Ruch RadzionkówRuch Radzionków
4 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
90'

Koniec spotkania, były emocje, były bramki i niespodziewanie wysokie zwycięstwo Cidrów.

90'

Goście już nie wierzą choćby w remis, ale nie ma się czemu dziwić, teraz muszą się skoncentrować, aby to spotkanie nie zakończyło się ich kompromitacją. Przy piłce wciąż Ruch.

90'

GOOOOOOLLLLL !!!! 4:1, raz jeszcze Giesa do Tumicza i szał na trybunach !!!

90'

Protestowali kibice Ruchu dwukrotnie, teraz jednak sędzia nie miał nic do powiedzenia !!!! Giesa do Tumicza już 3:1, tym razem ostatnia minuta szczęśliwa dla Ruchu !!

90'

Pada w polu karnym Danielewicz, wyglądało to na faul jednak gwizdek arbitra milczy. Po chwili na spalonym złapany Tumicz.

89'

Zmiana w szeregach Cidrów, boisko opuszcza Radzio w jego miejsce Wrzesień.

88'

Rozpędzony Giesa faulowany przy linii bocznej boiska, kradną cenne sekundy gospodarze.

86'

Kolejne ataki Zawiszy nie kończą się strzałem, od bramki Kiełpin.

84'

Ilków-Gołąb zgubił krycie w polu karnym, przy rzucie rożnym i był bardzo blisko wyrównania, po obronionym strzale głową.

83'

Dokładnie piłkę ustawiał na piątym metrze Kiełpin, żółta kartka za wydłużanie tego procesu...

82'

Przypomnijmy, że już praktycznie tradycją stało się, że Ruch tracił punkty w spotkaniach z Zawiszą w ostatnich sekundach spotkania, jak będzie tym razem?

81'

Kolejny korner dla Zawiszy, kolejny raz górną piłkę wygrywa Kopacz, futbolówka trafia jeszcze do zaskoczonego chyba Gevorgyana, który z najbliższej odległości pokonuje Kiełpina.

79'

Cisse żegnany brawami na stojąco, w jego miejsce Łukasz Tumicz.

77'

Spróbował Stefańczyk zaskakującego strzału z rzutu wolnego, pewnie piąstkuje Kiełpin.

77'

Metr od lini bocznej pola karnego pada Stefańczyk, kolejna szansa dla Zawiszy z rzutu wolnego.

76'

Rzut wolny tym razem dla gości, dośrodkowanie Stefańczyka wybija Dziewulski.

73'

Rzut wolny z własnej połowy wykonuje Kopacz, piłka oddana za darmo rywalom.

72'

Zmiana także w Ruchu, opuszcza boisko Rocki, w jego miejsce Danielewicz.

70'

Rocki sam na sam z bramkarzem !!! Zamiast podawać do Cisse podciął piłkę nad wychodzącym Peykovem, a piłka spada na siatkę bramki...

68'

W miejsce Błęda wchodzi Mąka.

68'

Masłowski schodzi, w jego miejsce Kukol.

67'

Na spalonym Gevorgyan, Zawisza może opuścić Radzionków bez punktów.

66'

Nieładnie zachowują się teraz goście, którzy nie oddali piłki wypitej poza boisko, kiedy na nim leżał Giesa.

64'

Cisse zdobył dwa gole dla Ruchu Radzionków Tak Cisse cieszył się z drugiej bramki.

64'

Asystę przy tej bramce zanotował Piotr Rocki.

64'

A Cisse robi swoje !!! Kontra Ruchu i jest 2:0 !!! Uderzenie po długim rogu z prawej strony.

64'

Dośrodkowanie na Jankowskiego, ten nie trafia w światło bramki.

63'

Po drugiej stronie Cidrom nic po przerwie nie wychodzi, a Zawisza kolejny raz będzie wykonywać rzut rożny.

61'

Stefańczyk prosto w mur, ciągle przy piłce Zawisza.

60'

Uderza zza pola karnego Gevorgyan, po czym jak rażony piorunem pada na murawę. Nakładka, szansa z rzutu wolnego z dwudziestu metrów.

58'

Kolejna szansa na dośrodkowanie dla gości, po faulu z boku boiska.Dośrodkowanie Stefańczyka wybija jednak Cisse, jeszcze korner dla Zawiszy.

57'

W natarci goście, Ruch musi uspokoić grę jeśli nie chce stracić bramki.

55'

Za wysoko podniósł nogę Łopuch, rzut wolny dla Zawiszy nie przynosi jednak korzyści.

54'

Piłkę z prawej strony dostał w polu karnym Leśniewski, przyjął i uderzył z półobrotu, jednak ponad bramką.

53'

Kontra gospodarzy równie groźna, Rocki jednak zbyt późno zagrał do wychodzącego sam na sam Cisse.

52'

Interweniujący w obronie Rocki wybił piłkę na rzut rożny. Po wrzutce w pole karne piłka wyszła przed szesnastkę, gdzie z fałszem uderzył Błąd, jednak Kiełpin popisał się ładną paradą. Akcja się jednak nie skończyła, bo uderzył jeszcze Stefański. Kiełpin popisał się jednak kolejną dobrą interwencją.

50'

Zza szesnastki uderza Gevorgyan, po raz kolejny pewnie Kiełpin.

48'

A teraz dwukrotnie interweniuje Kiełpin- najpierw głową przed szesnastką, a następnie wypiąstkował groźne dośrodkowanie gości

47'

Na połowie rywala w dryblingu pogubił się Rocki.

46'

Od środka drugą połowę rozpoczęli piłkarze Zawiszy

46'

Jedna zmiana w szeregach gości, w miejsce Zawistowskiego pojawił się Leśniewski.

46'

Gospodarze jeśli chcą wywieść z Radzionkowa jakiekolwiek punkty muszą zagrać przede wszystkim dokładniej. Właśnie oni rozpoczynają drugą odsłonę spotkania.

47'

Koniec pierwszej połowy Zawodnicy zeszli do szatni po ostatnim gwizdku.

47'

Jeszcze rzut rożny dla Zawiszy po akcji prawym skrzydłem. Wrzutka w pole karne i na raty główą wybijają obrońcy. Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę.

46'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

45'

Kiks obrońców Ruchu i z ośmiu metrów lobować Kiełpina próbował Zawistowski- obok słupka.

44'

Faul w środku pola Łopucha i defensor gospodarzy ogląda żółtą kartkę.

44'

Żadna górna piłka nie jest w stanie dziś przejść Kopacza, rosły defensor Ruchu dziś dobrze przewiduje tor lotu futbolówki.

42'

Akcja Zawiszy środkiem pola, nieporozumienie między dwójką zawodników gości i piłkę przejmuje Kiełpin.

41'

Na lewej stronie znalazł się z piłką Stefańczyk, jednak przyblokował go dobrze Trzcionka i od bramki wznowi Kiełpin.

40'

Cisse jest już gotowy do powrotu na boisku, co też dzieje się przy pierwszej możliwej okazji.

39'

Leży na boisku Cisse przed polem karnym Zawiszy, po jednym ze starć z obrońcą. Sędzia przerwał grę, ale nie uznał że był to faul. Cisse skorzystał z pomocy masażysty i na moment opuszcza boisko.

37'

Faulowany w walce o górną piłkę Cisse, z rzutu wolnego dośrodkowuje zbyt mocno Giesa, jednak cały czas gospodarze przy piłce.

36'

Stefańczyk domagał się rzutu wolnego, jednak sędzia nie gwizdnął. Zawodnik siarczyście przeklął, po czym sędzia przerwał grę, poprosił go do siebie, ale skończyło się tylko na upomnieniu.

36'

Rocki z trzydziestu metrów mocno, jednak bardzo niecelnie. Od bramki Peykov.

35'

Próbował atakować lewą stroną Stefańczyk, ale przegrał pojedynek z obrońcą i nawet nie wywalczył rzutu rożnego. Od bramki Kiełpin.

34'

Przekombinowali goście... Błąd przeskoczył piłkę, wybiegł na pozycje a Zawistowski zagrał mu zbyt mocną piłkę.

33'

Zagrał nakładką Cisse na dwudziestym piątym metrze. Będzie szansa dla Zawiszy.

33'

Jeszcze raz Zawisza. Po stracie Łopucha, dośrodkowanie z prawej strony, jednak Błąd uprzedzony przez pewnego dziś Kiełpina.

32'

Zaskakująca próba z dystansu Masłowskiego, jednak wprost w ręce bramkarza Ruchu.

28'

Ładnie zapowiadała się akcja prawą flanką Zawiszy, jednak na wysokości pola karnego skutecznym wślizgiem zatrzymał ją Nalepa. Z Giesą wszystko już w porządku.

27'

Giesa zderzył się z Jankowskim, pomocnik Ruchu leży na środku boiska.

26'

Vahan Gevorgyan Vahan Gevorgyan musi uważać, niedługo po żółtej kartce faulował po raz kolejny i jeszcze spierał się z sędzią.

24'

Próbował wymusić rzut wolny na osiemnastym metrze Gevorgyan, arbiter nie daje się nabrać i pokazuje kapitanowi gości żółty kartonik.

23'

Z dystansu, mocno lewą nogą uderza Błąd. Pewna interwencja Kiełpina.

22'

Gevorgyan ruszył do piłki zagrywanej lewą stroną, uprzedził go jednak Kopacz.

21'

Ruch Radzionków - Zawisza Na boisku mamy sporo walki i gry w środku pola.

21'

Kilka podań wymienili teraz w środku pola goście, jednak to wszystko kończy się gwizdkiem arbitra. Od rzutu wolnego Kiełpin.

19'

Niepokonany w walce o górne piłki jest Cisse, teraz wygrał pojedynek, po czym dostał piłkę na prawe skrzydło, niestety za mocną i nie zdążył jej opanować.

18'

Akcja za akcję- to może się podobać ! Ruszył lewą stroną Giesa, dobrze dojrzał Radzia, jednak długie podanie za plecy skrzydłowego Ruchu.

17'

Szarżował teraz Wójcicki, ale w polu karnym zamiast uderzać, próbował odgrywać i piłkę przejęli obrońcy.

17'

A Radzionków ma na szpicy Cisse, który tylko czyha na kontry. Tym razem wdał się w drybling z dwoma obrońcami i wywalczył korner.

16'

Próbował tym razem głową uderzać Gevorgyan, jednak nieprzepisowo przepychał się w tej akcji z obrońcą. Zawisza dąży do wyrównania.

13'

Cisse zdobył drugą bramkę w Radzionkowie Od początku spotkania bardzo aktywny jest nowy nabytek Ruchu, Idrissa Cisse.

13'

Błażej Jankowski co prawda trafił do siatki po tym dośrodkowaniu, jednak w górze chorągiewka arbitra. Wciąż 1:0.

12'

Szybko strzelona bramka może tylko uczynić to spotkanie jeszcze bardziej ciekawym. Na razie na brak emocji nie narzekamy.

10'

Leży w bramce jeden z zawodników Zawiszy, Cezary Stefańczyk, gra na chwilę przerwana. Piłkarz Zawiszy na chwilę opuścił boisko, ale już jest gotowy do gry.

10'

W ataku ciągle Ruch, Rocki zakręcił rywalem przy linii końcowej, zagrał po linii, uprzedzony przez obrońce Radzio.

8'

Dośrodkowanie Giesy, do piłki dochodzi Kopacz, którego strzał jednak nieznacznie niecelny.

8'

Bardzo ładnie prawą strona przedarł się Trzcionka, jednak zdołał wywalczyć tylko aut.

7'

Mogła być już 2:0 !!! Radzio do Cisse, ten wypuścił Giese, strzał z ostrego kąta obroniony- rzut rożny.

5'

W odpowiedzi groźna centra Zawistowskiego z rzutu wolnego, jednak radzą sobie defensorzy Ruchu.

3'

Kibice na meczu Ruch Radzionków - Zawisza A jednak na stadionie pojawili się gościnnie sympatycy Zawiszy. W sektorze kibiców Radzionkowa udało się "przemycić" kilkudziesięcioosobową grupę kibiców z Bydgoszczy którzy od początku meczu prowadzą gorący doping!

2'

Uśpieni goście, a w bój wypuszczony Cisse, który w drugiej minucie daje już prowadzenie Cidrom !!!

1'

Rozpoczyna się dzisiejsze spotkanie, pierwsze podanie to dzieło gospodarzy.

15:29

Rozbrzmiewa klubowy hymn "Ciderland", a obie drużyny wyprowadzane przez trójkę sędziowską wychodzą już na boisko.

15:25

Obie drużyny skończyły już rozgrzewkę, spiker podaje składy a już za pięć minut powinno rozpocząć się to spotkanie.

15:22

Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz Piłkarze obu zespołów skończyli właśnie rozgrzewkę i zeszli do szatni.

15:21

Rezerwowymi Zawiszy są dzisiaj Witan, Cuper, Kukol, Leśniewski, Mąka, Piętka i Hrymowicz.

15:20

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie gospodarzy Baran, Cieluch, Danielewicz, Lebek, Otwinowski, Wrzesień i Tumicz.

15:18

Trybuny powoli się zapełniają, pogoda idealna do gry w piłkę, więc na inauguracji wiosny w Radzionkowie powinno pojawić się sporo kibiców gospodarzy. Jak już pisaliśmy, niestety nie pojawią się dzisiaj kibice Zawiszy.

15:13

Witamy już ze stadionu w Radzionkowie. Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają. Kibiców na razie niewielu.

13:35

Informujemy również, że na wniosek wojewody śląskiego i komendanta wojewódzkiego śląskiej policji mecz ten nie został zakwalifikowany jako impreza masowa, przez co na trybunach zasiądzie dziś ograniczona ilość widzów, a swój wyjazd odwołać musieli sympatycy Zawiszy. Dodajmy, że kiedy sezonie 2009/10 fani z Bydgoszczy przyjechali do Radzionkowa, na trybunach panowała zdrowa, kibicowska atmosfera, a żywy, głośny, pozbawiony wzajemnych wyzwisk doping pomógł zawodnikom stworzyć naprawdę dobre widowisko. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!

13:29

Do spotkania Ruchu z Zawiszą pozostały jeszcze dwie godziny, tymczasem zapraszamy państwa do zapoznania się z zapowiedzią meczu, oraz ogólną zapowiedzią całej kolejki