Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
16:52

Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

94'

Koniec spotkania na stadionie w Łęcznej. Wynik 0:0. Nie był to porywający mecz. Łęcznianie wyraźnie dzisiaj zawiedli. Dolcan uzyskuje cenny punkt w walce o utrzymanie.

92'

Dobre uderzenie zza linii pola karnego Grzegorza Piesio wyłapuje Prusak.

91'

Sędzia przedłuża mecz o 3. minuty.

90'

Zmiana w Dolcanie: schodzi Tataj, za niego pojawia się Łukasz Zaniewski.

89'

Kolejne ogromne zamieszanie pod bramką Dolcanu. Ostatecznie piłkę wybija Humerski.

89'

Dośrodkowanie w pole karne Dolcanu. Do główki wyskakuje Magdoń, zgrywa piłkę na głowę Nikitovicia, który posyła futbolówkę obok Humerskiego. Piłka trafia w słupek i wpada w ręce bramkarza. Było bardzo blisko.

87'

Rzut wolny dla Bogdanki z 30. metrów. Wykonawcą Borovicanin.

86'

Dośrodkowanie wybija Prusak, który przy okazji jest faulowany w polu bramkowym.

85'

Rzut rożny dla Dolcanu. Wykonawcą Osoliński.

84'

Zmiana w Bogdance: boisko opuszcza Renusz, na murawie pojawia się Kamil Oziemczuk.

84'

Inicjatywę przejmuje Bogdanka, to łęcznianie są w posiadaniu piłki.

82'

Żółta kartka dla Marcina Hirsza za faul na Paluchowskim.

81'

Zmiana w Dolcanie: swój występ kończy Jakubik, za niego na murawie pojawia się Marcin Stańczyk.

79'

Zmiana w zespole Piotra Rzepki: z murawy schodzi Łuczak, jego miejsce zajmie Adrian Paluchowski.

78'

Dobra akcja Bogdanki. Prostopadłe podanie Pesira do wychodzącego sam na sam Łuczaka. Bramkarz Dolcanu jednak skutecznie wychodzi i zażegnuje niebezpieczeństwo.

76'

Zmiana w zespole Dolcanu: schodzi Świerblewski, w jego miejsce Michał Pulkowski.

75'

Strzał Grzelaka z rzutu wolnego dobrze paruje Sergiusz Prusak.

75'

Rzut wolny z 30. metrów dla podopiecznych Podolińskiego.

74'

Z dystansu uderzał Tomas Pesir, po raz kolejny niecelnie.

73'

Bogdanka próbuje kolejnych ataków. Renusz dwukrotnie dośrodkowuje, niestety dla Łęcznian, z jego podaniami radzą sobie obrońcy Dolcanu.

69'

Łęcznianie zupełnie nie mają pomysłu na grę.

68'

Gra się teraz wyrównała, sporo rozgrywania piłki w środku pola.

65'

Strzał Łuczaka z 30. metrów dobrze wyłapuje Humerski.

63'

Dużo miejsca przed polem karnym Bogdanki miał Dybiec. Pomocnik uderzył jednak bardzo niecelnie.

61'

Zuber miał świetną szansę do wyprowadzenia łęcznian na prowadzenie, ale jej nie wykorzystał. Szansę pokazania swoich umiejętności otrzymuje Kusiak.

59'

Zmiana w Bogdance: schodzi Zuber, w jego miejsce Jacek Kusiak.

59'

Świetna indywidualna akcja Renusza na lewej stronie, który następnie dośrodkował do Zubera. Pomocnik uderzył, ale jego strzał dobrze broni Humerski.

57'

Dośrodkowanie Osolińskiego dobrze wybijają obrońcy Bogdanki.

57'

Rzut rożny dla Dolcanu wykonuje Bartosz Osoliński.

56'

Bogdanka próbowała kontrataku. Renusz popędził lewą flanką, ale jego dośrodkowanie okazało się za mocno i piłka minęła wszystkich w polu karnym Dolcanu.

54'

Dośrodkowanie dobrze wybijają defensorzy Dolcanu.

53'

Rzut wolny dla Dolcanu na wysokości pola karnego Bogdanki. Wykonawcą Chylaszek.

51'

Dobre dośrodkowanie Chylaszka wyłapuje bramkarz Bogdanki, Sergiusz Prusak.

51'

Żółta kartka dla Pielorza za brutalny faul na Jakubiku. Rzut wolny dla Dolcanu z 20. metrów.

48'

Strzał Pesira z 20. metrów nieznacznie mija bramkę Humerskiego.

47'

Pierwsza akcja Dolcanu, uderzał Chwastek, ale jego strzał zatrzymał Prusak.

45'

Rozpoczynamy drugą część gry.

48'

Koniec pierwszej części gry. Bogdanka prezentuje się dziś wyjątkowo słabo.

46'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 1. minutę.

45'

Dobra akcja Dolcanu, wykończona słabym strzałem Tataja. Prusak nie miał żadnych problemów.

44'

Pesir dogrywa prostopadłą piłkę do Renusza, ten wpada w pole karne i... nie trafia w futbolówkę. Fatalny kiks.

39'

Pesir wpada z piłką w pole karne i oddaje mozne uderzenie. Jego strzał jednak w znacznej odległości mija bramkę.

37'

Nie najlepiej prezentuje się dziś Borovicanin. W jego zagraniach widać sporo nerwowości.

34'

Silne uderzenie Bartoszewicza mija w znacznej odległości bramkę Humerskiego.

34'

Kolejny rzut wolny dla Bogdanki, ale i tym razem obrońcy wybijają futbolówkę.

33'

Rzut wolny dla Bogdanki z 30. metrów. Łuczak dośrodkowuje zbyt nisko, piłkę wybijają defensorzy Dolcanu.

31'

Podopieczni Piotra Rzepki mają dziś ogromne problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką przeciwnika.

30'

Rzut wolny dla Dolcanu, ale dośrodkowanie Chylaszka wybijają obrońcy Bogdanki.

28'

Dzisiejszy mecz nie układa się po myśli piłkarzy Bogdanki. Dolcan postawił trudniejsze warunki niż ostatni rywal łęcznian, Flota Świnoujście.

27'

Rzut rożny dla zespołu Dolcanu. Kolejne świetne dośrodkowanie Grzelaka. Tym razem Prusak wychodzi obronną ręką z opresji.

25'

Łęcznianie próbują odzyskać inicjatywę jednak ich ataki rozbijają się o obronę Dolcanu.

23'

Kolejna akcja Dolcanu. Płaski strzał Świerblewskiego dobrze paruje Prusak. Podopieczni Podolińskiego rozkręcają się.

21'

Rzut rożny dla Dolcanu. Świetne dośrodkowanie Dybca na głowę Grzegorza Piesio, który uderza w poprzeczkę. Było blisko.

20'

Żółta kartka dla kapitana Bogdanki, Nikitovicia.

18'

Dobre dośrodkowanie Wojciecha Łuczaka wypiąstkowuje Humerski. Zagrożenie zażegnane.

16'

Rzut wolny z narożnika pola karnego Dolcanu. Szansa dla Bogdanki.

14'

Łęcznianie jednak nie mają, jak na razie, pomysłu na skuteczne zagrożenie bramki Humerskiego.

11'

Minimalną przewagę osiągnęła Bogdanka. Podopieczni Piotra Rzepki poczynają sobie coraz pewniej w ofensywie.

10'

Ładna akcja Borovicanina, który zwodem minął obrońcę i oddał strzał z 16. metrów. Piłka mija bramkę Humerskiego.

8'

Nieudany strzał Sołdeckiego szybuje wysoko ponad bramką Dolcanu.

7'

Mocny strzał Rafała Grzelaka z rzutu wolnego dobrze broni Prusak.

5'

W grze Bogdanki sporo nerwowości, dużo niedokładnych zagrań.

4'

Pierwszy strzał w tym meczu. Uderzał Świerblewski,ale piłka w dużej odległości mija bramkę Prusaka.

3'

Nominalnym gospodarzem tego spotkania jest Dolcan, ale ze względu na remont obiektu w Ząbkach zawody rozgrywane są w Łęcznej.

15:02

Rozpoczynają łęcznianie.

15:00

Na ławce Bogdanki zasiadają: Paweł Socha, Jovan Ninković, Jacek Kusiak, Adrian Paluchowski, Kamil Oziemczuk, Tomasz Tymosiak, Marcin Kalkowski.

14:59

A oto pierwszy skład Bogdanki: Sergiusz Prusak - Wojciech Łuczak, Radosław Bartoszewicz, Dawid Sołdecki, Veljko Nikitović, Paweł Magdoń, Łukasz Pielorz, Petar Borovicanin, Tomas Pesir, Michał Renusz, Michał Zuber.

14:58

Na ławce rezerwowych w Dolcanie: Rafał Leszczyński, Piotr Głowacki, Patryk Koziara, Michał Pulkowski, Marcin Stańczyk, Łukasz Zaniewski, Tomasz Wełna.

14:56

Dolcan wystąpi w następującym zestawieniu: Maciej Humerski - Daniel Dybiec, Daniel Chylaszek, Rafał Grzelak, Marcin Hirsz, Damian Jakubik, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Damian Świerblewski, Robert Chwastek, Maciej Tataj (k).

14:54

Witamy Państwa na relacji z meczu I.ligi pomiędzy Dolcanem Ząbki i Bogdanką Łęczna.