KS PolkowiceGórnik Polkowice
3 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Sędzia kończy spotkanie! Po ogromnych emocjach KS Polkowice pokonał Dolcan Ząbki 3:2!

92'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! 3:2!! Dawid Wacławczyk bohaterem Polkowic!

90'

Kartkę obejrzał jeszcze Tataj, który siedzi już na ławce rezerwowych.

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Żółta dla Kamila Wacławczyka.

89'

Puszczają nerwy zawodnikom Dolcanu. Na murawie przepychanki, posypały się kartki. Drugą żółtą ogląda Piesio!

87'

Gospodarze dokonali niebywałej sztuki. W bardzo dobrym stylu podnieśli się z rezultatu 0:2. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że jeden punkt jest całkowicie poza ich zasięgiem.

86'

Kartonik ogląda Piotrowski.

83'

GOOOOLLL!! Nieprawdopodobne! Kopia pierwszej bramki bramki dla Polkowic! Ta sama sytuacja i ten sam strzelec. Mamy remis!

80'

I ostatnia zmiana w meczu. Maciej Bancewicz zastępuje Krzysztofa Kazimierczaka.

78'

Za Tataja wchodzi Michał Zapaśnik. Goście myślą już przede wszystkim o utrzymaniu korzystnego rezultatu.

74'

Upominany również Piesio.

76'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kosiorowskiego!

73'

Kartką ukarany Kosiorowski.

72'

GOOOOLLL!!!! Polkowice łapią kontakt!! Kamil Wacławczyk skierował piłkę głową do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Salamońskiego!

69'

Kosiorowski wchodzi za Sierpinę.

64'

Za Kocota wprowadzony Dawid Wacławczyk.

63'

Gospodarze wyraźnie podłamani takim obrotem sprawy. Chyba nie wierzą już w możliwość wywalczenia choćby punktu.

61'

Ależ akcja polkowiczan! Więzik znakomicie znalazł w polu karnym Piotrowskiego, lecz zawodnik miejscowych trafił w słupek, po czym piłka wróciła na boisko!

59'

Roszada także wśród gospodarzy: Damiana Aładasia zmienia Damian Piotrowski.

57'

Pierwsza zmiana w meczu: Daniel Chylaszek zastępuje Korkucia.

56'

GOOOOOLLL!!! Już 2:0 dla Dolcanu! Zupełnie niepilnowany Tataj wbiegł w pole karne polkowiczan i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce!

53'

Gospodarze starają się odgryźć zawodnikom Dolcanu ale brakuje efektu zaskoczenia. Pewnie w obronie poczynają sobie goście, który odpowiada skupianie się na kontrach.

50'

Na lewej stronie przedzierał się doświadczony Przemysław Kocot, zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

49'

Mecz zdecydowanie obniżył loty po przerwie. Zawodnicy obu ekip wolniej poruszają się po murawie. Może to kwestia rozgrzania się na tym mrozie?

46'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej części. Dolcan prowadzi w Polkowicach 1:0.

44'

Minuta doliczona.

45'

GOOOOLL!!! W ogromnym zamieszaniu pod bramką gospodarzy największą czujność zachował Grzegorz Piesio, który nie dał szans Szymańskiemu!

43'

Na murawie wieje nudą. Brak niebezpiecznych akcji z prawdziwego zdarzenia, spotkanie znowu wyrównało się.

38'

Ładnie urwał się obrońcom Salamoński, ale tuż przed polem karnym został sfaulowany. Z uderzenia ze stałego fragmentu nic nie wyszło.

35'

Akcja Korkucia, który sprawdził czujność Szymańskiego uderzeniem w środek bramki.

32'

Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Korkuć za faul na Krzysztofie Janusie.

29'

Sytuacji podbramkowych niezbyt wiele, ale powoli rozkręcają nam się aktorzy tego widowiska. Jest nadzieją, że zobaczymy dzisiaj w Polkowicach gole.

26'

Mateusz Piątkowski dwukrotnie powstrzymany w polu karnym Dolcanu, nie był wstanie zakończyć akcji uderzeniem.

24'

Od kilku minut do głosu zaczynają dochodzić piłkarze z Polkowic, którzy po początkowym marazmie teraz częściej przebywają na połowie przeciwnika.

21'

Ładna akcja gospodarzy. Jakub Więzik dostał dobre podanie od Tomasza Salomońskiego, wbiegł w pole karne i uderzył tuż nad poprzeczką!

20'

Oprócz wyróżniającego się Sierpiny, dobre wrażenie sprawia Maciej Tataj, który angażuje linię defensywną polkowiczan. Gospodarze w destrukcji póki co poczynają sobie bez zarzutu.

17'

Wyraźną przewagę osiągnęli w tym fragmencie przyjezdni. Zawodnicy Dolcanu dłużej utrzymują się przy piłce i operują futbolówką zdecydowanie sprawnie. Jeśli miałaby paść bramka, to właśnie dla gości.

14'

Z kolei zawodnicy Dolcan, po mocnym starcie, nieustannie pikują w dół. Obecnie są zaledwie 2 punkty nad czerwoną strefą. Sprawdź tabelę LIVE!

13'

Stawką dzisiejszego meczu jest utrzymanie. Gospodarze od początku rozgrywek znajdują się w strefie spadkowej, przy bezbramkowym remisie, dzieliłyby ich od bezpiecznej strefy 3 punkty.

12'

Świetna indywidualna akcja Michała Pulkowskiego, który uderzył zaskakująco z 18 metrów, piłka po rękawicy Sebastiana Szymańskiego trafiła w słupek!

11'

Jak na razie żaden z zespołów nie wypracował sobie przewagi. Gra toczy się w powolnym tempie, przerywana jest przez niecelne zagrania kolejnych piłkarzy.

9'

Poprawiła się nieco frekwencja. Na trybunach powinno być ponad 300 osób. Doping prowadzony jest na dwa sposoby: z jednej strony dzieci w wieku szkolnym ile sił w płucach używają trąbek, a z drugiej "klub kibica emeryta", składający się z bardziej doświadczonych fanów.

6'

W barwach gości wyróżnia się Łukasz Sierpina, który co chwilę urywa się prawą stronę i inicjuje akcje ofensywne swojego zespołu.

4'

Była groźna akcja gospodarze. Piłka zagrywana z lewego skrzydła, po nogach obrońcy trafiła do napastnika polkowiczan, ten z zimną krwią wpakował piłkę do siatki, ale sędzia bramki nie uznał.

3'

Badanie sił obu zespołów. Jak na razie gra toczy się w środku boisku, niewiele ciekawego wydarzyło się na murawie w Polkowicach.

1'

Rozpoczynamy!

16:54

Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski, Daniel Chylaszek, Piotr Głowacki, Patryk Koziara, Piotr Kosiorowski, Michał Zapaśnik, Tomasz Wełna.

16:50

Ławka rezerwowych KS Polkowice: Krzysztof Osiński, Michał Miłek, Dawid Wacławczyk, Maciej Bancewicz, Mateusz Peroński, Damian Piotrowski, Patryk Bryła.

16:41

Jako ciekawostkę warto wymienić, że tuż po wejściu na stadion rozdawane są karty kolekcjonerskie z zawodnikami KS Polkowice, na których umieszczono zdjęcie i wszystkie dane zawodnika. Dostaliśmy dwie takie karty i zachętę do zakupu całej kolekcji :)

16:39

Do słabego zainteresowania tym spotkaniem na pewno przyczynia się nie najwyższa klasa rywala, a także równolegle rozgrywany mecz koszykówki, który z pewnością przyciągnie w to listopadowe popołudnie więcej widzów.

16:38

Frekwencja krótko mówiąc nie powala na kolana. Stadion jest praktycznie opuszczony, jesteśmy w stanie naliczyć ok. 40 osób. Przed kasami jeszcze niewielkie kolejki.

16:38

W Polkowicach już teraz jest chłodno, a do meczu jeszcze ponad 20 minut. Na murawie trwa rozgrzewka zawodników obu zespołów.