Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
90'

Koniec meczu. Arka Gdynia remisuje z Flotą Świnoujście 1-1. Bramki w dzisiejszym meczu strzelali Ensar Arifović dla Floty oraz Janusz Surdykowski dla zespołu Arki. Dziękujemy za uwagę!

90'

Bartosz Flis pada w polu karnym, a sędzia Krztoń zamiast wskazać na wapno nakazuje kontynuować grę. Ależ błąd arbitra z Olsztyna! Ewidentny rzut karny dla Arki!

90'

Sędzia Wojciech Krztoń dolicza do regulaminowego czasu gry trzy minuty.

88'

GGGOOOLLL!! Mamy wyrównanie! Dośrodkowanie Kowalskiego, do piłki dochodzi Surdykowski, którego strzał broni Melon. Do odbitej piłki dochodzi Tomasik odgrywa do Surdykowskiego, a ten za drugim razem się nie myli i doprowadza do wyrównania. Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-1.

85'

Ostatnia zmiana w zespole Floty. W miejsce strzelca jedynej jak narazie bramki Ensara Arifovicia trener Krzysztof Pawlak posyła do gry Pawła Bieleckiego.

83'

Kibice w Gdyni po mału opuszczają Stadion Miejski. Arka Gdynia dzisiaj to cytując Wojciecha Pawłowskiego z Lechii Gdańsk zespół czwartoligowy, choć mamy wątpliwości czy w obecnej dyspozycji i w czwartej lidze by sobie poradzili.

82'

GGGGOOOOLLL!!! Krzysztof Bodziony dośrodkowuje w pole karne Arki, a były piłkarz żółto-niebieskich Ensar Arifović wyprowadza Flotę Świnoujście na prowadzenie. Arka Gdynia - Flota Świnoujście 0-1.

79'

Im bliżej końca spotkania tym poziom i tempo gry spada. Arka Gdynia to zupełnie inny zespół niż ten, który oglądalismy w minioną środę w Warszawie.

77'

Druga zmiana w zespole gości ze Świnoujścia. W miejsce Jasińskiego na boisku pojawia się Kieruzel.

75'

Z dystansu uderzał Bochenek.

72'

Piłkarzem meczu bezapelacyjnie zostaje mimo trwającego spotkania Wojciech Krztoń... olsztyńska szkoła sędziowania.

69'

Ostatnia zmiana w Arce. Za słabo grającego Charlesa Nwaogu do gry Petr Nemec wysyła Janusza Surdykowskiego.

67'

Bodziony faulowany w środkowej strefie boiska, zaś sędzia Krztoń pokazuje żółtą kartkę Udareviciowi, który kartonik otrzymał za grę na czas.

65'

Zmiana w zespole Floty. W miejsce Bartosza Śpiączki na boisko wchodzi Wojciech Okińczyc.

64'

Druga zmiana w zespole Arki. Jakub Kowalski zastępuje na placu gry Marcina Radzewicza.

62'

Pierwsza od dawna próba Floty, ale rajd lewą stroną boiska Ostalczyka kończy się na dobrej interwencji Szlagi.

60'

Kolejny rzut rożny i po raz kolejny groźnie pod bramką Floty. Tym razem po dośrodkowaniu Kowalskiego szansę na zdobycie bramki miał Perez.

58'

Piotr Kuklis pada przed polem karnym, a sędzia Krztoń dyktuje rzut wolny bezpośredni. Do piłki podchodzi sam poszkodowany, którego strzał z szesnastego metra trafia w mur ustawiony z piłkarzy Floty.

56'

Rzut rożny dla Arki. Tomasik dośrodkowuje piłkę i tutaj po kolei. Strzela Pruchnik broni głową Zalepa, dobija Perez broni Melon, strzela Bochenek broni Jasiński, dobija jeszcze Kuklis, ale tym razem już nad bramką bramkarza Floty.

54'

Jarun podaje piłkę do Śpiączki, a ten zdaniem arbitra znajdował się na pozycji spalony. Szkoda tylko, że Jarun to piłkarz Arki, zaś Śpiączka to napastnik Floty.

52'

Żółta kartka dla Radosława Pruchnika pokazuje jak słaby występ zalicza dzisiaj pomocnik Arki.

50'

Śpiączka opuszcza boisko po tym jak... wywrócił sie na murawie. O dziwo potrzebna będzie interwencja lekarza!

48'

Pierwszy rzut rożny w drugiej części meczu wykonuje Arka. Do dośrodkowania Tomasika dochodzi Bochenek, którego strzał minimalnie mija bramkę Melona.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania Arka Gdynia - Flota Świnoujście. W obydwu drużynach nie licząc wymuszonej zmiany Sławomira Mazurkiewicza bez roszad w składach.

45'

Koniec pierwszej części spotkania, w którym to Arka Gdynia po słabej grze remisuje z równie słabą Flotą Świnoujście 0-0. Kilka sekund przed gwizdkiem szczęścia w strzale z dystansu szukał Arifović, który nie trafił jednak w światło bramki. Arka Gdynia - Flota Świnoujście 0-0.

43'

Stały fragment gry dla Arki, piłkę na bramkę Melona uderzał Tomasik, którego strzał przeszedł tuż obok lewego słupka bramki Floty.

41'

Marek Niewiada powstrzymuje szarżującego Piotra Kuklisa przed polem karnym Floty za co sędzia Wojciech Krztoń pokazuje żółtą kartkę.

39'

Kolejny strzał z dystansu tym razem w wykonaniu Jarzębowskiego, który od zejścia Mazurkiewicza pełni funkcję kapitana zespołu Arki.

38'

Z dystansu kolanem uderzał Kuklis, od którego odbiła się piłka wybijana przez Udarevicia.

36'

Opałacz zagrywa piłkę ręką. Do ustawionej futbolówki podchodzi Tomasik, dośrodkowuje ale bez sytuacji dla Arki. Po chwili kontratak Floty, goście wychodzą w sytuacji trzech na jednego, ale podanie Arifovicia do Bodzionego okazuje się zbyt mocne i piłka wraca w posiadanie Arki.

32'

Strzał Radzewicza zza pola karnego Melon wybija na rzut rożny.

30'

Pierwsza zmiana w zespole Arki. W miejsce kontuzjowanego Sławomira Mazurkiewicza na placu gry pojawia się Wallace Benevente.

28'

Flota na boisku przypomina tą Marynarki Wojennej RP... w stanie rozkładu. Piłkarze obydwu drużyn dostosowali się do swojego poziomu tj. piłkarskiej mizerności. Ataku lewą stroną boiska próbował Radzewicz, który stracił piłkę po niecelnym podaniu do Tomasika.

26'

Piłkarze swoje, a sędzia Krztoń... swoje. Dziwny mecz oglądamy w Gdyni, gdzie to co dzieje się na murawie z piłką ma niewiele wspólnego.

24'

Ty do mnie, ja do Ciebie pomyśleli piłkarze Arki, którzy zamiast strzelać po rzucie rożnym postanowili rozgrywać piłkę w polu karnym Floty.

22'

Kabaretu ciąg dalszy. Kuklis pada faulowany w środkowej strefie boiska, wstaje, chwyta piłkę w ręce, zaś sędzia odgwizduje zagranie ręką. W końcu gra się na gwizdek sędziego...

20'

Dziwna sytuacja w Gdyni. Jarzębowski zderzył się z Jasińskim. Piłkarze zatrzymali się, ale sędzia nakazał kontynuować grę. Oglądamy bardzo słabe spotkanie okraszone licznymi błędami sędziego Krztonia.

18'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Bartosz Śpiączka fauluje Sławomira Mazurkiewicza, który w asyście lekarza opuszcza boiska.

16'

Dobre uderzenie z dystansu Bodzionego, ale obok bramki Szlagi.

14'

Dobra indywidualna akcja Flisa. 21-latek mija Jasińskiego, podaje w kierunku Pruchnika, którego strzał trafia wprost w plecy Udarevicia. Po chwili do strzału dochodzi Nwaogu, który zamiast do siatki uderzył w kierunku dachu gdyńskiego obiektu.

12'

Arka atakuje lewą stroną boiska, piłkę w pole karne dośrodkowuje Tomasik i gospodarze wznowią grę z rzutu rożnego.

10'

Fatalny błąd Szlagi. Piłkę w kierunku bramkarza Arki zagrywał Tomasik i tylko szczęście pozwoliło gdynianom uniknąć utraty bramki, bowiem golkiper żółto-niebieskich w piłkę nie trafił.

9'

Atak gości ze Świnoujścia. Na bramkę Szlagi uderzał Jasiński, ale niecelnie.

7'

Fatalne dośrodkowanie Pruchnika z rzutu wolnego, który piłką szukał chmur na niebie, a nie kolegów z zespołu w polu karnym Floty.

5'

Kontratak Arki. Piłkę w środku pola rozgrywa Kukli, podaje do Tomasika, a ten traci ją na rzecz zawodników Floty.

4'

Na stadionie w Gdyni pojawiła się mała grupa kibiców Floty, zaś na boisku ataku prawą stroną boiska próbował Tomasz Ostalczyk, którego dobrą interwencją powstrzymał Marcin Bochenek.

2'

Rzut wolny dla Arki Gdynia. Piłkę w pole karne Floty dośrodkowuje Piotr Tomasik, piłkę na krótki słupek przedłuża Sławomir Mazurkiewicz, ale tam na futbolówkę czekają już obrońcy Floty, którzy wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego.

1'

Zaczynamy! Arka Gdynia - Flota Świnoujście. Mecz sentymentalny, mecz o sześć punktów dla Arki! Niech wygra lepszy!

17:26

Piłkarze wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego w Gdyni. Piłkarze Arki na żółto-niebiesko, zaś goście ze Świnoujścia ubrani są w biało-niebieskie trykoty. Za chwilę początek spotkania Arka Gdynia - Flota Świnoujście.

17:26

Wojciechowi Krztoniowi, który poprowadzi dzisiejsze spotkanie asystować będą Krzysztof Sieradzki oraz Michał Pereszczanko. Sędzią technicznym meczu Arka Gdynia - Flota Świnoujście będzie Paweł Brzeziński, obserwatorem z ramienia PZPN Jan Kuć, zaś delegatem Krzysztof Grochocki.

17:25

Piłkarze udali się już do szatni, aby przygotować się do dzisiejszego spotkania. Na trybunach około 5 000 fanów Arki Gdynia, zaś w sektorze gości pustka. Do rozpoczęcia meczu pozostało pięć minut.

17:05

Znamy już składy obydwu drużyn. Na ławce rezerwowych Floty zaś znaleźli się: Paweł Waśków, Paweł Bielecki, Wojciech Okińczyc, Salamon Mawo oraz Piotr Kieruzel. Poza składem, ale w meczowej osiemnastce Arki znaleźli się za to: Michał Szromik, Benevente Perez, Bartłomiej Niedziela, Jakub Kowalski, Patryk Jędrzejowski, Piotr Kasperkiewicz oraz Janusz Surdykowski. Początek spotkania już za niecałe pół godziny.

16:39

Kibice gdyńskiej Arki z biegiem czasu pojawiają się na miejskim obiekcie wyczekując spotkania ich piłkarzy z drużyną Floty Świnoujście. Ładna, słoneczna pogoda powinna zachęcić wszystkich sympatyków piłki w Gdyni do przyjścia na żółto-niebieski obiekt. Początek spotkania już za niespełna godzinę.

16:36

W maju ubiegłego roku około dwóch tysięcy potencjalnych dawców zarejestrowało się w Gdyni podczas Dnia Dawcy Szpiku. Także podczas dzisiejszego meczu Arki z Flotą, Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki i projekt "Kibice Razem Arka Gdynia", w porozumieniu z Fundacją DKMS organizują Dzień Dawcy, podczas którego będzie można zarejestrować się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Akcja odbywa się ponownie w ramach wsparcia dla chorego na białaczkę Macieja Bukowskiego – kibica i długoletniego sponsora gdyńskiej Arki. Stanowiska dla dawców przygotowane czekają przed stadionem GOSiR, na placu od strony ul. Małokackiej (wejście na trybuny Górka oraz Tory). Wszystkie osoby chcące wesprzeć akcję i zarejestrować się w bazie DKMS serdecznie zapraszamy! Jeżeli ktoś z Was wybiera się jeszcze na spotkanie Arki z Flotą, lub też będzie przechodził obok Stadionu Miejskiego w Gdyni - serdecznie zapraszamy do pomocy!

16:31

W spotkaniu rozgrywanym jesienią w Świnoujściu to Flota była lepszym zespołem pokonując Arkę 1-0. Asystę przy bramce Krzysztofa Bodzionego zaliczył wówczas Piotr Tomasik, który podczas wczorajszej konferencji prasowej wyrażał nadzieję, aby wiosną w walce o T-Mobile Ekstraklasę Arce tych trzech punktów nie zabrakło. Czy i tak będzie? Czekamy na Wasze komentarze! Kto Waszym zdaniem zwycięży w starciu Arki z Flotą?

16:27

Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się sentymentalne spotkanie pierwszej ligi. Dlaczego sentymentalne? A to dlatego, iż blisko połowa piłkarzy stanowiących o sile Arki w tym lub poprzednim sezonie występowała jeszcze w zespole Floty. To samo tyczy się trenera Petra Nemeca, który jeszcze rok temu bliski był uzyskania T-Mobile Ekstraklasy dla klubu ze Świnoujścia. Czy i tak będzie w Gdyni z jednak lepszym skutkiem i na wiosnę Arka zagra w Ekstraklasie? Zapraszamy na relację live ze spotkania Arki Gdynia z Flotą Świnoujście. Na mecz o być lub nie być dla Arki w walce o miejsce wśród piłkarskiej elity.