1. połowa3 : 1
16:50

Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

96'

Koniec meczu w Łęcznej. Fantastyczne widowisko na stadionie przy al. Jana Pawła II. 7 bramek i niesamowite emocje. Piotr Rzepka udowadnia, że nawet bez Nildo jego zespół potrafi strzelać bramki. Łęczna ogrywa Flotę i wyprzedza ją w tabeli I. ligi.

94'

Uderzenia Kusiaka z rzutu wolnego nieznacznie mija bramkę Floty.

93'

Już nic złego gospodarzom w tym meczu nie może się przydarzyć. Łęcznianie spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca meczu.

92'

Sędzią przedłuża spotkanie o 3 minuty.

90'

Z rzutu rożnego, wykonywanego przez Kusiaka, nic nie wyszło.

90'

Dobry strzał Tymosiaka, na rzut rożny paruje bramkarz Floty.

90'

Kolejna zmiana w ekipie Piotra Rzepki: z boiska schodzi Łuczak, w jego miejsce debiutujący Tomasz Tymosiak.

88'

Zmiana u gospodarzy: schodzi strzelec dwóch bramek, Michał Renusz, za niego wchodzi Kamil Oziemczuk.

87'

Drugi gol Renusza! Prusak wybija piłkę daleko do przodu, do piłki dopada Łuczak, podaje piłkę wzdłuż linii bramkowej. Do futbolówki dopada Renusz i strzela do pustej bramki. Wspaniała akcja!

84'

Dynamiczny kontratak Bogdanki. Szarżował Renusz, ale powstrzymali go obrońcy Floty.

81'

Dobry strzał Pesira po koronkowej akcji Bogdanki. Wesołowski popisuje się udaną interwencją.

81'

Gospodarze kontrolują przebieg gry.

80'

Bogdanka udowadnia dziś, że nawet pomimo nieobecności swojego najlepszego strzelca, Nildo, zespół nie ma problemów ze skutecznością.

78'

Tempo meczu nieco siadło. Na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

77'

Bogdanka cofnęła się na własną połowę. Gospodarze czekają na szansę do kontrataku.

75'

Zmiana w ekipie Floty. Z boiska schodzi Niewiada, w jego miejsce pojawia się Nnamani.

74'

Uderzenie Ostalczyka. Mocny strzał zza pola karnego mija o około 5 metrów bramkę Bogdanki.

73'

Podopieczni Krzysztofa Pawlaka nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Bogdanki.

70'

Bogdanka nie prezentuje się już tak dobrze jak w pierwszej części gry, ale łęcznianom nadal sprzyja szczęście.

67'

Wesołowski ukarany żółtą kartką za faul na Pesirze.

66'

Gol dla Bogdanki. Kapitan łęcznian pewnie wykonuje rzut karny! 4:2.

66'

Karny dla Bogdanki! Pesir faulowany przez bramkarza Floty. Jedenastkę wykonuje Nikitović.

63'

Zmiana u gospodarzy: schodzi Zuber, w jego miejsce Jacek Kusiak.

62'

Strzał Łuczaka z 40. metrów znacznie mija bramkę Floty.

61'

Piłkarze Floty budują atak pozycyjny.

59'

Strzał Arifovicia mija bramkę Prusaka w znacznej odległości.

59'

Aut na wysokości pola karnego Bogdanki. Flota w natarciu.

57'

Zamieszanie pod bramką Prusaka, ale ostatecznie gospodarze wybijają piłkę daleko od pola karnego.

56'

Rzut rożny dla gości wykonuje Ostalczyk.

56'

Arifović strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.

55'

Gol dla Floty! Dobre dośrodkowanie w pole bramkowe i Arifović strzela do pustej bramki. 3:2 i ciągłe emocje!

54'

Gospodarze przejęli inicjatywę, zbliżyli się do pola karnego Floty.

52'

Strzał Arifivicia zablokowany przez obrońców Bogdanki.

51'

W drugiej połowie tempo jest nie mniejsze niż w pierwszej części gry.

50'

Bodziony dośrodkowuje, ale piłkę wybija Łuczak.

49'

Tym razem rzut rożny dla gości.

49'

Łuczak dośrodkowuje za mocno, obrońcy gości wybijają piłkę daleko od bramki.

48'

Dobra akcja prawą stroną Renusza. Rzut rożny dla Bogdanki.

47'

Zmiana w zespole Floty: na boisku nie pojawił się już Szlamberidze, w jego miejsce Marczew.

59'

Rozpoczyna się druga połowa meczu. Zaczynają goście.

48'

Koniec pierwszej połowy. Dobre, dynamiczne spotkanie w Łęcznej.

47'

Bardzo groźnie pod bramką Prusaka. Uderzenie Ostalczyka minimalnie mija długi róg bramki gospodarzy. Było blisko.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

Łęcznianie nadal kontrolują przebieg gry.

43'

Obrońcy Floty nie mają dziś najlepszego dnia.

42'

Gol dla Bogdanki. Łukasz Pielorz wykorzystuje ogromne zamieszanie pod bramką Wesołowskiego i umieszcza piłkę w siatce!

41'

Rzut wolny dla Bogdanki z bliskiej odległości od pola karnego gości. Dośrodkowuje Łuczak.

40'

Strzał głową Arifovicia w dużej odległości mija bramkę Prusaka.

39'

Dobra indywidualna akcja Renusza na lewej flance, ale zbyt mocne dośrodkowanie. Nic z tego.

37'

Nieudane dośrodkowanie, piłka mija pole karne.

36'

Rzut wolny niemal z narożnika boiska. Kolejna szansa dla Floty Świnoujście.

35'

Gol kontaktowy! Bramkę uderzeniem głową zdobywa Arifović. DObra, składna akcja Floty.

34'

Strzał Chyły zablokowany przez obrońców Bogdanki.

32'

Sergiusz Prusak wspaniale broni strzał Bodzionego! Ciągle 2:0!

31'

Rzut karny dla Floty. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Bartoszewicza.

29'

Kolejne uderzenie Renusza. Płaski strzał nieznacznie mija bramkę Wesołowskiego.

28'

Rzut wolny dla Bogdanki niemal z linii bocznej na wysokości pola karnego. Łuczak dośrodkowuje, ale w powietrzu królują obrońcy Floty.

26'

Zuber ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu w polu karnym przeciwnika.

25'

Okres brzydszej gry. W szeregi obu drużyn wkradło się sporo niedokładności.

24'

Bogdanka ma inicjatywę, to gospodarze są aktywniejsi na boiku.

22'

Renusz dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy Floty minimalnie uprzedzili Pesira.

19'

Dobrze kontrowali gospodarze. Pesir uderzał, ale za słabo.

18'

Groźne pod bramką Prusaka. Podanie wzdłuż linii bramkowej mija napastników gości. Flota była bardzo blisko.

18'

Rzut rożny dla gości, ale Ostalczyk kopie za mocno. Piłka ląduje po linią boczną boiska.

16'

Fenomenalny początek Bogdanki, świetnie układa im się dzisiejszy mecz.

16'

Wspaniały gol dla Bogdanki. Łuczak dostaje prostopadłe podanie i uderza ponad wychodzącym bramkarzem Floty! Bramka "stadiony świata"!

14'

Z linii szesnastki uderzał Tomas Pesir, jednak jego strzał był zbyt słaby.

13'

Sporo niedokładności z obydwu stron. Piłkarze zbyt często podnoszą piłkę, starają się grać górą.

11'

Pesir podawał do Łuczaka, ale pomocnika gospodarzy wyprzedził jeden z obrońców Floty.

10'

Strzał zza linii pola karnego. Uderzał Renusz, ale piłka minęła w znacznej odległości bramkę Floty.

7'

Gospodarze oddali teraz inicjatywę piłkarzom ze Świnoujścia.

6'

Wyśmienity początek podopiecznych Piotra Rzepki.Renusz wykorzystał błąd obrony Floty.

4'

Gol dla Łęcznej. Wspaniałe rozpoczęcie meczu. Bramkę strzela Michał Renusz.

3'

Warto zaznaczyć, iż na stadionie stawiło się dziś więcej widzów niż zwykle.

3'

Obydwie drużyny rozpoczęły zachowawczo.

1'

Grę rozpoczęła Flota, goście przy piłce.

15:01

Zapinamy pasy i rozpoczynamy wiosnę na boiskach I. ligi!

14:58

Sędzia główny wyprowadza obydwie ekipy na plac gry.

14:57

Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli z 30 punktami na koncie. Flota plasuje się "oczko" wyżej, wyprzedzając Bogdankę zaledwie o 1 punkt.

14:55

Jest to pierwszy mecz I. ligi po przerwie zimowej.

14:55

Na liniach sędziemu głównemu pomagać będą Marcin Anisiewicz i Marcin Brenda. Sędzią technicznym jest dziś Artur Mądrzak.

14:53

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Pan Jarosław Chmiel z Mazowieckiego ZPN