Niedziela, 20 listopada 2011, godz. 11:30

Koniec meczu! Termalica wiceliderem przynajmniej przez całą zimę!

Gospodarze kradną cenne sekundy. Martuś zmienia Drozdowicza.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

W doskonałej okazji Drozdowicz nie trafił na pustą bramkę! Ale i tak jest już chyba po meczu.

87'

Aktualnie Termalica jest wiceliderem, choć do końca meczu jeszcze kilka minut. Sprawdź tabelę 1 ligi aktualizowaną NA ŻYWO!

87'

Kamiński dobrze wybronił strzał Kubowicza.

85'

Napór Wisły nieco zelżał. Do tego chwilowo grają w "10" bo poza boiskiem opatrywany jest jeden z gości.

84'

Kowalski za Barana.

81'

Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

80'

Niecieczanie skupiają się na defensywie, a akcje Wisły są coraz groźniejsze. Wyrównanie wisi w powietrzu.

78'

Kubowicz zmienia Pawlusińskiego.

77'

Coraz groźniej atakują goście! Po jednej z akcji Guaye trafił w słupek!

74'

Nadgorliwość Hiszpańskiego nie popłaciła. Żółta kartka za symulowanie.

73'

Po zdobyciu bramki Termalica stara się kontrolować sytuację, ale goście próbują wyprowadzać ataki. Aktywny jest wprowadzony przed chwilą Hiszpański.

69'

W pierwszej akcji Hiszpański wywalczył rzut rożny dla Wisły.

68'

Ostatnia zmiana w Wiślę. Hiszpański wchodzi za Miturę, który na boisku pojawił się w pierwszej połowie.

68'

67'

Rybski doskonale znalazł się kilka metrów przed bramką i pokonał Kamińskiego strzałem między nogami!

67'

Termalica prowadzi! Rybski na 1:0!

63'

Ricardinho zmienia Sekulskiego.

62'

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

61'

Rzut rożny dla Wisły po akcji Bilińskiego.

60'

Szałęga uderzył z rzutu wolnego, ale na razie bezbłędnie spisuje się Kamiński.

59'

W drugiej połowie mecz nabrał tempa. Kilka okazji z obu stron, jednak na razie nie ma bramki. Zapowiadają się jednak emocje.

56'

Po dośrodkowaniu Barana do piłki w polu karnym nie doszedł Pawlusiński.

54'

Piłka minęła bramkę po strzale Rybskiego. Było groźnie.

52'

Drozdowicz wychodził na dobrą pozycję, ale uprzedził go bramkarz Wisły.

50'

Dobra okazja dla gospodarzy. Rzut wolny z 35 metrów, ale po dośrodkowaniu Szałęgi piłka minęła bramkę.

47'

Budka wyłapuje dośrodkowanie z rzutu wolnego gości.

46'

Początek drugiej połowy.

12:17

W końcówce zaatakowali gospodarze, ale z przebiegu pierwszej połowy przewaga po stronie gospodarzy. Bramki na razie nie padły, ale miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Doskonałą okazję w końcówce zmarnowali goście, którzy nie wykorzystali błędu obrony!

44'

Nieudany atak gości, Budka pewnie przechwytuje piłkę.

43'

Zapowiada się, że do przerwy bramki nie padną. Piłkarze zwolnili tempo, ale może w ostatnich sekundach przyspieszą?

41'

Okres brzydszej gry, sporo fauli i przerw, gwizdek sędziego w użyciu.

39'

Jedna z nielicznych prób gości, jednak uderzenie zza pola karnego Mitury nieudane.

38'

Dobrze wygląda dzisiaj gra w ataku Termaliki. Wisła na razie głównie się broni.

36'

Jarecki uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

35'

Pawlusiński zmarnował doskonałą sytuację sam na sam z Kamińskim!

34'

Trochę niedokładności i strat po obu stronach.

32'

Mocno uderzenie Pawlusińskiego z dystansu nie trafiło na bramkę.

30'

W natarciu teraz gospodarze, ale na razie radzi sobie Kamiński.

29'

Góralski nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Mitura.

27'

Kamiński obronił strzał z dystansu Piątka.

26'

Po jednej z akcji ucierpiał opatrywany za linią boczną Góralski.

25'

Budka pewnie wyłapuje dośrodkowanie po akcji Wisły.

25'

Groźnie po rzucie rożnym dla Termaliki, jednak nie udało się wykończyć tej akcji.

24'

Kowalski znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie opanował piłki i odebrał mu ją Jaroń.

23'

Okres spokojniejszej gry głównie w środku pola. Inicjatywa po stronie gospodarzy.

20'

W doskonałej sytuacji przed bramką znalazł się Biliński, ale bramkarz Termaliki poradził sobie z zagrożeniem.

18'

Na szczęście opatrywany za linią boczną Baran jest w stanie kontynuować grę.

17'

W natarciu ciągle niecieczanie, trochę chaosu w obronie gości, jednak ostatecznie radzą sobie obrońcy.

16'

Goście mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Termaliki. Ich próby rozbijają na razie obrońcy.

15'

W dobrej sytuacji znalazł się Rybski, jednak tym razem przestrzelił.

14'

Brutalny faul Góralskiego ukarany żółtą kartką. Oby zaatakowany Baran był w stanie kontynuować grę.

13'

Jak na razie groźniejsze okazje stwarzają sobie gospodarze, ale gra jest dosyć wyrównana.

11'

Doskonałą okazję zmarnował Pawlusiński. Po kolejnym dobrym dośrodkowaniu Rybskiego znalazł się w dogodnej pozycji, ale nienaciskany przez obrońców uderzył ponad bramką.

10'

Kamiński odważnym wyjściem uprzedził rywali po dośrodkowaniu Rybskiego. Mogło być groźnie

9'

Z rzutu wolnego uderzył Piątek, ale trafił prosto w mur.

7'

Żółtą kartką ukarany Wyczałkowski, za faul.

7'

Budka pewnie wyłapuje dośrodkowanie jednego z zawodników Wisły.

6'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale Pawlusiński uderzył za mocno i piłka minęła bramkę.

4'

Czerwiński główkował ponad bramką Kamińskiego. Pierwsza groźna akcja Termaliki.

3'

Dwa rzuty rożne dla Wisły nie przyniosły zagrożenia.

2'

Od razu zaatakowała Wisła, jednak dobrze interweniował Pleva po dośrodkowaniu Guaye.

1'

[b]Początek spotkania.[ Rozpoczęli gospodarze./b]

11:30

Gospodarze zagrają tradycyjnie w pomarańczowych koszulkach, goście na niebiesko.

11:29

Na trybunach kilkuset kibiców, jest także grupa sympatyków Wisły Płock.

11:29

Zespoły są już na murawie, gotowe do rozpoczęcia spotkania.

11:25

Zawodnicy skończyli już rozgrzewkę, za moment wybiegną na boisko by rozpocząć spotkanie, które poprowadzi Robert Małek z Zabrza.

11:23

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie gospodarzy Mateusz Kowalski, Dawid Kubowicz, Tomasz Metz, Szymon Martuś, Piotr Ceglarz i Damian Skołorzyński. Rezerwowymi gości są Marcin Kwiatkowski, Radosław Kursa, Bartłomiej Sielewski, Daniel Mitura, Fabian Hiszpański, Ricardinho i Patryk Kamiński.

11:20

Witamy w relacji ze spotkania pierwszej ligi, w którym Termalica podejmie Wisłę Płock. Gospodarze dzięki zwycięstwu mogą awansować na pozycję wicelidera i pozostać na niej przynajmniej do wiosny. Wisła walczyć będzie o zupełnie inny cel - oddalenie się od strefy spadkowej.