2 : 0
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1. połowa2 : 0
16:49

Zwycięstwo Kolejarza w pełni zasłużone. Dolcan miał swoje okazje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Bardzo dobry mecz rozegrał Maciej Kowalczyk, który zdobył dwie bramki.

93'

Koniec spotkania.

92'

Faul Gryźlaka na Chwastku, ale na połowie Dolcanu. Bez zagrożenia dla bramki Kolejarza.

91'

Przy piłce Kolejarz w okolicach pola karnego gości. Nie zapowiada się już na zmianę wyniku, gospodarze szanują piłkę.

90'

Z 16 metrów uderzał Nitkiewicz, ale Humerski pewnie obronił na krótkim słupku.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Sędzia daje dzisiaj pograć zawodnikom, rzadko gwizda faule i daje mało żółtych kartek.

88'

Akcja Kolejarza, ale Cichy bardzo niecelnie uderzył nad bramką.

87'

Zarychta popełnił błąd i wyrzucił piłkę pod nogi zawodnika Dolcanu, ale ten faulował Bastę.

83'

Kolejarz stara się dobrze bronić i kontratakować. Dolcan próbuje stwarzać ataki, ale na razie mało skutecznie.

82'

Dolcan domagał się rzutu karnego po faulu jednego z zawodników Kolejarza, ale sędzia uznał, że faulu nie było. I chyba słusznie.

82'

Po kontrze Kolejarza wyszedł z akcją Kowalczyk, ale po jego zagraniu piłkę przejęli obrońcy.

80'

Żółta kartka dla Kowalczyka za faul na Pulkowskim

78'

Strzał Świerblewskiego z 40 metrów bardzo niecelny.

76'

Gryźlak wchodzi za Wolańskiego. Komplet zmian w obu zespołach.

75'

Trzy rzuty rożne dla Dolcanu, jednak obrońcy wybijają piłkę.

72'

Błąd Zarychty, który minął się z piłką przy próbie piąstkowania. Po strzale zawodnika Dolcanu z linii bramkowej wybił Markowski.

69'

Zółta kartka dla Stańczyka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

67'

Dwa razy na obrońcę wychodził Kowalczyk, ale przegrał pojedynki sam na sam.

64'

Strzał Kowalczyka z 16 metrów zablokowany przez obrońców Dolcanu.

63'

Nitkiewicz wszedł w miejsce Gajtkowskiego.

63'

Kowalczyk ograł dwóch obrońców i chciał dośrodkować do Gryźlaka, ale dośrodkowanie przeciął obrońca Dolcanu.

63'

Zmiana w Kolejarzu. Niane za Cebulę.

62'

Kowalczyk wychodził sam na sam, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

61'

A jednak mogła być lepsza okazja, ale i tak nie ma bramki. Piłkę z bramki wybił Markowski, a chwilę później dobitkę wyłapał Zarychta. Dolcan atakuje, ale marnując takie akcje nie ma co liczyć na punkty.

55'

Za Ciesielskiego wchodzi Zaniewski.

60'

Świetna okazja Dolcanu, ale najpierw przestrzelił Chylaszek z 5 metrów, a później z 2 metrów Tataj. Lepszej okazji nie będzie.

51'

Kowalczyk wywalczył piłkę i wyłożył ją Gajtkowskiego, ten jednak z 16 metrów przestrzelił w dogodnej okazji.

49'

Bardzo bliski zdobycia bramki był Dybiec, ale po dośrodkowaniu minął się z piłką.

48'

Początek drugiej połowy spokojny, na razie bez groźnych sytuacji z obu stron. Wydaje się, że druga połowa będzie już tylko formalnością.

46'

Kolejna zmiana w Dolcanie. Stańczyk za Pulkowskiego.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy bez doliczania ani minuty. Na razie po niezłej grze Kolejarz prowadzi 2:0.

44'

Długa piłka w stronę bramki Dolcanu, ale zagranie nie przyniosło efektu.

42'

Gajtkowski wyszedł sam na sam po podaniu w środku pola, ale był na minimalnym spalonym, co wypatrzył sędzia.

36'

Wolański uderzył sprzed pola karnego, jednak zbyt lekko i Humerski, mimo iż był zasłonięty, nie miał problemów z obroną.

34'

Kowalczyk minął kilku zawodników, w końcu był faulowany, jednak sędzia pokazał by grać dalej.

32'

Rzut rożny dla Dolcanu, ale po wykonaniu Gajtkowskiego piłka wybili obrońcy, a później wrzutkę wyłapał Zarychta.

30'

Bardzo dobrze gra dzisiaj Kowalczyk, który znowu próbował zabrać się z piłką, jednak tym razem nie zdołał jej opanować. Niemniej gra dzisiaj najlepiej ze wszystkich.

29'

Uderzał z 30 metrów Świerblewski, ale wysoko ponad bramką.

25'

Po rzucie rożnym z przewrotki próbował uderzyć Tataj, jednak kompletnie mu to nie wyszło.

24'

Chrapek bardzo ładnie wypatrzył Kowalczyka, dograł do niego na 12 metr, ten ograł dwóch obrońców, zamarkował strzał i ostatecznie strzelił w lewy róg bramki na 2:0!

22'

Od początku zaznaczyła się przewaga Kolejarza, ale teraz Dolcan coraz częściej dochodzi do głosu, choć głównie ogranicza się do długich piłek, które niewiele wnoszą.

20'

Znowu dobra akcja Dolcanu. Dośrodkował Ciesielski, ale Tataj nie sięgnął piłki, która przeszła obok bramki.

19'

Doskonała okazja dla Dolcanu po rzucie rożnym, ale na 5 metrze fatalnie przestrzelił Daniel Dybiec.

18'

Jakubik nabawił się kontuzji.

18'

Szybka zmiana w Dolcanie, za Damiana Jakubika wszedł Patryk Koziara.

18'

Błąd obrony Kolejarza. Tataj był bliski szczęścia, ale w ostatniej chwili obrońcy wybili na rzut rożny.

17'

Dobre uderzenie Gajtkowskiego z 16 metrów, ale wysoko ponad bramką.

15'

Jakubik dosyć łatwo minął Bastę i strzelił na krótki słupek, jednak Zarychta wybił na rzut rożny. Po rzucie rożnym Zarychta wypiąstkował piłke poza "16".

11'

Chwastek uderzał na bramkę z rzutu wolnego, jednak Zarychta pewnie obronił.

10'

Kowalczyk po serii zwodów został zatrzymany przez obrońcę, jednak sędzia nakazał grać dalej.

10'

W odpowiedzi uderzał Chwastek, ale wysoko ponad bramką.

8'

Ładna akcja Kowalczyka, który dostał piłkę na 16 metrze, minął rywali, wdarł się w pole karne i pewnym strzałem pokonał Humerskiego. Dobry początek Kolejarza.

8'

Gooool! Kowalczyk! Na 11 metrze oddał strzał w róg bramki.

7'

Około 60 najzagorzalszych fanów Kolejarza prowadzi od początku meczu doping. Na stadionie około 500 osób. Na trybunie dla gościu pusto.

6'

Maciej Tataj znalazł się w polu karnym w dobrej sytuacji, jednak zaplątał się w dryblingu i piłka wyszła mu za linię końcową.

4'

Kolejarz na razie przeważa, więcej na połowie rywala, ale niewiele z tego wynika.

2'

Rzut rożny dla Kolejarza. Wrzutka na krótki słupek, uderzał Wolański z woleja, ale piłka przeszła tuż obok słupka.

1'

Początek spotkania w Stróżach.

15:00

Piłkarze wychodzą już na boisko. Kolejarz na czerwono-biało, Dolcan na niebiesko. Piłkarze witają się z kibicami.

14:56

Rezerwowymi Dolcanu są natomiast Głowacki, Hirsz, Koziara, Leszczyński, Wełna, Stańczyk i Zaniewski.

14:55

Na rezerwie Kolejarza zasiądą Sobański, Bocian, Gryźlak, Kantor, Niane, Nitkiewicz i Rupa.

14:54

Znamy już składy obu zespołów, w obydwu widzimy nowe twarze.

14:54

Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę na niezłej jak na Stróże murawie.

14:53

Frekwencja na inaugurację w Stróżach dopisała. Niemal cały stadion jest pełny, około 400 osób na trybunach, jest jeszcze długa kolejka przed wejściem. Frekwencja na pewno powyżej miejscowej średniej.

14:50

W Stróżach dzisiaj idealna piłkarska pogoda, bezchmurne niebo, około 20 stopni Celsjusza na termometrze. Aura na pewno nie będzie przeszkadzać piłkarzom w stworzeniu dobrego widowiska.

14:45

Witamy ze stadionu w Stróżach, gdzie za kwadrans rozpocznie się mecz miejscowego Kolejarza z Dolcanem Ząbki. Oba zespoły walczą o zupełnie inne cele, ale na bardzo trudno wskazać by było murowanego faworyta. Liczymy więc na dobry i wyrównany mecz.