Koniec spotkania. KS Polkowice odnosi ważne zwycięstwo.

Bancewicz zagrywał na środek pola karnego do Sierpiny, ale szybszy Sobański.

Ostatnia zmiana w meczu. Maciej Bancewicz zastępuje Kuświka.

90'

3 minuty doliczone.

86'

Spotkanie powali zbliża się do końca. Jak na razie piłkę wymieniają między sobie zawodnicy KS Polkowice.

84'

Sierpina zastępuje Salamońskiego.

83'

Dawid Rupa za Chrapka w zespole Kolejarza.

83'

Za przytrzymywanie piłki po gwizdku ukarany Ałdaś.

82'

Kibice na trybunach nieco zawiedzeni są formą Grzegorza Kuświka, któremu dzisiaj wyraźnie brakuje wykończenia. W Polkowicach bardzo dużo obiecują sobie po tym piłkarzu.

81'

Piatkowski zagrywał do Kuświka, ktory dobrze przyjal pilke, ale uderzył już bardzo niecelnie.

78'

W polu karnym opatrywany Szymański, którego poturbował Kowalczyk.

76'

Duże zamieszanie po rzucie wolnym wykonywanym przez gospodarzy. W polu karnym powstrzymany został Kuświk, do piłki dopadł Janus, który pomylił się nieznacznie!

74'

Doskonała okazja dla przyjezdnych! We własnym polu karnym pogubili się polkowiczanie, dopadł do piłki jeden z graczy Kolejarza, ale uderzenie obronił najpierw Szymański a odbitą piłkę wybił Ałdaś.

70'

Za Piotrowskiego wchodzi Damian Ałdaś.

69'

Michał Gryźlak zastępuje Gajtkowskiego. To nie był dobry mecz byłego zawodnika Warty Poznań, czy też Korony Kielce.

67'

Niezbyt udane wybicie na uwolnienie polkowiczan, piłka trafiła wprost pod nogi Bociana, który kropnął potężnie, ale centymetry nad poprzeczką.

64'

Ładna akcja na prawej flance gospodarzy, piłka trafiła w pole karny do Kuświka, ale nieczyste uderzenie trafiło prosto do "koszyka" Sobańskiego.

60'

Łukasz Bocian melduje się na murawie. To pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu.

58'

Ostro potraktował Nowak nogi Cebuli. Będzie kartonik.

56'

Indywidualna Kocota, który przedarł się środkiem pola, uderzył z 18 metrów, jednak obok bramki Kolejarza.

53'

Tym razem już tak. Ukarany Dariusz Walęciak za faul na Janusie.

52'

Ostry faul Salamońskiego na Kowalczyku. Sędzia nie wyciągnął kartonika.

52'

Było groźnie ale bramkarz gospodarzy do spółki z obrońcą wyjaśnili sytuację.

51'

Drugą połowę "mocniej" rozpoczęli goście, którzy zaatakowali zdecydowanie. Widać w szatni Przemysław Cecherz użył kilku cierpkich słów pod adresem swoich podopiecznych.

48'

Bez zmian w obu zespołach, za to w trakcie przerwy byliśmy świadkami konkursu rzutów karnych dla kobiet. Coś się dzieje w kibicowskiej sferze w Polkowicach.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie KS Polkowice prowadzi z Kolejarzem Stróże 1:0.

45'

1 minuta doliczona.

44'

GOL dla Kolejarza po fatalnym błędzie Szymańskiego, ale... jest spalony! Bramka nie zostaje uznana.

42'

Spokojnie kontrolują grę polkowiczanie. Powoli zawodnicy obu zespołów wyczekują na przerwę.

39'

Damian Dąbrowski zagrywał do Kuświka, który uderzył jednak zbyt lekko, by pokonać Szymańskiego.

36'

Na boisku leży Chrapek, który musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

34'

Markowski przewracał Kuświka, sędzia puścił grę, w dogodnej sytuacji znalazł się Piotrowski ale uderzył nad bramką.

30'

Gospodarze kontrolują grę, zaskoczeni takim obrotem sytuacji piłkarze Kolejarza, którzy próbują pojedynczych kontrataków.

27'

Wydaje się, że gospodarze zasłużenie wyszli na prowadzenie. Stworzyli więcej podbramkowych sytuacji do stróżan.

26'

GOOOOLLLL! 1:0 dla KS-u! Piątkowski odwrócił się z piłką w polu karnym, wystawił ją do Janusa i gospodarze prowadzą!

22'

Po początkowym szybkich kwadransie, spotkanie teraz się uspokoiło, spadło nieco tempo. Rzut rożny wykonywał Konrad Cebula, ale wyjaśnił sytuację Salamoński.

18'

Wystarczyło tylko porządnie uderzyć z woleja, by piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy, ale Michał Chrapek fatalnie skiksował.

16'

Damian Piotrowski zagrywał z prawego skrzydła do Janusa, ale uderzenie obrońcy gospodarzy minęło bramkę.

14'

Aktywny Kuświk zagrał do Przemysława Kocota, który bez zastanowienia uderzył na bramkę. Sobański odbił piłkę, do dobitki wystartował Wacławczyk, ale nie sięgnął futbolówki.

11'

Krzysztof Janus zagrał do Grzegorz Kuświka, który w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

8'

Ależ sytuacja dla miejscowych! Mateusz Piątkowski wyszedł sam na sam z Dominikiem Sobańskim, który wygrał zdecydowanie ten pojedynek. Golkiper Kolejarza zatrzymał piłkę.

7'

Coraz prężniej funkcjonuje również miejscowy klub kibica, który wybiera się na następne spotkanie wyjazdowe - z Piastem w Gliwicach.

6'

W Polkowicach dzisiaj niespotykana, jak na warunku tego klubu frekwencja. A mianowicie na trybunach zasiada ok. 600-700 kibiców. Wszystko przez akcję władz KS-u Polkowice, które w przerwie zimowej rozdały za darmo 1000 karnetów na całą rundę wiosenną

4'

W pierwszych minutach lekką przewagę osiągnęli gości. Przed momentem dobrych przechwytem popisał się Marcin Nowak.

2'

Janusz Wolański dostał ładne podanie ze środka pola, ale wyjście z bramki Sebastiana Szymańskiego zażegnało niebezpieczeństwu.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Złotka. Gramy!

17:01

Minuta ciszy ku pamięci zmarłego niedawno trenera Włókniarza Polkowice, Tadeusza Ptasznika.

16:56

Zawodnicy już na murawie, za kilka minut zaczynamy.

16:42

Na razie kilkadziesiąt osób na polkowickim obiekcie, kibice dopiero gromadzą się na trybunach.

16:40

Kolejarz natomiast pokonał u siebie Dolcan Ząbki 2:0, po dwóch trafieniach Macieja Kowalczyka. Obecnie Trójkolorowi zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów czyli 16 więcej od Polkowic. Oba zespoły w tym sezonie spotkały się w pierwszym meczu na stadionie w Stróżach, wtedy to Kolejarz okazał się lepszy wygrywając 3:1 po bramkach Wolańskiego, Kowalczyka i Chrapka. Wszystkie trzy bramki wpadły w przeciągu 6 minut.

16:36

Gospodarzę sobotniego spotkania nie zakończyli dobrze pierwszej części rozgrywek, w 20 meczach udało im się zdobyć tyle samo, 20 punktów. Wygrali 5 meczów, tyle samo remisując, oraz 10 razy schodzili z boiska pokonani. Podopieczni Janusza Kudyba także nie rozpoczęli dobrze rundy wiosennej, przegrywając na wyjeździe 1:0 z Wartą Poznań.

16:34

Witamy w relacji na żywo z Polkowic, gdzie dzisiaj miejscowy Klub Sportowy zmierzy się z Kolejarzem Stróże.