - Gołębia. Ten uderza nie do obrony. 1:0.

22'

Michał Renusz płasko dośrodkowywał w pole karne. Piłka minęła wszystkich zawodników i wyszła w aut.

19'

Dobra akcja Bogdanki. Pesir dobrze zagrał do Paluchowskiego. Były legionista uderzał z woleja, ale bardzo niecelnie.

17'

Jak do tej pory żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji podbramkowej.

16'

Strzelał Adrian Błąd, ale piłka w znacznej odległości minęła bramkę Bogdanki.

13'

Dośrodkowanie Łuczaka z rzutu wolnego na głowę Pielorza, ten jednak wysoko nad bramką.

13'

Piłkarze Zawiszy próbują grać długimi podaniami. Jak na razie bezskutecznie.

9'

Mamy okres nudniejszej gry, oba zespoły grają nieco zachowawczo.

7'

Gra toczy się na połowie GKS-u.

6'

Goście zbliżają się do bramki Bogdanki.

3'

Obie drużyny są wyraźnie zmotywowane. Nikt nie odpuszcza.

2'

Przy piłce goście z Bydgoszczy.

17:02

Zaczynamy!

17:01

Nareszcie na stadionie Bogdanki słychać doping, z tym, że... dla drużyny gości.

17:01

Veljko Nikitović zostaje nagrodzony przed spotkaniem z okazji 100. meczu w barwach Bogdanki.

16:59

Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę.

16:51

Jesienią w Bydgoszczy, po pasjonującym starciu 3:2 wygrali gospodarze. Czy łęcznianie zrewanżują się Zawiszy za tą porażkę? Odpowiedź poznamy już za chwilę.

16:50

Po raz pierwszy w tym roku na stadionie w Łęcznej obecni są kibice przyjezdni.

16:48

Wśród bydgoszczan niezdolni do gry są Mateusz Skowroński, Patryk Cuper, Michał Markowski, a także Paweł Zawistowski.

16:47

Przeciwko Zawiszy nie będzie mogło zagrać aż pięciu zawodników. Za nadmiar żółtych kartek pauzować będą Radosław Bartoszewicz, Mateusz Pielach i Nildo. Ponadto kontuzjowany jest El Mehdi Sidhy, a Ivan Garcia Labrado nadal nie jest zgłoszony do gry.

16:45

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Mariusz Korzeb. Asystować mu będą Krzysztof Nejman i Kamil Wójcik. Arbitrem technicznym jest dziś Tomasz Krawczyk.

16:43

Bogdanka Łęczna zajmuje 5 miejsce w tabeli z 40 punktami na koncie. Zawisza jest na 4 pozycji, a jej dotychczasowy dorobek to 43 punkty. Jest to więc mecz z serii "o 6 punktów".

16:41

Obie drużyny dzieli w tabeli jedna pozycja i każda z nich ma aspiracje awansu, w dodatku i jedni i drudzy chcą poprawić sobie nastroje po poprzedniej serii spotkań, w której wypadli poniżej oczekiwań.

16:39

A oto ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz: Peykov, Drzymont, Kukol, Mąka, Masłowski, Stefańczyk, Strąk.