Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
90'

Koniec spotkania! Wymęczone zwycięstwo Portowców na początek rundy wiosennej. Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Piasta. Z każdą minutą gry przewagę zyskiwała Pogoń skutecznie broniąc się przed atakami gości. Bardzo dobrze pokazał się w spotkaniu Kolendowicz, który w następnym spotkaniu powinien wystąpić w pierwszym składzie.

90'

Piast próbuje doprowadzić do remisu, lecz gra zbyt niedokładnie

90'

Cztery minuty doliczył sędzia. Tymczasem groźnie pod bramką Portowców. Strzał piłkarza Piasta wybronił Janukiewicz.

90'

Okazja Vuka po rzucie rożnym. Piłka jednak bardziej odbiła się od Serba, niż był to normalny strzał.

89'

Prostopadłę podanie Aki w pole karne do Vuka. Serb jednak minimalnie przestrzelił.

88'

Zagranie ręką Sotirovica

87'

Idealne dośrodkowanie Ediego na głowę Nolla, lecz ten bardzo niedokładnie nad bramką Treli

86'

Druga żółta kartka dla Buryana. Nieprzepisowo zatrzymał wychodzącego sam na sam Kolendowicza

83'

Sotirovic za Djousse

81'

Żółta kartka dla Urbana

80'

Tymczasem w ataku Portowcy. Po raz kolejny Kolendowicz prawą stroną. Tym razem nie udało mu się przebić przez obrońcę Piasta.

80'

Ładnie uwolnił się Docekal. Jego strzał z trudem na rzut rożny wybił Janukiewicz.

78'

Dobra zmiana Kolendowicza, który wyraźnie rozruszał prawą stronę. Kolejne zbiegnięcie do linii z dośrodkowaniem. Piłka trafiła do Ediego, lecz jego strzał zablokowany.

77'

Mocny strzał Gliwiczan ponad bramką Portowców.

75'

Rozochociła się Pogoń po bramce Budki. Kolejna akcja Kolendowicza prawą stroną. Poradzili sobie jednak obrońcy Piasta

76'

Docekal za kontuzjowanego Kędziorę

76'

Kartka dla Kolendowicza za popchnięcie Buryana

74'

Buryan ukarany żółtą kartką

73'

Kędziora po za linią boczną

70'

Kolejny piłkarz Piasta leży na boisku.

69'

Akahoshi za Ławę

68'

Kolendowicz w swojej firmowej akcji dobiegł do końcowej linii i wyłożył piłkę do Adriana Budki, który nie mógł nie trafić z takiej odległości! Gol w debiucie byłego widzewiaka!

68'

Bramka dla Portowców!

67'

Urban za kontuzjowanego Lisowskiego

65'

Dośrodkowanie Budki wypiąstkował Trela

62'

Na boisku leży Lisowski. Wygląda to na bardzo bolesny skurcz

61'

Błąd Radlera w obronie wykorzystał Kędziora. Jego strzał jednak wysoko ponad bramką

58'

Kolendowicz za mało widocznego Frączczaka

55'

Dużo fauli w tym spotkaniu. Tym razem na murawie leży Noll faulowany przez Matrasa

54'

Żółta kartka dla Frączczaka za brzydki faul na Cicmanie

53'

Odważnie Budka zza pola karnego. Piłka obok bramki Piasta

47'

Z rzutem rożnym dla Piasta Łatwo poradziła sobie Pogoń, któa wyprowadziłą szybką kontrę. Na skrzydle na pełnej prędkości faulowany przez Lisowskiego Djousse.

45'

Drugą połowę rozpoczęli Portowcy

45'

Buryan za Cuerde

45'

Koniec pierwszej Połowy. Przewaga Piasta w pierwszej części spotkania stopniała po bramce Ediego i spotkanie się wyrównało. Więcej okazji strzeleckich mieli jednak przyjezdni.

47'

Rzut rożny dla Portowców. Strzał Emila Nolla obok bramki Treli

43'

Żółta kartka dla Szałka

45'

Dwie minuty doliczone przez arbitra

44'

Bezpośrednio na bramkę uderzał Lisowski lecz bez zagrożenia dla Janukiewicza

43'

Zderzenie Szałka z Podgórskim. Rzut wolny dla Piasta

40'

Uderzenie Hricki wysoko ponad bramką

40'

Piękne podanie Ediego do Frączczaka, lecz ten faulowany na skrzydle

38'

Zganiacz za symulowanie

37'

Rzut wolny z narożnika boiska dla Piasta. Pogoń łatwo poradziła sobie z dośrodkowaniem Podgórskiego

36'

Jurado zwlekał zbyt długo z dograniem piłki w pole karne Pogoni w wyniku czego łatwo ją stracił

35'

Po tych dwóch szybkich bramkach gra powinna się nieco otworzyć

33'

Pewnym strzałem w prawy górny róg Edi Andradina!

33'

Karny dla Portowców!

32'

Oskrzydlająca akcja Ławy, lecz dośrodkowanie kapitana Pogoni bardzo niedokładne

31'

Kolejny stały fragment gry w okolicach pola karnego Pogoni. Dośrodkowanie Podgórskiego wybite przez obronę Portowców

29'

Atomowy strzał Lisowskiego obok bramki Portowców

28'

Żółta kartka dla Matrasa

27'

Odpowiedź portowców! Po dośrodkowaniu Ediego blisko pokonania Treli był Djousse

26'

Gol dla Piasta! Obrona Portowców zaspała i piłkę do bramki z najbliższej odległości wpakował Mateusz Matras

24'

Groźna sytuacja dla Piasta. Rzut wolny z bocznego sektowa boiska na wysokości pola bramkowego Portowców.

23'

Brak płynności w grze obu drużyn potęgowany przez sędziego przerywającego co chwilę grę.

19'

Cały czas Piast atakuje. Rzut rożny dla przyjezdnych

17'

Kędziora minimalnie obok słupka bramki Portowców!

16'

W polu karnym teatralnie wywracał się Paulauskas, ale sędzie nie dał się na to nabrać

15'

Na spalonym kapitan Portowców Bartosz Ława

14'

Prostopadłe podanie do Jurando padło łupem bramkarza Portowców

13'

Bardzo groźny strzał Lisowskiego sprzed pola karnego nad bramką Janukiewicza

10'

Dużo niedokładnej gry w środku boiska z obu stron.

7'

Prostopadłe podanie Ediego do Frączczaka minimalnie za mocne i piłka przekroczyła linię bramkową.

6'

Rzut wolny w wykonaniu Ediego, lecz dośrodkowanie prosto na głowę obrońcy Piasta

4'

W ataku Piast, lecz niedokładne dośrodkowania bez problemu wybijane przez piłkarzy Pogoni

2'

Prostopadłę podanie Ławy do Donalda wybite przez obrońców Piasta na aut.

1'

Rozpoczęli piłkarze Gliwickiego Piasta

19:11

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę przy akompaniamencie hymnu Portowców.

19:01

Już tylko 15 minut do rozpoczęcia spotkania. W Szczecinie czuć ogromne napięcie i atmosferę wyczekiwania. Wszyscy przybyli na stadion ciekawi są formą Portowców po tak znaczących wzmocnieniach.

18:52

Ławka rezerwowych Portowców: Fabiniak, Kolendowicz, Zwoliński, Golla, Rogalski, Akahoshi, Sotirovic

18:50

Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Buryan, Urban, Pietrzak, Docekał, Świątek

18:46

Pogoń w składzie: Radosław Janukiewicz, Błażej Radler, Mateusz Szałek(m), Edi Andradina, Donald Djousse, Peter Hricko, Adam Frączczak, Adrian Budka, Emil Noll, Bartosz Ława (k), Hernani

18:44

Piast w składzie: Dariusz Trela, Meteusz Matras, Łukasz Krzycki, Fernando Cuerda, Geodiminas Paulauskas, Povol Cicman, Mariusz Zganiacz, Wojciech Lisowski(m), Tomasz Podgórski (k), Ruben Jurado, Wojciech Kędziora

18:43

Witam państwa ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. Na obiekcie jest 164 kibiców gości. Mamy idealną pogodę na mecz a stadion powoli się wypełnia kibicami.