Warta Poznańwarta
1 : 2
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
17:54

Sandecja po dość słabym meczu zdobywa trzy punkty w Poznaniu. Zwycięstwo gości jak najbardziej zasłużone, ale całe widowisko ciężko ocenić pozytywnie. Za uwagę dziękują państwu Piotr Bąk i Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

95'

Koniec meczu!

94'

Rzut rożny dla Warty, Radliński wędruje w pole karne gości!

93'

Reiss z rzutu wolnego trafia w mur.

91'

Na spalonym Aleksander.

90'

O cztery minuty przedłużona została druga połowa spotkania.

88'

Zmiana w drużynie gości: Szeliga w miejsce Woźniaka.

83'

Opuszcza boisko strzelec dwóch bramek Wiśniewski, zastępuje go Aleksander.

80'

I właśnie Janić ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

78'

Zmiana w zespole Sandecji: Janić zastępuje Trochima.

78'

Drugą żółtą kartką ukarany Jasiński, przez co środkowy obrońca Warty musi opuścić boisko.

75'

Kibice na meczu Warta - Sandecja Kibice gospodarzy nie mają powodów do radości.

75'

Bramka wpadła w dość kuriozalnej sytuacji. Wydawało się, że z akcji Sandecji już nic nie wyjdzie, a Wiśniewski zdołał nie tylko oddać skuteczny strzał. Trzeba przyznać, że w dzisiejszym meczu bramki padają z niczego.

73'

GOOOL!!! Sandecja ponownie obejmuje prowadzenie! Znów Bartosz Wiśniewski!

71'

Ostatnia zmiana w zespole Warty: Klatt w miejsce Giela.

69'

Widać chwila, w której padły obie bramki, była wyjątkiem potwierdzającym regułę. Z boiska znów wieje nudą.

66'

Lekki strzał Bereszyńskiego trafia wprost w stojącego na linii bramkowej Różalskiego.

63'

Kibice na meczu Warta - Sandecja W sektorze kibiców gości cały czas kilkudziesięciu kibiców.

63'

Widać piłkarze obu drużyn wysłuchali naszych narzekań na temat braku emocji w dzisiejszym meczu. Najpierw Wiśniewski oddał lekki, niesygnalizowany strzał z szesnastu metrów, który kompletnie zaskoczył Radlińskiego. Chwilę po wznowieniu gry bramkę zdobył Jakóbowski. Piłkę po jego strzale próbował wybić jeden z obrońców, a dobijał Bereszyński. Jednak to po strzale tego pierwszego piłka minęła linię bramkową.

58'

ALEŻ ODPOWIEDŹ WARTY!!! Michał Jakóbowski doprowadza do wyrównania!

57'

GOOOL! Sandecja obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki Bartosz Wiśniewski!

56'

Zmiana w Warcie: Foszmańczyk za Ngamayamę.

55'

Długi rajd Majkowskiego przerwany faulem przez Jakóbowskiego.

53'

Żółtą kartką za faul ukarany Jasiński.

51'

Początek drugiej połowy do złudzenia przypomina pierwszą część meczu, czyli bardzo nudne widowisko. Wygląda to trochę tak, jakby oba zespoły traktowały dzisiejszą potyczkę jak sparing, a nie mecz o punkty.

48'

Długie dośrodkowanie jednego z graczy gości, piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w zespole Warty: miejsce Ciarkowskiego zajął Bereszyński.

46'

Początek drugiej połowy.

16:54

Do przerwy w Poznaniu oglądany nudny mecz. Stroną przeważającą jest Sandecja, co jakiś czas atakująca rywala. Zrywy gości trwały jednak krótko, dużo częściej na boisku nie działo się kompletnie nic ciekawego. Może w drugiej połowie będzie więcej emocji.

47'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Kosznik wyłożył piłkę Reissowi, a ten uderza niecelnie.

40'

Po dośrodkowaniu Reissa z rzutu rożnego strzał Mysiaka blokuje... Sobieraj.

39'

Kąśliwe uderzenie Reissa z trudem broni Różalski.

35'

W ostatnich minutach zdecydowanie przeważa Sandecja. Podopieczni Roberta Moskala co chwilę próbują strzelać na bramkę Radlińskiego. Jak tak dalej pójdzie, to prędzej czy później goście obejmą prowadzenie.

33'

Wrzutka ze stałego fragmentu gry trafia na głowę Sobieraja, który wybija ją poza boisko.

32'

Po dośrodkowaniu Niechciała piłkę na rzut rożny wybija Jasiński.

31'

Po raz drugi próbował Trochim i znów górą bramkarz Warty.

30'

Po raz kolejny do wysiłku zmuszony bramkarz Warty, tym razem odbił piłkę po strzale Trochima..

30'

Strzał Majkowskiego w środek bramki, piłkę łapie Radliński.

29'

Kontratak Sandecji mógł się skończyć bardzo źle dla poznaniaków. Ostateczni ni to strzał, ni dośrodkowanie Woźniaka mija bramkę Radlińskiego.

28'

Podanie Reissa do Ngamayamy przechwycone przez Woźniaka.

25'

Chwila przestoju na boisku, gra toczy się w środku pola, a żaden z zespołów nie potrafi skonstruować skutecznej akcji.

23'

Kibice Warty Frekwencja na meczach Warty nie powala na kolana.

22'

Jakóbowski miał niezłą okazję do oddania strzału, ale zamiast tego próbował podawać do Ngamayamy. Zagranie kompletnie nieudane.

21'

I znów wrzutka Reissa, tym razem zakończona skuteczną interwencją Makucha.

20'

Po dośrodkowaniu Reissa niecelnie uderzał Jasiński.

19'

Uderzenie Ngamayamy dobrze broni Różalski, dobitka Jakóbowskiego odbija się od nóg rywali i wychodzi poza boisko

17'

Niecelne podanie Jakóbowskiego do Ngamayamy, piłka ląduje w rękach Różalskiego.

16'

Akcję Warty najpierw niepotrzebnie spowolnił Ngamayama, a później piłkę w dość prosty sposób stracił Mysiak.

15'

Kolejna próba w wykonaniu gości, tym razem po uderzeniu Gawęckiego skutecznie interweniował Radliński.

14'

Mocny strzał Wiśniewskiego, piłka mija jednak bramkę Warty.

12'

Brzydki faul Jakóbowskiego na Szczepańskim.

12'

Kibice Sandecji na meczu Warty W sektorze kibiców gości kilkudziesięciu fanów Sandecji.

11'

Kolejny rzut wolny dla Warty i ponownie zbyt głębokie dośrodkowanie Reissa. Coś nie wychodzą dziś stałe fragmenty gry byłemu zawodnikowi Lecha.

9'

Zbyt mocne prostopadłe podanie Ngamayamy do Giela, były zawodnik Ruchu Radzionków nie miał szans dojść do piłki.

8'

Kosznik faulował Trochima w środku pola, na razie obyło się bez kartek.

7'

Dośrodkowanie Ciarkowskiego z prawej strony i nieudany strzał Giela głową.

5'

Warta miała bardzo dobrą okazję z rzutu wolnego, jednak dośrodkowanie Piotra Reissa pozostawia wiele do życzenia

4'

Aut na wysokości pola karnego Warty, po którym atakować próbowała Sandecja. Akcja jednak nieudana, sytuację wyjaśnili obrońcy gospodarzy.

2'

Z rzutu wolnego z boku boiska dośrodkowywał Trochim. Nieudana wrzutka przerodziła się w strzał, który omal nie zaskoczył Radlińskiego. Bramkarz Warty zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

16:02

Początek meczu.

16:01

Wafel- kibiców gości jest około 30-40

16:00

Kibiców na stadionie niestety jak na lekarstwo...

15:59

Oba zespoły wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy!

15:55

Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Zlatohlavy, Leśniak, Szeliga, Petran, Janic, Aleksander.

15:54

Ławka rezerwowych Warty: Słowik, Otuszewski, Foszmańczyk, Bereszyński, Grzeszczyk, Klatt, Piceluk.

15:50

W pierwszym meczu obu ekip w tym sezonie Warta wygrała na wyjeździe z Sandecją 3:0

15:49

Dziesięć minut pozostało do rozpoczęcia meczu Warty Poznań z Sandecją Nowy Sącz. Ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu witają państwa Piotr Bąk i Wojciech Maćczak.