Koniec meczu. Dolcan wygrywa na wyjeździe z Wisłą 1:2. Dziękujemy za uwagę.

Drugą żółtą i czerwoną kartką został ukarany Grzegorz Piesio. Dolcan w dziesiątkę.

88'

Za strzelca dwóch goli dla Dolcanu Tataja wchodzi Michał Zapaśnik.

86'

Nafciarze cały czas dominują na boisku. Dolcan mądrze się broni. Czy piłkarze z Ząbek dowiozą zwycięstwo do końca?

84'

Piesio ukarany żółtą kartką.

81'

Coraz większa przewaga gospodarzy. Nafciarze nie potrafią jednak stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

79'

Żółtą kartką ukarany Zembrowski.

78'

Wisła Płock w natarciu. Dośrodkowanie płocczan wybite przez Świerblewskiego.

75'

Składną akcję z kontrataku przeprowadzili gracze z Ząbek. Na uderzenie zdecydował się strzelec dwóch bramek Maciej Tataj. Strzał obok bramki.

73'

Piłkarze Dolcanu cofnęli się i czekają głównie na okazje z kontrataku. Czy piłkarze Wisły zdołają strzelic wyrównującą bramkę?

73'

Za Chwastka na boisku pojawia się Koziara.

70'

Wreszcie dobra akcja Nafciarzy. Ricardinho szukał szczęścia strzałem z dystansu. Minimalnie ponad bramką.

65'

Mimo starań piłkarze Wisły Płock nie mogą skonstruować dobrej akcji.

64'

Faulowany był Jakubik 20 metrów od bramki.

61'

Kolejna akcja Dolcanu. Po dośrodkowaniu niebezpieczeństwo zażegnane przez stoperów Wisły.

58'

Joao Paolo Daniel za Bilińskiego

56'

Ależ to była bramka dla Dolcanu. Maciej Tataj zdobywa gola po znakomitym strzale przewrotką. Peskovic musiał po raz drugi w tym spotkaniu wyciągać piłkę z siatki.

56'

GOOOLLLL!!!

54'

Znakomita okazja dla gości. Strzelał po podaniu Piesia Tataj i poprzeczka.

53'

Żółtą kartką ukarany Kamil Biliński.

51'

Znakomita okazja Dolcanu. Tataj lobuje bramkarza Wisły jednak minimalnie niecelnie.

49'

Ależ to była bramka!!! Strzał Kamila Bilińskiego tuż pod poprzeczką bramki Dolcanu. I mamy 1:1.

49'

GOOOLLL!!!!

48'

W natarciu goście. Akcja Roberta Chwastka, zawodnik Dolcanu podaje w "szesnastkę". Jego zagranie wybijają obrońcy Nafciarzy.

46'

Za Jakubowskiego na placu gry pojawia się Petasz.

46'

Zaczynamy II połowę spotkania.

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy goście prowadzą jedną bramką.

43'

Kontrę gości wyprowadzał dynamicznie Robert Chwastek jednak pewnie zatrzymany przez stopera gospodarzy.

41'

Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podszedł Maciej Tataj i pewnym strzałem pokonał Peskovica.

41'

GOOOLLL!!! Tataj z karnego i 1:0 dla Dolcanu.

40'

Będzie rzut karny dla Dolcanu!!!

39'

Dobra okazja dla piłkarzy Dolcanu, zza pola karneo uderzał Maciej Tataj. Strzał napastnika Dolcanu pewnie broni Peskovic.

37'

Akcja gości. Dośrodkowanie Grzegorza Piesio jednak niecelne. Aut dla Wisły.

34'

Pierwsza zmiana u gości. Za Chylaszka wchodzi Świerblewski.

34'

Dośrodkowanie Matara Gueye i udana interwencja Tomka Ciesielskiego.

31'

W odpowiedzi akcja gospodarzy. Świetna indywidualna akcja Ricardinho, który strzela z 7 metrów jednak kapitalnie interweniuje Rafał Leszczyński.

29'

Ależ to była okazja dla gości. Kontratak gości, Tataj wyprzedza Nadolskiego i uderza w słupek!!!

28'

Strzał napastnika gospodarzy Mosarta paruje na rzut rożny Leszczyński.

26'

Groźna akcja Nafciarzy. Jaroń zagrywa do aktywnego dzisiaj Hiszpańskiego, jednak minimalnie nicelnie.

24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego kompletnie niudane. Kontrę wyprowadzili gospodarze, ale została ona zatrzymana przez Piotra Bazlera.

23'

Dolcan będzie wykonywał rzut wolny z wysokości pola karnego.

20'

Swojej szansy strzałem z dystansu szukał Kamil ostał jednak zablokowany przez defensorów Dolcanu.

19'

W tym fragmencie gry mecz rozgrywa się głównie w środku pola. Wiele niedokładnych zagrań z obu stron.

18'

dystansu uderzał Grzegorz Piesio. Strzał pewnie łapie Boris Peskovic.

16'

Z prawej strony dośrodkował Hiszpański jednak Mosart nie zdołał dojść do tego zagrania.

12'

Dobra akcja gospodarzy. Niecelny strzał Fabiana Hiszpańskiego z zza pola karnego.

11'

Za faul od tyłu żółtą kartką ukarany został Chylaszek.

10'

W odpowiedzi Dolcan wywalczył rzut wolny pod polem karnym gospodarzy. Z wrzutką Chylaszka poradzili sobie jednak obrońcy.

9'

Świetna indywidualna akcja Ricardinho, który mija dwóch zawodników Dolcanu i strzał jednak ponad bramką Leszczyńskiego

7'

Dolcan przeprowadził składną akcję lewym skrzydłem, nie zakończoną jednak dośrodkowaniem.

6'

Po rzucie wolnym z 20 metrów gracze Dolcanu nie stworzyli zagrożenia pod bramką Peskovica.

5'

Żółta kartka za faul dla Ariela Jakubowskiego.

3'

W odpowiedzi akcja Dolcanu, ale po zagraniu Chwastka kończy się jedynie na strachu. Od bramki Peskovic.

1'

Nafciarze przeprowadzili pierwszą akcję spotkanie, jednak od bramki rozpocznie bramkarz gości.

1'

Zaczynamy mecz!!!

16:00

Na boisku pojawiają się piłkarze obu zespołów . Za moment zacznie się spotkanie.

15:56

Zawodnicy gości prowadzeni przez Roberta Podolińskiego bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach. Dolcan na obcym terenie wygrywał 3 razy, a więc tyle samo co będąca wiceliderem, Pogoń Szczecin.

15:51

Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów: Wisła Płock:Krzysztof Kaminski, Adrian Bieńkowski, Daniel, Patryk Kamiński, Piotr Petasz, Michał Rutkowski, Łukasz Sekulski Dolcan Ząbki:Patryk Koziara, Piotr Głowacki, Daniel Dybiec, Marcin Stańczyk, Damian Świerblewski, Michał Zapaśnik

15:39

Jesienią z Ząbkach lepsza okazała się Wisła, która wygrała 2:1, w czym pomogła czerwona kartka dla jednego z zawodników gospodarzy. Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że 2 lata temu Dolcan właśnie kosztem Nafciarzy utrzymał się w 1. lidze.

15:38

Zapraszamy na relację z meczu 25. kolejki pierwszej ligi pomiędzy Wisłą Płock i Dolcanem Ząbki