rzut karny dla Wisły. Kościukiewicz fauluje Petasza.

Białek za Piotra Ruszkula.

77'

Druga żółta i czerwona dla Dąbrowskiego.

76'

Dośrodkowanie z kornera, piłka trafia w jednego z obrońców Wisły i w efekcie tego rzut rożny dla Olimpii. Po dośrodkowaniu Kryszaka piłkę wybijają Nafciarze.

74'

Drużyna z Grudziądza od kilkunastu minut nie potrafi stworzyć sytuacji pod bramką rywali, gospodarza nastawiają się na kontry.

72'

Dąbrowski żółta kartka.

71'

Za Dziedzica wchodzi na boisko Grischok.

70'

Nafciarze w tym fragmencie gry mają przewagę, co chwila w polu karnym Wróbla dochodzi do spięć. Skuteczność wiślaków pozostawia wiele do życzenia.

68'

Rzut wolny dla Wisły z około 22 metrów, na szczęście dla Olimpii rozegrany bardzo źle.

65'

Żółta kartka dla Jarosława Ratajczaka.

63'

Zmiana w drużynie z Płocka. Za Rutkowskiego pojawia się Kamiński.

61'

W drugiej połowie jak narazie bez okazji bramkowych. Trwa walka w środku pola.

57'

Kamil Biliński próbuje indywidualnej akcji, ale przegrywa pojedynek z Kościukiewiczem.

55'

Częściej przy piłce utrzymują się Nafciarze, ale niewiele z tego wynika. Gra toczy się głównie w środku pola.

53'

Dobry odbiór piłki Szymona Matuszka w środkowej strefie boiska.

52'

Za Mosarta Matar Gueye.

51'

Za Joao Paolo Biliński.

49'

Frańczak centruje w pole karne, strzela Piotr Ruszkul jednak zdecydowanie ponad bramką.

47'

Michał Rutkowski został sfaulowany w środku pola przez Kłusa.

46'

Za Cieciurę Kowalski.

46'

Zaczynamy II połowę.

16:03

Zawodnicy Olimpii i Wisły pojawiają się ponownie na murawie stadionu.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu.

45'

Radić blokuje strzał gospodarzy, Olimpia Grudziądz ma rzut rożny.

42'

Indywidualna akcja pomocnika Nafciarzy, który płaskim strzałem z 11 metrów pokonuje Wróbla.

41'

GOOOL!

39'

Drugą bramkę zdobywa Dąbrowski

38'

GOOOOL! 3:0

38'

Groźne dośrodkowanie Dariusza Kłusa, ale Marko Radić pewnie wyjaśnia sytuację.

35'

Strzał głową Adriana Frańczaka, jednak uderza piłkę niezbyt celnie i zbyt lekko i od bramki zacznie Peskovic.

32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie łapie Boris Peskovic.

30'

Mosart zgrywa piłkę do Daniela, jednak bramkarz Olimpii wyprzedza napastnika "Nafciarzy".

28'

Swojego szczęścia strzałem zza pola karnego szukał Kłus. Na rzut rożny piłkę paruje Peskovic.

25'

Co za gol!!! Mariusz Kryszak z rzutu rożnego, a gola piętką strzela Maciej Dąbrowski. 2:0!!!

24'

GOOOOOOL!

21'

Długa piłka za plecy obrońców gości i Adrian Frańczak znajduje się sam na sam przed wychodzącym Peskoviciem. Gracz Olimpii nie marnuje tej okazji 1:0.

21'

GOOOL Frańczak 1:0

20'

Świetna prostopadła piłka do Ariela Jakubowskiego, podawał Ricardinho, zawodnik Wisły uprzedzony przez obrońcę Olimpii Grudziądz.

18'

W pierwszej fazie meczu dużą aktywność wykazuje Piotr Ruszkul z Olimpii, jednak brakuje mu dokładnego wykończenia.

16'

Na boisku leży kontuzjowany Szymon Matuszek.

15'

Jak narazie dużo walki w środku pola i sporo niedokładnych podań.

13'

Dośrodkowanie Petasza w kierunku Mosarta, Bramkarz Olimpii ubiega napastnika "Nafciarzy".

11'

Długa piłka do Mosarta, któy przegrywa główkowy pojedynek z jednym z obrońców Olimpii Grudziądz.

9'

Matuszek brzydko faulowany w środku pola przez Janusza Dziedzica.

7'

Dośrodkowanie Mariusza Kryszaka, piłkę pewnie łapie bramkarz "Nafciarzy" Boris Peskovic.

5'

Indywidualna akcja Cieślińskiego jednak napastnik gospodarzy za daleko wypuścił sobie piłkę.

3'

Wisła wywalczyła rzut rożny, ale od bramki rozpocznie Wróbel.

2'

Kibice gości przyjechali do Grudziądza liczną grupą. Jest ich około 250.

15:01

Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy!

14:52

Pogoda w Grudziądzu dopisuje jest słonecznie, 11 stopni. Zawodnicy mają zatem bardzo dobre warunki, aby stworzyć interesujące widowisko,

14:47

Oba kluby spotkały się ze sobą już na początku jesiennych rozgrywek. W sierpniowe popołudnie rozstrzygnięcia nie było, choć przez niemal cały mecz za sprawą Piotra Ruszkula prowadzili grudziądzanie. „Nafciarze” wyrównali dopiero w ostatniej minucie meczu. Stało się tak za sprawą doświadczonego obrońcy - Ariela Jakubowskiego.

14:45

Trwa rozgrzewka zespołu z Płocka. Na trybunach jest jak narazie około 500 kibiców, ale zapewne jeszcze będą dochodzić.

14:42

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Radkiewicz z Łodzi.

14:39

W poprzedniej kolejce Olimpia Grudziądz po dramatycznym meczu przegrała na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 3:4. Natomiast dzisiejsi rywale zespołu z Grudziądza, piłkarze Wisły Płock zremisowali u siebie z Olimpią Elbląg 1:1.

14:36

Nadchodzący pojedynek będzie pierwszym z cyklu „o 6 punktów”. Zarówno jednym, jak i drugim przypuszczalna wygrana pozwoliłaby złapać oddech i na kilka chwil zapomnieć o szerzącym się widmie powrotu do drugiej ligi.