Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Koniec meczu!

93'

Wyrównanie w dramatycznych okolicznościach! Fatalny błąd Leszczyńksiego, który minął się z piłką. W polu karnym ogromne zamieszanie, najwięcej przytomności zachował Piotr Kieruzel, który skierował piłkę do siatki.

93'

Gol dla Floty! Kieruzel!

91'

Zółta kartka dla Bazlera.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.

88'

Próbują jeszcze goście, ale Nnamani kolejny raz zatrzymany przez obrońców Dolcanu.

86'

Po rzucie rożnym doskonała sytuacja Świerblewskiego, Wesołowski broni nogami! Dobry mecz bramkarza Floty.

85'

Dobry strzał Grzelaka, Wesołowski broni z najwyższym trudem!

84'

Rzut rożny dla Floty, ale stałe fragmenty gry nie są dziś mocną bronią gości.

83'

Jeszcze jedna zmiana. Świerblewski za Tataja.

82'

Dużo szczęścia mieli teraz goście. Niefortunna interwencja Paczkowskiego i Wesołowski szczęśliwie broni. Było blisko bramki samobójczej.

81'

Zmiana w Dolcanie. Schodzi Piesio, za niego Kosiorowski.

79'

Chyła opuszcza boisko, wchodzi Śpiączka. Czy obudzi on zespół Floty?

77'

Wyrównania szuka Flota, jednak Nnamani dał się ograć Grzelakowi przy linii bocznej.

77'

Ładny atak Dolcanu, Korkuć wykłada piłkę Tatajowi, jednak ten strzela minimalnie nad bramką.

73'

Słabe dośrodkowanie Osolińskiego i od bramki Flota.

72'

Niezła akcja gospodarzy, będzie rzut rożny.

71'

Strzał Pulkowskiego równie mocny co niecelny. Chociaż jednak bardziej niecelny.

71'

Poszkodowanym był Daniel Chyła, ale już wrócił do gry.

70'

Żółta kartka dla Grzelaka. Jeden z piłkarzy Floty zwija się z bólu po ostrym wejściu ząbkowianina.

69'

Koronkowa akcja Dolcanu. Ząbkowianie wymienili dobrych kilka podań w polu karnym rywali, a kiedy wydawało się już że obrońcy wybiją piłkę, na strzał zdecydował się Piesio. Wesołowski był bez szans.

67'

I mamy bramkę dla gospodarzy! Strzelcem Grzegorz Piesio.

67'

Świetny odbiór Bazlera, ale Tataj traci piłkę.

66'

Osoliński uderzał lewą nogą zza pola karnego - tuż przy słupku, ale znów na swoim miejscu bramkarz Floty.

65'

Mocny strzał Sierpiny pewnie broni Wesołowski.

64'

Doskonałą "podcinką" popisał się Bodziony, Broź był jednak na spalonym.

64'

Dośrodkowanie w pole karne Dolcanu... za mocne.

62'

Rzut wolny dla Dolcanu z prawej strony, przytomnie wybijają piłkę obrońcy.

61'

Kolejna zmiana, tym razem w zespole gości. Nnamani za Ostalczyka.

59'

Pierwsza zmiana w meczu. Bartosz Osoliński za Koziare.

56'

Żółta kartka dla Marka Niewiady.

55'

Dobrze zapowiadająca się akcja Floty, ale przerwał ją ostatecznie Bazler

55'

Po rożnym zamieszanie w polu karny, ale piłkę wybili obrońcy.

53'

Rożny dla Floty.

52'

Lewą stroną ruszył Paczkowski, jego dośrodkowanie wybija Bazler.

52'

Ciekawy początek drugiej połowy, obu zespołom zależy dziś na trzech punktach.

50'

I kolejny raz pokazał się bardzo aktywny dziś Bodziony. Był jednak na minimalnym spalonym.

50'

Jeszcze jedna akcja Bodzionego. Wywalczył rzut z autu.

49'

Mocno strzelał Piesio - pół metra obok lewego słupka bramki Floty.

48'

Prawą stroną popędził Tataj, faul Stachyry.

46'

Ładna akcja Floty, ale strzał Bodzionego zablokowany przez jednego z obrońców. Rzut rożny.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

13:59

W przerwie zmiana. Stachyra za Jasińskiego.

13:58

Obie drużyny już na murawie, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

13:55

Kłopoty techniczne opanowane. Dużo nie straciliśmy, bo mecz w końcówce nieco "siadł". Poza doskonałą sytuacją Bodzionego nie było więcej okazji do zmiany wyniku.

13:52

Przepraszamy za kłopoty techniczne w końcówce pierwszej połowy. Już do Was wracamy. Za chwilę druga część meczu. Przypominamy, że możecie ją śledzić również w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Strzał Ostalczyka mija bramkę Dolcanu.

40'

Bodziony nie trafia do pustej bramki z 2 metrów!

37'

Dwa rzuty rożne dla Dolcanu - bez większego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Wesołowskiego.

34'

Kółeczka piłką Ciesielskiego niewiele dają Dolcanowi, bo wszystko dzieje się na 25 metrze od bramki gospodarzy.

32'

Niecelne podanie Piesia do Tataja.

29'

Ofiarne wybicie Kieruzela. W ostatniej chwili, bo tuż za nim czaił się Pulkowski.

28'

Najskuteczniejsi zawodnicy obu zespołów potwierdzają swoją formę. Tataj i Bodziony strzelili szóste bramki w tym sezonie I ligi.

25'

Niskie dośrodkowanie z lewej strony efektownym szczupakiem zakończył Bodziony. Obrońcy zaspali, Leszczyński bez szans.

24'

No i mamy wyrównanie. Strzelcem bramki Bodziony.

22'

Ależ niesamowicie zachował się Tataj. Przegrał pojedynek główkowy z obrońcami, jednak kiedy piłka wróciła pod jego nogi zwiódł obu jednym zwodem i uderzył pod poprzeczkę. Bardzo mocno i bardzo celnie. 1:0!

19'

Gol! Maciej Tataj!

19'

Rajd Grzelaka lewą flanką, przerzut do Piesia. Ten podawał w pole karne do Tataja, jednak napastnik gospodarzy poślizgnął się i nie przejął piłki.

17'

Okazja Floty! Jak spod ziemi wyrósł Bodziony, który był w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim. Górą bramkarz Dolcanu.

13'

Było blisko! Dośrodkowanie Sierpiny piąstkuje poza pole karne Wesołowski. Tam czekał Pulkowski, który ładnym technicznym strzałem posłał piłkę pod poprzeczkę. W ostatniej chwili głową wybił ją Bodziony!

11'

Koziara - Tataj - Piesio i obrońcy Floty ratują się wybiciem na rzut rożny.

10'

Jeszcze jeden wolny dla gości z prawej strony. Znów bez zagrożenia bramki Leszczyńskiego.

8'

Rzut wolny dla Floty. Bez problemu wybijają piłkę gospodarze.

7'

Piesio uderza z ostrego kąta - broni Wesołowski.

7'

Dobry początek Dolcanu. Piesio prawą stroną, piłkę wybija Kieruzel, ale wprost pod nogi Koziary. Ten oddaje strzał - wprost w Wesołowskiego.

4'

Grzelak powstrzymał Ostalczyka.

3'

Tym razem lewą stroną pobiegł Sierpina, mocna wrzutka minęła głowę Piesia o włos.

2'

Od razu ładna akcja Dolcanu prawą stroną, ale dośrodkowanie Tataja niedokładne.

1'

Zaczynamy! Przy piłce Flota.

12:56

Około pięciu minut do pierwszego gwizdka. Czekamy na piłkarzy...

12:53

Na rozgrzewce zawodnicy obu drużyn walą "okno" za "oknem". Miejmy nadzieję, że w meczu zobaczymy kilka podobnych strzałów.

12:50

W odwodzie Floty pozostają dziś Waśków, Stachyra, Śpiączka, Chi Fon i Nnamani.

12:50

Rezerwowi Dolcanu to dziś Humerski, Kosiorowski, Świerblewski, Osoliński, Chylaszek, Głowacki i Zapaśnik.

12:47

Flota: Wesołowski - Bodziony, Broź, Chyła, Kalinowski - Jasiński, Kieruzel, Ostalczyk, Niewiada, Paczkowski - Udarević

12:45

Dolcan: Leszczyński - Korkuć, Ciesielski, Hirsz, Grzelak - Piesio, Bazler, Koziara, Pulkowski, Sierpina - Tataj

12:43

Znamy już składy, w których wystąpią obie drużyny.

12:41

Witam serdecznie ze stadionu w Ząbkach, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Dolcanem i Flotą Świnoujście. Mimo wczesnej pory zapraszam na śledzenie relacji - Tomasz Dębek.