Koniec spotkania. Termalica wygrywa 1-0 i wraca na fotel vice lidera.

Gospodarze bronią się prawie całym zespołem.

92'

Sędzia doliczył 3. minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Spieszy się gościom. Kolejna akcja oskrzydlająca i kolejna dobra interwencja bramkarza Termalici.

87'

Dobra akcja Polonii. Z prawej strony dośrodkował WIlczyński, jednak wprost w ręce Nowaka.

84'

Na boisku melduje się również Trafarski, wchodzi w miejsce Rybskiego.

84'

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Mateusz Kowalski w miejsce Drozdowicza.

78'

Na lewą obronę wędruje Karol Piątek.

78'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Jarecki, który nabawił się urazu. Za niego Szczoczarz.

76'

Hermes fauluje, a musi uważać bo ma już na koncie żółtą kartkę

75'

Sporo dzieje się na stadionie w Niecieczy.

74'

Groźny strzał Mąki minimalnie obok słupka.

73'

Od razu groźnie strzelał Wojtków, ale dobrze broni Nowak.

72'

Ostatnia zmiana w zespole Polonii. Z boiska schodzi Paulista, w jego miejsce Wojtków.

72'

Żółta kartka dla Jareckiego.

70'

Mąka znalazł się w sytuacji "oko w oko" z Nowakiem, oddał strzał, ale był na spalonym.

69'

Groźnie sprzed szesnastki strzelał Piątek, który chwilę wcześniej wrócił na boisko.

67'

Na boisku leży Karol Piątek.

66'

Pawlusiński dośrodkował w taki sposób, że niewiele zabrakło by pokonał Cabaja.

65'

Zmiana w zespol gości. Z boiska schodzi Szkatuła, wchodzi Białkowski.

63'

Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego, strzela głową Rybski, ale Cabaj wykazuje się niesamowitymi umiejętnościami.

60'

Hermes ukarany żółtą kartką.

58'

Coraz aktywniejszy Biskup. Zszedł do środka i uderzył, piłka jednak poszybowała ponad poprzeczką.

57'

Dobra akcja Termalici, płasko dośrodkowywał Jarecki, został jednak zablokowany.

54'

Dobra akcja gospodarzy. Rybski dośrodkował do Biskupa, ten zagrał przed pole karne do Lipeckiego, który uderzył obok bramki.

52'

Podkręcili tempo zawodnicy gości.

50'

Dobre dośrodkowanie z wolnego Pawlusińskiego, Czerwiński groźnie strzela głową.

49'

Dobra akcja gości. Paulista zagrał na skrzydło do Mąki, ten dobrze dośrodkował ale do piłki nie dostał Trytko.

46'

W zaspole gości zmiana. Trytko za Ancelewicza.

46'

Rozpoczęła się druga połowa

12:50

Punktem zwrotnym pierwszej połowy była bramka. Przed nią lepiej grali gospodarze. Polonia jednak po stracie przejęła inicjatywę.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Jedną minute dłużej potrwa pierwsza połowa.

46'

Zółta kartka dla Barana za faul na Drozdowiczu.

44'

Kolejna dobra akcja gości, dośrodkowanie Wilczyńskiego zostało jednak przecięte.

41'

Drozdowicz strzela groźnie, trafia jednak w Rybskiego i piłka wychodzi poza linię bramkową.

39'

Pawlusiński schodzi do środka i uderza na bramkę, jednak Cabaj był na miejscu.

38'

Mąka dostał piłkę za linię obrony. Błąd popełnił Czerwiński, ale dobra interwencja po strzale Nowaka.

37'

Po raz kolejny groźnie pod bramką gospodarzy, piłka jednak wybita z pola karnego.

36'

Znakomite dośrodkowanie Pawlusińskiego z wolnego. Z piłką mija się Cabaj i reszta zawodników w polu karnym. Piłka mija jednak słupek.

33'

Groźna strata Termalici w obronie. Mąka wychodzi sam na sam z Nowakiem i niecelnie zagrywa do Paulisty. Zmarnowana znakomita okazja.

30'

Groźny strzał Pawlusińskiego, minimalnie obok bramki Cabaja.

28'

Kobylik z autu do Paulisty, z tym jednak radzą sobie stoperzy gospodarzy.

25'

Dobre zagranie Lipeckiego w pole karne, na spalonym Kowalski.

23'

Z rożnego Biskup. Piłka wybita przed pole karne. Dobitka Jareckiego zablokowana.

21'

Pawelusiński dobrze dośrodkował, głową strzelał Piątek. Znakomita interwencja Cabaja.

20'

Kobylik z rzutu wolnego, pewnie broni Nowak.

19'

Drozdowicz otrzymał podanie z lewej strony boiska i strzałem z pierwszej piłki nie dał szans Cabajowi,

18'

Gol! Drozdowicz.

17'

Paulista zamieszał w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał oddać strzału.

16'

Dośrodkowanie z prawej strony Pawluśińskiego bardzo niecelne.

13'

Dużo przerw w grze w tej fazie gry.

11'

Drozdowicz na spalonym.

10'

Kobylik z rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym ostatecznie zakończone.

9'

Składna akcja gości, jednak dośrodkowanie Mąki nie znalazło Adresata.

8'

Groźnie pod polem karnym Polonii. Niepewna interwencja Barana, ratuje go Cabaj.

6'

Pawluśiński z wolnego, jednak piłka wybita z pola karnego.

5'

Faul blisko pola karnego Polonii. Faulowany Drozdowicz.

4'

Termalica na połowie Polonii.

1'

Pierwszy gwizdek zabrzmiał na stadionie w Niecieczy. Rozpoczynają goście.

11:57

Arbiter spotkania, Pan Marcin Szrek wyprowadza piłkarzy na murawę. Początek spotkania już za moment.

11:51

Początek spotkania już za moment.

11:42

Ławki: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Trafarski, Szałęga, Skołorzyński, Szczoczarz Polonia: Mika, Białkowski, Dubra, Gmala, Maliszewski, Trytko, Wojtków

11:40

Składy obu drużyn prezentują się następująco: Termalica: Sebastian Nowak; Łukasz Kowalski(C), Jakub Czerwiński, Dalibor Pleva, Dariusz Jarecki; Jakub Biskup, Krzysztof Lipecki, Karol Piątek, Dariusz Pawlusiński; Emil Drozdrowicz, Andrzej Rybski Polonia: Marcin Cabaaj, Wojciech Wilczyński, Piotr Kulapka, Martin Baran, Krzysztof Michalak; Daniel Mąka(C), Hermes, Paweł Ancelewicz, Dawid Kobylik, Przemysław Szkatuła, Jean Paulista

11:33

Dziś spotkanie Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Polonia Bytom. Gospodarze będą chcieli zrewanżować się za nieudaną inaugurację w Gdyni i dogonić czołówkę, która w tej kolejce pogubiła punkty. Polonia chce wydostać się ze strefy spadkowej. Nadzieje na to daje wygrany mecz z Sandecją. Ze stadionu w Niecieczy wita Państwa Paweł Marcinkowski.