Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
17:53

Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

94'

Sędzia kończy mecz. Po słabej i ciężkiej dla oka grze, Wisła remisuje 1:1. Twardy mecz zaowocował wieloma kartkami.

92'

Druga żółta i czerwona kartka. Nadijewskij.

92'

Zirytowani kibice Wisły opuszczają stadion.

91'

Sędzia doliczył trzy minuty.

91'

Nieładne zachowanie Bilińskiego, który próbował wymusić rzut karny.

90'

Wisła rozpaczliwie posyła długie piłki do przodu, jednak nic z tego nie wynika.

89'

Ariel Jakubowski ukarany drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką. Wisła kończy w osłabieniu.

86'

Wszystkie piłki posyłane w pole karne gości obrońcy wykopują jak najdalej do przodu.

85'

Twarda męska gra, nikt nie odstawia nogi. Olimpia sprawia wrażenie zadowolonych z wyniku.

84'

Żółta kartka, faul Jakubowskiego, tuz przed polem karnym.

82'

Zmiana w Olimpii. Wchodzi Banasiak za Lubenowa.

82'

81'

Faul taktyczny na środku boiska Matara, Olimpia mogła wyjść z kontrą.

80'

Bartosiak bardzo aktywny w tym meczu, znacznie przecenił swoje umiejętności strzelając zza pola karnego, piłka daleko od bramki.

79'

Daniel po indywidualnej akcji na obieg w polu karnym wziął obrońcę Olimpii, niestety, próbował dośrodkować już zza boiska.

78'

Gra jest szarpana, nie ma dokładności. O ile pierwsza połowa byłą dla Wisły, tak teraz z gry lepiej wygląda drużyna gości.

76'

Libor Pala wścieka się przy linii bocznej, jego zawodnicy grają słabe spotkanie.

75'

Zmiana w Olimpii. Wchodzi Chałas za Koladkę.

74'

Rzut wolny w dogodnej pozycji po faulu na Lubenowie. Uderzenie fantastycznie broni jednak Pesković.

73'

Petasz próbował strzału, ale wysoko ponad bramką.

71'

Akcja dwóch na dwóch, ale Bartosiak po raz kolejny traci piłkę.

69'

Zawodnicy Wisły są bardzo wolni i ciężko jest im dochodzić nawet do najprostszych podań.

68'

Bliski szczęścia w ostatniej akcji był Bartosiak.

68'

Po kolejnym błędzie w defensywie Wisły, Olimpia miała okazję do strzelania gola. Po wycogfaniu przed pole karne, zawodnik uderzyl minimalnie obok słupka.

66'

Na trybunach nerwowo, kibice zamiast skupić się na dopingu, to nawzajem się "pozdrawiają".

65'

Wisła wyraźnie jest niezadowolona z wyniku. Niemal cała drużyna na połowie rywali. Gospodarze grają pressingiem.

64'

Żółta kartka dla Nadijewskiego za ostry faul na Petaszu przed polem karnym.

62'

Linia defensywna Wisły ustawiona bardzo wysoko. To grozi kolejnymi kontrami, ale płocczanie bardzo chcą wygrać.

60'

Mosart był bardzo aktywny, zaliczył bardzo dobry występ i naszym zdaniem był najlepszy na boisku, szukał gry, często brał na siebie odpowiedzialność za akcję. Richard zaliczył przeciętny występ, zbyt często grał na alibi.

60'

I jednocześnie kolejna zmiana, ostatnia w Wiśle: wchodzi Petasz za Richarda Davida.

59'

Kolejna zmiana w Wiśle. Schodzi Mosart, w jego miejsce Joao Paulo Daniel.

57'

Piłkarze Wisły bardzo wolno wracają do obrony. Kolejna kontra mogła zakończyć się bramką, jednak zbyt dużo niedokładności w akcji Olimpii.

56'

Groźna kontra Wisły, Matar jednak źle dośrodkował i zaprzepaścił szansę na ponowne prowadzenie gospodarzy.

55'

Ricardinho zaliczył przyzwoity występ, często dośrodkowywał, niestety większość wrzutek padłą łupem obrońców Olimpii.

55'

Zmiana w Wiśle, schodzi Ricardinho, wchodzi Sekulski.

53'

Co ciekawe, była to praktycznie jedyna groźna akcja gości w spotkaniu.

53'

Olimpia wyszła z kontrą 3 na 2 i Anton Kołosow umieścił piłkę w siatce strzałem w długi róg. Pesković był bez szans. Mamy remis 1:1!

51'

Dośrodkowanie Jakubowskiego w pole karne, ale piłka ostatecznie w rękach Szamotulskiego.

49'

Na strzał z ostrego kontra zdecydował się Kołosow, jednak piłka o parę metrów minęła bramkę Peskovicia.

48'

Na trybunach zasiadło około 50 kibiców z Elbląga.

47'

Biliński próbował strzału zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

17:00

Kibice Wisły aktywnie dopingują cały mecz. Olimpia raczej bez dopingu, za to kibice gości cały czas rzucają petardy.

49'

Sędzia Paweł Dreschel kończy pierwszą połowę.

45'

Jakubowski ładnie pociągnął akcję prawym skrzydłem. Próbował dośrodkować, ale już zza linii końcowej.

45'

Bartosiak ukarany żółtą kartką za faul na Radiciu.

42'

Żółta kartka dla Koladki.

42'

Goście nie potrafią złożyć żadnej sensownej akcji. Jeśli chcą wywieźć punkty z Płocka to trener Raduszko musi zmienić coś w grze swojego zespołu.

37'

Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Straty notują zarówno piłkarze Wisły jak i Olimpii.

35'

Marcin Pacan z powodu kontuzji był zmuszony do zejścia z boiska. Były zawodnik Wisły miał pecha.

34'

Zawodnik Olimpii na noszach opuszcza boisko. Chyba nie obejdzie się bez zmiany.

32'

Po golu dla Wisły gra się znaczenie uspokoiła. Gospodarze kontrolują wynik spotkania.

31'

Po tym jak kolejna grupa kibiców dołączyła na sektor gości, fani Olimpii co jakiś czas "pozdrawiają" kibiców rywali.

29'

Świetną piłkę po włączeniu się w akcję dostał Jaroń. Zawodnik nie potrafił jednak umieścić futbolówki w siatce.

26'

Kibice Wisły wspierają swój zespół solidnym dopingiem. Kibice Olimpii wspierani przez kibiców Legii póki co korzystają z uroków pięknej pogody.

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mosart przepchnął obrońcę Olimpii i pewnie wpakował piłkę do siatki. Szamotulski mógł zachować się lepiej.

22'

Wisła stwarza coraz groźniejsze akcje. Niestety dużo w tym niedokładności.

20'

Olimpia z rzutu wolnego w sam środek bramki. Pewna interwencja Peskovica.

19'

Za przeszkadzanie w wykonaniu stałego fragmentu gry, Mosart ukarany żółtą kartką.

18'

Rzut wolny dla gości z 25 metrów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

14'

Póki co Wisła jest lepsza od swojego rywala. Szamotulski może mieć wiele zastrzeżeń do swoich kolegów z defensywy.

11'

Po dobrej, indywidualnej akcji Mosart wywalczył rzut rożny.

11'

Ukarany zawodnik Olimpii za faul na Kamińskim.

9'

Groźna akcja Wisły. Nafciarze wyszli trojką zawodników na dwóch obrońców. Kamil Biliński fatalnie się zachował i uderzył obok słupka.

6'

Pierwsza interwencja Szamo w tym meczu po centrze w pole karne. Bramkarz pewnie chwyta piłkę.

5'

Ricardinho już wrócił na boisko

3'

Ledwo co zaczęło się spotkanie, a Ricardinho złapał kontuzję. Zobaczymy czy będzie w stanie wrócić na boisko.

2'

Kibice gości właśnie wchodzą na sektor

1'

Pierwszy gwizdek..

15:50

Piłkarze skończyli już rozgrzewkę. Za 10 minut usłyszymy pierwszy gwizdek w tym meczu.