Koniec meczu. Arka wygrywa z Olimpią Elbląg.

Gol. Flis strzela bramke po błędzie Szamotulskiego i obrońców Olimpii Elbląg.

93'

Borsukow dostaje żółtą kartkę.

87'

Arka kontroluje mecz. Piłkarze Olimpii Elbląg próbują atakować jednak nie potrafią rozegrać dobrego ataku na bramke Szlagi.

82'

Bochenek za Krajanowskiego.

82'

Krajanowski minimalnie nie przejął piłki która była dośrodkowywana wzdłuż bramki.

80'

Matwijów niecelnie podaje.

78'

Gol. Jędrzejowski zdobywa bramkę strzałem z pola karnego po podaniu pomocnika Arki Gdynia.

75'

Ivanovski za Surdykowskiego

74'

Arka przejęła inicjatywe i często jest w okolicach pola karnego Olimpii Elblag.

70'

Czoska za Kołosowa.

70'

Surdykowski dostaje żółtą kartkę.

69'

Szamotulski broni sam na sam z Surdykowskim.

68'

Gol. Mazurkiewicz strzela głową bramkę.

66'

Kołosow fauluje powstrzymując atak Arki.

66'

Tomasik pociągał za koszulkę piłkarza Olimpii Elbląg

63'

Gol. Chałas z rzutu karnego.

59'

Arka świetnie rozgrywa piłke i jest w posiadaniu.

57'

Kołosow nie przejął podania i piłka dla Arki.

57'

Faulowany Surdykowski na środku boiska.

55'

Miecznik za Bartosiaka.

55'

Nastepne niedokładne dośrodkowanie piłkarza Olimpii Elbląg.

52'

Bartosiak miał dobra sytuacje jednak dośrodkował niedokładnie.

51'

Arka na swojej połowie inicjatywę ma Olimpia.

49'

Kołosow powstrzymany w pojedynku.

49'

Kaczmarczyk za mocno z rzutu wolnego i Szlaga broni.

47'

Jędrzejowski za Radzewicza.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

49'

Koniec pierwszej połowy.

49'

Kuklis również

48'

Szamotulski za tą sytuacje dostaje żółtą kartkę.

47'

Szamotulski ostro zaatakowany przez rywala co wywołało agresywne reakcje.

45'

Olimpia Elblag próbuje rozegrać akcje jednak najczęściej to dobrze ustawieni sa obrońcy rywali i bramkarz Szlaga dobrze postepuje przy rzutach wolnych przeciwników.

41'

Lubenow z dystansu jednak strzał nie sprawia kłopotów bramkarzowi Arki Gdynia.

39'

Gol. Flis strzela dla Arki Gdynia.

39'

Lubenov z wolego jednak świetną piłke wybija Szlaga.

36'

Surdykowski fauluje w ataku i piłka dla Olimpii.

33'

Gdyby nie obrońca Arki Gdynia napastnik Olimpii Elbląg Chałas byłby w znakomitej sytuacji.

31'

Chałas dobrze wyskoczył po podaniu z rzutu wolnego jednak zacznie Szlaga.

30'

Kaczmarczyk do Kołosowa jednak napastnik Olimpii nie zdołał przejąć piłki.

29'

Arka zaatakowała większością zawodników jednak rzut rożny i akcje Kuklisa nie przyniosły rezultatu.

26'

Olimpia na połowie Arki.

24'

Kaczmarczyk indywidualnie i zacznie Szlaga.

23'

Derbich dobrze interweniuje powstrzymując Kuklisa.

23'

Kuklis raczej podaje niz strzela i Szamotulski z łatwością.

21'

Tomasik indywidualnie jednak źle wypuścił sobie piłkę.

20'

Krajanowski za mocno dośrodkował w pole karne Olimpii i piłkę ma druzyna z Elbląga.

19'

Arka jest częściej przy piłce i rozgrywa dokładniejsze akcje na połowie rywala.

16'

Obrońcy Olimpii Elbląg dobrze blokują strzały.

16'

Surdykowski niecelnie strzelał głową po podaniu z rzutu wolnego i Arka dominuje.

13'

Kołosow niedokładnie podaje prostopadle do Chałasa.

13'

11'

Scherfchen znakomicie w pojedynku główkowym.

10'

Szamotulski broni strzał pomocnika Arki.

7'

Lubenow dośrodkowuje wprost w Szlagę.

7'

Szamotulski wyłapuje piłkę po akcji Arki Gdynia.

6'

Kołosow niecelnie główkował w narozniku pola karnego.

4'

Niedokładne zagranie i piłkę przejmuje Olimpia Elblag.

4'

Jarzębowski kontuzjowany na boisku po faulu Kaczmarczyka.

2'

Chwilowa przerwa gdyż kibice Arki rzucali na boisko petardy.

1'

Faul Lubenowa na Kuklisie.

15:01

Rozpoczynamy mecz.

14:59

Piłkarze na murawie. Za chwilę poczatek meczu.

14:52

Na trybunach duzo kibiców zapełnione wszystkie sektory. Chyba jest rekord frekwencji.

14:42

Kibice Olimpii wywieszają flagi na swoim sektorze. Rywalizujące dzisiaj druzyny rozgrzewają się grając w małe gierki na boisku.

14:30

Arka Gdynia: Szlaga, Benevente, Krajanowski, Jarzębowski, Kuklis, Surdykowski, Mazurkiewicz, Pruchnik, Radzewicz, Tomasik, Flis Rezerwowi: Żukowski, Brodziński, Kasperkiewicz, Bochenek, Ivanovski, Kowalski, Jędzrzejowski

14:28

Olimpia Elbląg: Szamotulski, Borsukow, Derbich, Nadijewskij, Kaczmarczyk, Scherfchen, Tiszkiewicz, Bartosiak, Lubenow, Chałas, Kołosow Rezerwowi: Talik, Matwijów, Miecznik, Górka, Koladko, Czoska, Banasiak.

14:24

Piłkarze rozpoczęli rozgrzewkę na boisku.

13:46

Kibice Olimpii Elblag sa już wpuszczani na stadion.

13:41

Witam wszystkich z Elbląga gdzie Olimpia zagra z Arką. Piękna pogoda. Kibice gości są już na trybunie za bramką.