Iwan strzela na bramkę po kombinacyjnej akcji.

Ilków Gołąb dostaje kartkę za faul na Kołodziejskim.

71'

Pacan z wolnego mocno jednak nad bramką.

70'

Zawisza w pełni dominuje. Rozgrywa spokojnie mecz i stwarza okazje do zdobycia bramki.

69'

Dremliuk blokuje strzał z pola karnego.

66'

Bartosiak za Lyubenova.

66'

Błąd strzela niecelnie.

65'

Dremliuk przy tej akcji ukarany kartka.

63'

Z najblizszej odległości po dośrodkowaniu piłke do bramki strzelił Ilków Gołąb.

63'

Gol! 0-3! Ilków Gołąb!

59'

Koczon za Miecznika.

59'

Zaniewski do Iwana który trafia w boczną siatkę.

57'

Jakub Wójcicki przebiegł z piłka pół boiska i z dystansu pięknie przymierzył na bramkę Stodoły.

56'

Ależ bramka!!!!!!!!!!! Wójcicki!

55'

Za nakładkę kartkę dostaje Zawistowski.

53'

Muszalik do Zaniewskiego jednak szybszy Witan.

52'

Zawistowski strzela i piłka odbija się od obrońcy.

52'

Rafał Leśniewski ukarany kartką za symulowanie faulu.

49'

Adrian Błąd strzela zza pola karnego jednak niecelnie.

62'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

14:00

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

48'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Adrian Błąd nieudanie strzela zza pola karnego.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę.

46'

Zawisza zaatakowała. Po okresie bezbarwnej gry w wykonaniu gości teraz więcej akcji Zawiszy.

43'

Najpierw Iwan zablokowany w polu karnym potem Błąd z boku pola karnego w bramkarza Olimpii Stodołę.

40'

Miecznik zatrzymuje faulem na środku boiska Wójcickiego.

38'

Olimpia na połowie Zawiszy organizuje nastepny atak.

35'

Zawisza broni się na swojej połowie. Ma problemy na bokach boiska skad maja miejsce liczne dośrodkowania.

34'

Na stadionie około 1500 kibiców. Miecznik udanie powstrzymał Wójcickiego.

33'

Dremliuk z dystansu sprytnie jednak obok słupka.

30'

Kołodziejski sam na sam z bramkarzem jednak Witan broni strzał w długi róg bramki.

27'

Muszalik uprzedzony na linii pola bramki!

27'

Lyubenov za głęboko w pole karne i wyłapuje Witan.

24'

Olimpia ma optyczna przewagę. Widac dużo miejsca w środku pola. Miecznik na skrzydle zagrywa na pole karne jednak niedokładnie.

22'

Lyubenov zgrywa w polu karnym do Zaniewskiego jednak napastnik Olimpii zablokowany.

20'

Lyubenov zza pola karnego jednak piłka odbiła się od obrońców i to spowodowało że Witan pewnie złapał piłkę.

19'

Kaczmarczyk za próbę wymuszenia rzutu karnego zostaje ukarany żółta kartka.

17'

Iwan w poprzek pola karnego w poszukiwaniu Zaniewskiego jednak piłkę wyłapuje Witan.

15'

Olimpia atakuje skrzydłami. Aktywny Zaniewski często próbuje wspomagac pomocników w akcjach ofensywnych. Zawisza jakby nie forsuje tempa.

11'

Kołodziejski wysoko i niedokładnie podaje w pole karne.

11'

Olimpia próbuje przejąc inicjatywe jednak nie potrafi przedrzeć sie pod pole karne gości.

8'

Jankowski na spalonym w polu karnym Olimpii.

6'

Niedokładne prostopadłe podanie Kaczmarczyka.

5'

Olimpia próbuje zkontrowac jednak Zaniewski zablokowany.

5'

Po strzale Zawistowskiego Stodoła wybija przed siebie. Najszybszy z dobitka był Błąd.

3'

Gooooooooooool! 0-1! Adrian Błąd.

2'

Rzut wolny dla Zawiszy z okolic pola karnego.

1'

Rozpoczyna sie mecz. Olimpia na biało Zawisza w niebiesko-czarnych strojach.

12:56

Drużyny wychodzą na boisko za chwilę początek meczu.

12:46

Drużyny są na boisku i się rozgrzewają.

12:43

Olimpia: Stodoła-Wojciechowski, Dremliuk, Pacan, Miecznik- Kaczmarczyk, Lyubenov, Iwan, Muszalik- Kołodziejski, Zaniewski rez: Budakovic, Bartosiak, Pietroń, Sierant, Koczon, Szmytd, Żuraw

Zawisza: Witan-Ilków Gołąb, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy- Błąd, Jankowski, Zawistowski, Ekwueme- Wójcicki, Leśniewski rez: Zapała, Cuper, Gevorgyan, Majkowski, Imeh, Masłowski, Piętka

12:25

Witam wszystkich z Elbląga. Mecz Olimpia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz. Kibice gości są na stadionie. Przyjechało ich 600 około. Pogoda dośc dobra do rozegrania meczu lekkie zachmurzenie.