Ruch RadzionkówRuch Radzionków
0 : 1
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
90'

Dużo nerwów, mniej ładnej gry i Bogdanka kończy sezon zwycięstwem w Radzionkowie. Przed Ruchem jeszcze derbowy pojedynek z Polonią.

90'

Zbyt agresywnie dyskutował z sędzią Wallace, za co obejrzał drugą żółtą kartkę.

90'

Zagotowała się krew w młodym Skrzypczaku, odważnie ruszył do pojedynku z Prusakiem arbiter dojrzał faul na czerwoną kartkę.

90'

Jeszcze próba dośrodkowania na Skrzypczaka, interweniuje jednak Prusak.

90'

Doliczył arbiter trzy minuty, jednak nie zanosi się na zmianę rezultatu.

87'

Ruch angażuje wszystkie siły w ofensywę, suną za to kontry Bogdanki.

86'

I ostatnia roszada w szeregach gości, w miejsce Kusiaka Ninković.

83'

Zmiana również w Ruchu, napastnik w miejsce obrońcy.

82'

Druga zmiana w szeregach gości.

81'

Renusz z prawej strony, w sytuacji sam na sam powstrzymany przez Suchańskiego.

81'

Przewrotka Paluchowskiego i piłka trafia w słupek ! Duże szczęście tym razem ma Ruch.

80'

Na małej przestrzeni wymienili teraz kilka podań gospodarze, jednak Mateusz Mak na spalonym w decydującym momencie ładnej akcji.

77'

Jedna z nielicznych akcji gości, jedenasty, a piąty celny strzał gości nie przyniósł zagrożenia.

74'

Zmiana w zespole gości. Pesir opuszcza boisko, w jego miejsce Renusz.

70'

Tym razem w podobnej sytuacji traci piłkę Michał Mak.

70'

Krzywicki wszedł w pole karne, ładnie minął obrońce, jednak nie zdołał dobrze odegrać piłki Rockiemu.

67'

Ponad pół godziny do końca spotkania, ataki Ruchu jednak wciąż skutecznie rozbijane przez gości z Łęcznej.

66'

Mamy zapowiadaną zmianę, Krzywicki w miejsce Cielucha.

63'

Gotowy do wejścia Krzywicki, czy rosły napastnik Ruchu zdoła odmienić losy tego spotkania?

62'

Rocki gorą do Mateusza Maka, ten miał jednak w sytuacji sam na sam zbyt mało miejsca i piłka ląduje w rękach Prusaka.

60'

Kontra Bogdanki, Łuczak wypuścił ładnie Paluchowskiego, a ten trafia z ostrego kąta w słupek !

59'

W ostatniej chwili prostopadła piłka do Mateusza Maka przecięta przez Magdonia.

56'

Ładna, trójkowa akcja Ruchu, strzał Mateusza Maka zablokowany.

54'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne Ruchu wybija Kaszowski pod nogi Nitkovica, ten uderza niecelnie.

52'

Nic z tego- dośrodkowanie Mateusza Maka przecięte przez defensywę Bogdanki.

51'

Będzie szansa dla Ruchu z rzutu wolnego po faulu na Giesie.

50'

Pierwsze minuty drugiej połowy to dużo chaosu i arbiter, który chyba gubi się w boiskowych wydarzeniach.

46'

I rozpoczęliśmy drugą połowę, liczymy na kolejne bramki.

14:01

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

13:59

Obie jedenastki wracają na murawę, za chwilę goście rozpoczną drugą część spotkania.

45'

Dośrodkowanie na głowę Pesira, ten stojąc tyłem do bramki nie zdołał oddać dobrego strzału. Kończymy pierwszą połowę.

45'

Piąty faul po stronie Ruchu i pierwsza żółta kartka. Jeszcze rzut wolny z trzydziestu metrów dla gości.

45'

Dobiega końca pierwsza, z dwóch doliczonych minut, wciąż to goście utrzymują się na prowadzeniu.

43'

Cały czas aktywniejsi gospodarze, jednak częste faule goście uniemożliwiają im stworzenie dogodnej sytuacji.

41'

Michał Mak przed pole karne do nadbiegającego Giesy, ten uderzył mocno, jednak niecelnie.

38'

Z powietrza spróbował teraz uderzyć Łuczak, jednak jak mocne, tak i niecelne to uderzenie.

35'

Zza pola karnego uderza Giesa, wprost w ręce Prusaka.

33'

Kolejny żółty kartonik, za faul na Łopuchu ukarany nim Pesir.

34'

Cofnięta drużyna Bogdanki po strzeleniu bramki, Ruch przejął inicjatywę.

31'

W odpowiedzi, również głową spróbował Paluchowski- bez zagrożenia.

30'

Z rzutu wolnego dośrodkował Łopuch, to zagranie przedłużył Rocki, a głową, minimalnie niecelnie uderzył Kopacz.

29'

Przebrała się miarka ! Kolejny faul piłkarza Bogdanki i tym razem arbiter pokazuje już zasłużony kartonik.

27'

Siódmy faul graczy Bogdanki, arbiter jednak nie pokazał do tej pory żadnej kartki.

25'

Agresywnie grają goście, większość akcji Cidrów kończy się faulem graczy z Łęcznej.

23'

Mateusz Mak w pole karne z rzutu wolnego, ekwilibrystyczny strzał Pawła Giela nie trafia w światło bramki.

22'

Michał Mak popisał się umiejętnościami technicznymi z prawej strony pola karnego gości, jednak w porę, nieprzepisowo powstrzymał go Magdoń.

20'

Rzut rożny dla Ruchu, Giesa górą na głowę Kopacza, ten trafia w dobrze ustawionego Prusaka.

19'

Mądrze grają goście, którzy po strzeleniu bramki nie chcą tracić dużo sił.

16'

W polu karnym pada Paluchowski, gwizdek arbitra milczy.

14'

Z dystansu uderza Łuczak, jego uderzenie bardzo niecelne.

12'

Kaszowski do spółki z Cieluchem w prawym narożniku wywalczyli pierwszy rzut rożny.

10'

Ruszył teraz prawą stroną Mateusz Mak, jednak nie zdołał opanować prostopadłej piłki od Rockiego.

6'

I jest prowadzenie gości ! Paluchowski mocnym strzałem z sześciu metrów pokonuje Suchańskiego.

5'

Raz jeszcze groźnie uderza Paluchowski, jednak teraz dobrze interweniuje golkiper Ruchu. Goście aktywniejsi przez pierwsze pięć minut.

4'

Fatalny błąd Suchańskiego, który wypuszcza z rąk lekkie, płaskie dośrodkowanie gości, bliski wykorzystania tego błędu Paluchowski.

2'

I jeszcze raz Bogdanka, tym razem strzał Paluchowskiego nad bramką.

2'

W odpowiedzi Ruch. Rocki do Michała Maka ten uderza w... głowę Prusaka.

1'

Pierwsza próba gości, strzał Łuczaka z dystansu zbyt lekki.

1'

Rozpoczęli gospodarze ! Mamy nadzieje na dobre widowisko !

12:58

Klubowy hymn "CIDERLAND" w głośnikach i trójka sędziowska wyprowadza obie jedenastki.