Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
21:13

Radość niecieczan na murawie stadionu w Szczecinie. Kibice Pogoni zniesmaczeni opuszczają stadion. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i zapraszamy na kolejne emocje w pierwszej lidze już jutro.

95'

Jeszcze Termalika pod polem karnym Pogoni i sędzia nie ma wyboru i kończy spotkanie. Mimo przygniatającej przewagi w końcówce, Pogoń nie zdołała zdobyć nawet bramki. Termalika zostaje wiceliderem i do Portowców traci już tylko punkt!

94'

Jeszcze Edi wrzucał z rzutu wolnego, ale za mocno. A tymczasem upłynęły 4 minuty doliczone.

94'

Ostatnia zmiana w meczu. Drozdowicz prosił o zmianę i teraz schodzi z boiska. Za niego Łukasz Szczoczarz.

93'

Jeszcze żółta kartka dla Trafarskiego, ale cenne minuty płyną.

92'

Piłkarze Termaliki zamknięci we własnym polu karnym. Kapitalną obroną popisuje się znowu Nowak!

91'

Kolejna wyborna szansa, jednak Frączczak na prawej stronie wywalczył tylko rzut rożny.

90'

Cztery minuty doliczone do czasu gry.

90'

Mateusz Kowalski wchodzi na boisko za Szałęgę.

89'

Kolejna okazja Pogoni, która teraz nie opuszcza połowy Termaliki. Tym razem szczęścia zabrakło Kolędowiczowi. A Pogoni zabraknie chyba czasu by odwrócić losy meczu!

89'

Edi uderzył ładnie nad murem i poprzeczka! Ależ pecha ma dziś Pogoń!

88'

Okazja dla Pogoni z rzutu wolnego po faulu przed polem karnym. Edi przy piłce.

86'

Budka ładnie wrzucił w pole karne, tam piłkę przyjął Akahoshi, ale nie zdołał oddać strzału.

83'

Pogoń jeszcze próbuje. Po zagraniu Djousse i próbie dośrodkowania Budki sprawę wyjaśniają jednak defensorzy gości.

82'

Termalica przeprowadza pierwszą zmianę. Za Barana wchodzi Trafarski.

79'

Dobra okazja dla Pogoni. Rzut wolny na wysokości pola karnego. Piłkę pewnie wypiąstkował Nowak.

76'

Golla za bezproduktywnego dziś Szałka. Jest to debiut tego zawodnika w barwach Pogoni

71'

Termalica znalazła prostą receptę na Portowców. Wysoki agresywny pressing wystarczy by zdezorganizować grę gospodarzy.

66'

Kontrowersyjna sytuacja. Strzał Ediego odbił się od poprzeczki i spadł w okolicy linii bramkowej. Piłkę wybili goście i sędzia przyznał rzut rożny Portowcom.

64'

Djousse za zmęczonego Sotirovica

63'

W polu karnym faulowany Jakub Czerwiński.

60'

Pietruszka dośrodkował z końcowej linii na głowę Frączczaka, lecz strzał tego ostatniego wysoko ponad bramką.

59'

Uderzenie Pietruszki z trzydziestego metra prosto w Sebastiana Nowaka

58'

Kibice w Szczecinie zaczynają się niecierpliwić. Z taką grą będzie Portowców czeka walka o awans do ostatniej kolejki.

57'

Po dośrodkowaniu Ediego w polu karnym upadł Frączczak, lecz sędzia słusznie nie zareagował.

55'

Frączczak za Rogalskiego. Ofensywna zmiana trenera Sasala, który nie ma już nic do stracenia.

54'

Edi świetnie dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła, a w polu karnym Hernaniemu zabrakło dosłowanie centymetrów, aby zmienić lot piłki i zaskoczyć Nowaka.

51'

Pogoń rusza do ataków. Arkadiusz Baran nieprzepisowo powstrzymuje akcję Portowców i jest żółta kartka.

50'

Niesamowity błąd Emila Nolla, który nie trafił w piłkę, która długa wisiała w powietrzu. Wykorzystał to Drozdowicz, który zagarnął piłkę, wyszedł sam na sam i huknął w krótki róg nie do obrony. Piękna bramka napastnika z Niecieczy.

49'

Emil Drozdowicz i gol! 2:0 dla Termalici!

48'

Termalica dłużej utrzymała się przy piłce na połowie rywali, piłkę w końcu dostał Krzysztof Lipecki i z 18 metrów strzelił niecelnie.

46'

Murawa odśnieżona, na boisku pomarańczowa piłka i zaczynamy drugą połowę!

47'

Słabe spotkanie w Szczecinie. Nieporadna i niedokładna Pogoń kontra Termalika, która po strzeleniu bramki cofnęła się na własną połowę wyczekując na kontrę. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ciekawsze spotkanie.

45'

Dla Ediego taka pozycja to prawie jak rzut karny. Idealny strzał pod poprzeczkę z trudem obroniony przez Nowaka.

45'

Rzut wolny dla Pogoni siedemnaście metrów od bramki Nowaka

45'

2 minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Nad Szczecinem śnieżyca.

42'

W końcówce ubudziła się Pogoń. Z linii bramkowej piłkę wybił Nowak po strzale Ediego. Dobitka Akahoshiego obok bramki.

40'

Dwie bardzo groźne sytuacja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Kolendowicza spojenie trafił Budka. Chwilę później z najbliższej odległości nie trafił Sotirovic.

39'

Groźny strzał Pawlusińskiego z problemami wybity przez Janukiewicza na rzut rożny

38'

Głupie straty Portowców przed własnym polem karnym. Rogalski ukarany za próbę naprawienia swojego błędu. Wślizgiem próbował odebrać piłkę rywalowi lecz trafił w jego nogi.

37'

Groźne dośrodkowanie gości wybite przez Emila Nolla

35'

Rzut wolny dla gości na wysokości pola bramkowego Portowców

34'

Teatralny upadek Drozdowicza. Sędzia nie dał się jednak na to nabrać

32'

Sotirovic z piłką w polu karnym gości momentalnie obskoczony przez trzech piłkarzy Termaliki

31'

Termalika cofnęła się na własną połowę nieco zachowawczo gdyż piłkarze Pogoni nie spieszą się do ataków. Ciągłe straty w środku pola ulatwiają grę gościom

27'

Rzut rożny dla Portowców. Termalika ustawiła jednak w bramce autobus ściągając wszystkich piłkarzy do własnego pola karego.

26'

Dobry strzał Sotirovica z szesnastego metra minimalnie minął lewy słupek bramki gości.

25'

Nieudane dośrodkowanie Ediego po rzucie wolnym padło łupem Sebastiana Nowaka

24'

Portowcy próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Wysoki agresywny pressing gości skutecznie im to uniemożliwia.

23'

Kolejne długie podanie do Kolendowicza. Zbyt długie by nawet tak szybki zawodnik dobiegł do tej piłki.

21'

Widać brak koncepcji w grze portowców. Bo nie można nazwać długich piłek byle do przodu koncepcją.

19'

Drozdowicz z łatwością ograł Nolla, lecz jego strzał nieudany. Bez szans by zaskoczyć Janukiewicza

17'

Na boisku leży Maksymilian Rogalski. Portowcy wyraźnie zagubieni po stracie bramki

13'

Bramka dla gości! Pawlusiński idealnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym portowców!

12'

Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie Ediego wybite przez obrońców gości. Termalika podjęła nieudaną próbę wyjścia z kontrą.

11'

Dobra okazja dla gości. Po raz kolejny Szałęga dostał dobrą piłkę na jedenastym metrze. Jego strzał instynktownie wybronił Janukiewicz.

10'

Kolendowicz efektownie ograł na lewym skrzydle obrońcę gości. Po raz kolejny jego dośrodkowanie nie dotarło do kolegów z drużyny.

8'

Nie zaskakuje brak jakichkolwiek kibiców z Niecieczy. Nie pojawili się też żadni przedstawiciele prasy gości

6'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez Portowców zakończone zablokowanym strzałem Akahoshiego.

5'

Doskonała okazja Termaliki. Zupelnie nie pilnowany w polu karnym dostał idealne dośrodkowanie z prawej strony. Jego strzał z woleja minimalnie minął bramę Janukiewicza

4'

Odpowiedź portowców. Akcja Kolendowicza lewą stroną skończona łatwym do wychwycenia dośrodkowaniem

2'

Pierwsza akcja Termaliki prawą stroną kończy się stratą

1'

Rozpoczęli piłkarze Pogoni

19:12

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko przy akompaniamencie hymnu dumy pomorza.

19:11

Równolegle rozgrywane jest spotkanie w Bydgoszczy. Zawisza prowadzi z Flotą 2:0. Wynik ten nie pozostawia wyboru portowcom, którzy muszą wygrać te spotkanie by utrzymać przewagę nad grupą pościgową.

19:08

W ataku zamiast będącego w słabej formie Djousse zobaczymy Vuka Sotirovica. Natomiast przyjezdni na pewno odczują brak Jakuba Biskupa, który pechowo złamał rękę.

19:06

W ataku zamiast będącego w słabej formie Djousse zobaczymy Vuka Sotirovica.

19:06

W skłądzie Portowców brakuje jedynie pauzującego za kartki Petera Hricko. Trener Marcin Sasal przygotował nam kilka niespodzianek w składzie. Na boisku nie zobaczymy między innymi kapitana Portowców Bartosza Ławy oraz podstawowego do tej pory stopera Błażeja Radlera.

19:04

Witamy Państwa ze Szczecina gdzie przy niesprzyjającej aurze rozegrane zostanie spotkanie na szczycie. Pogoń podejmie Termalikę, która nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lidera pierwszej ligi.